2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Canım birşey sormak istiyorum senin gibi rutine ve uyku saatlerine dikkat etsem erken uyumaya başlar mi kızım gece 1 den önce uyumuyor çok yoruluyoruz
Hstlik olmadığı sürece uyuyacak elbet. Ne eksik ne fazla uyut.

detaylı yazarsan çok sevinirim canım :)

Kızlar
Avakado aldım bugun
Nasıl versem bılemedım :KK70:
Bı suru tarıf var
Bebısınızın sevdıgı denedıgınız bır tarıfınız var mı?
Blw ci olarak eline veriyorum buhrd pisirip

Bıde ben ogluma ek gıda baya az verıyrm ya
Bir öğün iki-üç kaşık
Yavas ılerlıyrm demıstım
7 aylık olacak bıraz artırmak lazım artık:KK12:
Ben biraz hizlndim kabız oldu oğlum. Şu.i yine tek ogun tek besin ilerliyorum

Hanimlar mrblar. kimlerin dişi cikti??
İki hft önce iki diş birden cikti

Canım meraktan soruyorum;blw de bebegin önüne küçük küçük koyup kendi mi yiyo yoksa biraz büyük eline verip koparmasınımı bekliyosunuz.yani farkediyomu ikisi,kendi yesinde nasıl yerse yesin mantıgımı acaba
ben öyle kocmn veriyorum. Parmak tn biraz buyuk

Eklentiler

• Screenshot_2018-01-06-11-25-37.png
    Screenshot_2018-01-06-11-25-37.png
    122,3 KB · Görüntüleme: 77
  • Screenshot_2018-01-06-11-25-42.png
    Screenshot_2018-01-06-11-25-42.png
    137,5 KB · Görüntüleme: 65
Tel bozuk o yüzden bu şekilde yazıyorum . Yukrid ki yöntemi dene cnm. Ben şöyle yapıyorum. Sbh uyandı . iki buçuk st sonra ody götürüyorum ltini değişip nni dinletiyorum . Öpüp kokluyorum gulumsemesini sgliyorum . Pencereden dışarı bakıp emziriyorum. Toks emzirmiyorum. Uyku moduna giriyor. Ninniyi değişiyorum. Elektrik süpürgesi ve pis pis sesi bıroikte olan videoyu dinletiyorum ve beşiğinde slliyorum. Durmaz ise kucgimd skinlestiriyorum. Veya beşiğinde opuyor konuşuyorum. Slliyorum ve eee diyorum uyuyo. Üç st içinde uyumuş oluyor. Eğer elli dkikdn Z uyursa tekrar salliyorum. Rutin ve uyanık KLM sürelerine dikkat etmek erekiyor. Memede uyurs muhkkk hafiften uyansın öyle ytir ve sll . Kusur bkm tel bozuk. Üç beş güne yenisi gelecek. Kesinlikle denemelisin . Uykusu üzdü ve dh rht yatiyor. Sllmyi d yvs yvs zlticm. Bu syde hmktn vazgecirebilirim ben. Bebiş hrketlenmeden dene bence. Sonra sllmyi bırakırsın düzen oturunc

Tel bozuk o yüzden bu şekilde yazıyorum . Yukrid ki yöntemi dene cnm. Ben şöyle yapıyorum. Sbh uyandı . iki buçuk st sonra ody götürüyorum ltini değişip nni dinletiyorum . Öpüp kokluyorum gulumsemesini sgliyorum . Pencereden dışarı bakıp emziriyorum. Toks emzirmiyorum. Uyku moduna giriyor. Ninniyi değişiyorum. Elektrik süpürgesi ve pis pis sesi bıroikte olan videoyu dinletiyorum ve beşiğinde slliyorum. Durmaz ise kucgimd skinlestiriyorum. Veya beşiğinde opuyor konuşuyorum. Slliyorum ve eee diyorum uyuyo. Üç st içinde uyumuş oluyor. Eğer elli dkikdn Z uyursa tekrar salliyorum. Rutin ve uyanık KLM sürelerine dikkat etmek erekiyor. Memede uyurs muhkkk hafiften uyansın öyle ytir ve sll . Kusur bkm tel bozuk. Üç beş güne yenisi gelecek. Kesinlikle denemelisin . Uykusu üzdü ve dh rht yatiyor. Sllmyi d yvs yvs zlticm. Bu syde hmktn vazgecirebilirim ben. Bebiş hrketlenmeden dene bence. Sonra sllmyi bırakırsın düzen oturunc
6-9 ay bebekler kaç saat uyanık kalmalı peki.mesela dokuzda gözünü açtı.ne zaman uyutmalıyım tekrardan

Kızlar meme yarık oldu şaka gibi lohusayken olmadı şimdi ne alaka kahverengi ile ucu arası yanı yarık ikiside emIrırken yanıyor kv diyorki cocugun altı pişik seninde göğsün yara olur tv de duymuş alakası var mıdır? Sarpın poposu pişik ötesi bişey oldu pütürlü yara gibi

Ayrıca uykuya dalamıyor aglıyor dalsada kısa uyuyor yeni durum bu

Kızlar meme yarık oldu şaka gibi lohusayken olmadı şimdi ne alaka kahverengi ile ucu arası yanı yarık ikiside emIrırken yanıyor kv diyorki cocugun altı pişik seninde göğsün yara olur tv de duymuş alakası var mıdır? Sarpın poposu pişik ötesi bişey oldu pütürlü yara gibi

Benim de 1.5ay önce işe başladığım hafta meme uçlarım bahsettiğin gibi yarıldı, kanadı kanayarak emzirdim. 3 hafta sürdü, lohusalıkta da çekmiştim ben bu acıyı ama kanama yarık yoktu o zamanlar. Zamanla geçeceğini bildiğimden lohusalıktaki gibi 50tane krem denemedim bu sefer. Garmastan sürdüm biraz toparladı, sonra da kendiliğinden geçti. Ben işe başlama stresine bağladım ve süt üretimi stresten bariz azalmıştı bebek çekiştiriyordu, stres bitip süt üretimi normale dönünce yaralarda iyileşti. Umarım seninki kısa sürer. Uyku konusu da atak haftası olabilir veya dişler çıkmaya çalışıyor olabilir. Pişik sebebi alerjen ek gıdalar olabilir gözden geçirmek lazım gıdaları. Kereviz yaptı benim kızda da mesela.

Alt iki dişimiz çıktııı :KK73: kusma ishal ve ateş yapmadı hiç. Yalnız 4 gündür falan geceleri kalktığında ağlıyodu. Tek belirtisi bu oldu. Huysuzdu. Normal davranmadığı için anladm dişlerin patlayacağını. Nitekim dün akşam ikisini birden patlattı. Yalnız ben görünce ağladım :KK61:sebebini bilmiyorm koyuverdim :olamaz:

Ay bugün bizim sıpanın da dişi çıktı çok kabarmıştı alt iki dişi sürekli bakıyorduk zaten bugün babası gördü kaşık değdirdik tık tık ses geliyor çok tatlı ama huysuzluk tavandı kaç gündür çıktı da rahatlar inşallah diyeceğim ama ellerle sürekli diş kaşıma ısırma derdinde sanırım daha gelecek dişi var ve huysuzluğu devam edecek aman iyi olsun da kuzucuklar

heksi heksi evine geçtin mi ? Eşinin staj bitti mi .sen yaziyordun oğlum çok zor uyuyor diye.baldan annenin yöntemi ise yaradi mi.bende takip ediyorum okuyorum syrekli.benum kız eskiden iyiydi şimdi çok zor uyuyor bende deniycem beşikte kendi basına uyutma yöntemini İnsAllah

Benim de 1.5ay önce işe başladığım hafta meme uçlarım bahsettiğin gibi yarıldı, kanadı kanayarak emzirdim. 3 hafta sürdü, lohusalıkta da çekmiştim ben bu acıyı ama kanama yarık yoktu o zamanlar. Zamanla geçeceğini bildiğimden lohusalıktaki gibi 50tane krem denemedim bu sefer. Garmastan sürdüm biraz toparladı, sonra da kendiliğinden geçti. Ben işe başlama stresine bağladım ve süt üretimi stresten bariz azalmıştı bebek çekiştiriyordu, stres bitip süt üretimi normale dönünce yaralarda iyileşti. Umarım seninki kısa sürer. Uyku konusu da atak haftası olabilir veya dişler çıkmaya çalışıyor olabilir. Pişik sebebi alerjen ek gıdalar olabilir gözden geçirmek lazım gıdaları. Kereviz yaptı benim kızda da mesela.
Gece sık emme başlqyınca oldu göğüsler dünlenmiyo hiç 1 aydır lansinoh sürüyorum arada 2 gün okul var sagma yapıyrm iyileşemiyor

Fito krem kullanan oldu mu pişik için vermiş pişik ötesi bizimki

Bizde de aynı şekilde pişik oluştu hatta ona.pisil değil mantar demişti doktor ve travacolt vermişti sudcream le karıştırıp suruyorduk iyi gelmisti

heksi heksi evine geçtin mi ? Eşinin staj bitti mi .sen yaziyordun oğlum çok zor uyuyor diye.baldan annenin yöntemi ise yaradi mi.bende takip ediyorum okuyorum syrekli.benum kız eskiden iyiydi şimdi çok zor uyuyor bende deniycem beşikte kendi basına uyutma yöntemini İnsAllah
Yok cnm dh bitmedi. Başka ile geçtik kv yanın. Şubat'ta belli olur. Henüz kendi kendine uyumuyor ancak epey yol kat ettik. Kendime uyarladim önerileri. Dene derim

Ya bu uykuya dalıp kısa sürede uyanıp ağlama bizde de oldu çözüm bulursan haberleşelim lütfen. Göğsün içinde geçmiş olsun :KK43:

Merhaba, kızım 7,5 aylık oldu ama hiç dönesi yok neredeyse... çok Nadiren dönüyor yüzüstü ve sonrasında sırt üstüne dönemiyor. Sanırım midesine baskı olmasından pek hoşnut olmadığından yüzüstü tercih etmiyor. Direk ayağa kalkıp yürüme isteğinde gibi... baya emin basıyor. sizlerde durum nasıl?

Merhaba, kızım 7,5 aylık oldu ama hiç dönesi yok neredeyse... çok Nadiren dönüyor yüzüstü ve sonrasında sırt üstüne dönemiyor. Sanırım midesine baskı olmasından pek hoşnut olmadığından yüzüstü tercih etmiyor. Direk ayağa kalkıp yürüme isteğinde gibi... baya emin basıyor. sizlerde durum nasıl?
Benim kiz da oturmaya karsi.ellerinden tutunca hemen aya kalkiyor.oturmak istemiyor.
Dönmeye sira gelince,keske dönmeseydi.simdi donerek ilerledigi icin emeklemeye gecmiyor.sonuc her donuşte kafa küttt kütt.
İlk kizim dönmedigi icin bu aylarda emeklemeye başlamisti.

X