2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Canım her geçen gün daha iyiye gidiyo çok sukur. Ay bizde eşimin velisi bakıyor o konuda rahat oldu bizim için

Sorma tatlim ben bugun cildirdim desem yeridir. Hem atak haftasi hem ilk disimizin ucu gorundu bugun ona da agliyor sanirim anlamiyorum kipkirmizi diseti ustune benim de regli haftam full arti full sen dusun halimi..

Ada’sal Sendromlar bunlar sanırım :) bir tane de ben de var

Bende de regl kanamasi fazla suruyor gun olarak kisa ama daha yogun oldu.

ben aldim 12 ay olarak.cok hosuma gitti ya icerigi dokun hisset filan ceee eee yaptirma.neyi nasil oynatacagimiz da yazmislar.haftaya baslatmayi dusunuyoum 8.5 aylik olsun da,malum her seyi agzina goturuyorlar en azindan biraz anlasin

Canım her geçen gün daha iyiye gidiyo çok sukur. Ay bizde eşimin velisi bakıyor o konuda rahat oldu bizim için

bende seni merak etmistim,sevindim iyi oldugunuza daha da iyi olur insallah merak etme alisacagiz,aksam insallah kavusacagiz bebelerimize

bende seni merak etmistim,sevindim iyi oldugunuza daha da iyi olur insallah merak etme alisacagiz,aksam insallah kavusacagiz bebelerimize
Ben çok şükür 3bucukta evde oluyorum canm çabuk kavusuyoruz Allahtan şimdi haftasonu birlikteyiz pazartesi nolcak merak ediyorum:)

Allahım gece niye cok uyanır bebek????
Karnı tok yok mırkır uyanma piş pişya da meme uykuya dalma 1 saat sonra yine aynı

Karnı tok yok mırkır uyanma piş pişya da meme uykuya dalma 1 saat sonra yine aynı

Ya bı sıkıntısı var ya atak haftası yada inşallah öyle değildir ama alışkanlık haline getirmiş olabilir.ilk faktörleri bı araştır onlardan biriyse düzelir ama alışkanlık yaptıysa bunu zorda olsa Kirman lazım yoksa emmeyi bırakana hatta sonrasına kadar süren bı sıkıntı oluyor.ben ilk kizimda yaşadım 2 yaşına kadar.resmen geceleri saat başı emmeye kalkar memede uyurdu .

Kızlar yazicam yazicam bı turlu fırsat bulamıyorum benim küçük prenses artık hiç durmaz oldu sürünüyor ayakta durmak istiyor .kendi kalkamıyor ama ben tutayım hep o koltuk kenarında dursun istiyor yada kucağıma yapışıyor hep gezdirmemi istiyor.

Pazartesi doktora götürdüm kulağıyla oynuyor sürekli bı sorun mu var diye birde bezinde cisim biraz koyu renkli geldi tahlil istedim tahlilde çok yoğun enfeksiyon çıktı böbrek ultrasonu da çektirdim şükür onda sorun yoktu antibiyotik başladık o da yan etki yapti sürekli kaka yapıyor doktor yapar probiyotik kullan dedi.2 gün sonra tekrar tahlil yaptircaz İnsAllah geçmiştir.kizim gece gündüz çok hizursuzdu bide iştahı kesilmişti resmen hepsinin sebebi oymuş.boyle bir durumla karşılaşırsanız mutlaka bezleri kontrol edin özellikle kız çocukları için idrar yolu enfeksiyonu çok kolay olan bir rahatsızlık

Cok gecmis olsun.acil şifalar diliyorum.
Evt kiz bebeklerde kakali bez hemen alinmali ve itina ile onden arkaya doğru acarak silinmeli ve eger yikanmiyorsa mutlaka yaninda temiz su bulundurup ilik olmali tabi,temiz pamukla su sıkılmali yukardan asağiya.
Birkeresinde bezini aldim sadece islak mendille silip kuvetine yikamaya aldim.cikarip kuruladim bezini bağlarken bi kontrol edeyim dedim,şok hala iceride pislik kalmisti.tekrar suyla pamukla temizledim.
Tabi her anne en temizini mutlaka yapiyordur.benim yazmamin nedeni,okuyan birileri de kendi yontemlerini paylasirlar.hepimiz birbirimizden biseyler ogreniriz.
Hersey bebislerimizin sagligi ve mutlulugu icin.

Bu ara saat basi bizde de durum ayni bence Sarp 36.atak haftasinda +-2 hafta dusun. Biz 34 itibariyle yasamaya basladik umarim uzun surmez. Allah hepimize dirayet versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…