2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar
Avakado aldım bugun
Nasıl versem bılemedım :KK70:
Bı suru tarıf var
Bebısınızın sevdıgı denedıgınız bır tarıfınız var mı?
Ben ezip kasıkla verdim yemedi.içine elma rendeleyince yedi.sonrada önüne küçük parcalar seklinde indirdim.o şekildede yedi.nede olsa herseyi agza götürme alışkanlıgı var.onu avantaja cewşriyorum

Avokado tek başına sevilmeyebilir ama zyagı sarımsak limon off harika oluyor tabiki biZim için ayrıca metroda 2 tl idi indirimde antalyada avokado sevmeyen yok bakalım sarp napcak

25 haziran büzimki 1 yaş kilosu fazla bakalım sonra ne olcak kollu onlük giymiyo cıldırıyo

Dün balkabagını hiç agzına götürmedi bi de kaygan geldi o yuzden 4 gün balkabağı blwciler

Ay 2 tl ise alayım ya haftasonu.biZim kızçemiz sevdi.

canim alt dislerin yaninin yani,kopek disleri sisti baya,cok asiri kasiniyor,geceleri ekstra huysuzlaniyor.sirayla cikmayabiliyormus,hayirlisiyla atlatsak su sureci de.

O huzursuzluk 32 diş çıkana kadar devam etöez inşallah bizim kızda bayadır huysuz 2 diş çıktu biraz rahatlarm dedim ama değişen pek bir şey olmdı malesef. Aynen inşallah kolayca rahatça atlatırlar.

Mrblar.
Kizim ilk gribini oldu.
Burnunu serum fizyolojik ile acik tutuyorum.3 kez de parasetamol verdim,dun aksamdan beri.simdi iyi gibi ama gece rahatsizligi artiyor.
Dr.a gitmedik.
İcinizde daha once grip gecirenlere sormak istiyorum; 6 yaş alti onerilmiyor A-ferin plus pediatrik surup veren dr. Oldu mu.
Kullan dinizmi

Birde konu disi ama dr. Onceleri bize ,yiyeceklerini baharatla tatlandirabilirsin demisti.
Onceki gun zerdecal karisik mercimek corbasindan 2 yemek kasigi kadar icti.salca yok.
Sonra cok pisman oldum.bir sorun yok gibi gorunuyor ama icim rahat degil.nette 2 yas alti kullanmayin yaziyorfu.

Çok geçmiş olsun canm.çabuk atlatır inşallah.İlaç hakkında fikrim/bilgim yok.Ben ek gıdada blw yapılmasa da hangi ayda neler yenileceğine bakılması gerektiğini düşünüyorum.Bir bak istersen listeye sitelerinden

Çok geçmiş olsun canm.çabuk atlatır inşallah.İlaç hakkında fikrim/bilgim yok.Ben ek gıdada blw yapılmasa da hangi ayda neler yenileceğine bakılması gerektiğini düşünüyorum.Bir bak istersen listeye sitelerinden
Tesekkur ederim.
Daha iyiz .ilaca gerek kalmadi cok sukur.
Allah tum bebisleri korusun,şifa versin inş.
O da araya kaynadi.bidaha yapmam zaten.

Ben ezip kasıkla verdim yemedi.içine elma rendeleyince yedi.sonrada önüne küçük parcalar seklinde indirdim.o şekildede yedi.nede olsa herseyi agza götürme alışkanlıgı var.onu avantaja cewşriyorum
Blw yaptın yanı :KK70:
Kızlar avokado alın ve verın elıne mutlaka
Tablo harıka
Burun delıklerı bıle avokado oldu :KK70: cok tatlıydı
Yedı mı yuttu mu
Cok azıcık yuttu
Isırıp fırlatıyor dısarı falan
Ama zaten ben ek gıda az verıyrm anca yanı

Olgunlaşmış avakadoyu verdim Eline.Resmen bayıla bayıla yedi.sanki tatlı yiyormuş gibi yavaş yavaş tadını ala ala.

Bu videodaki gibi verdim.Heryeri yeşil yaptı ama olsun :KK70:

Cnm tesekkerım ederım bende boyle yaptım sayende
Herkes yapsın ve vıdeo cekın super oluyor

Blw yaptın yanı :KK70:
Kızlar avokado alın ve verın elıne mutlaka
Tablo harıka
Burun delıklerı bıle avokado oldu :KK70: cok tatlıydı
Yedı mı yuttu mu
Cok azıcık yuttu
Isırıp fırlatıyor dısarı falan
Ama zaten ben ek gıda az verıyrm anca yanı
Aklımda hiç blw yapmak yokken benim kuz blwci cıktı:halay:

pardon da sana ne acaba ...bi sen misin akıllı acaba bi sen okuyup araştırıyorsun biz öyle havadan sudan öyle mi biz bilmiyoruz bi sen biliyorsun kardeşim az biraz araştırma yaparsan keçisütüyle yapılmış organik bisküviler satılıyo ezcanelerde evde organik buğday ununu nerde bulup bisküvi yapim klavyenin başında ahkam kesme de araştır istersen blw ye sıra gelince sen seçici iştahsız çocuk hiç duymadın mı ha ben sana onu da söylim bebeğime ayrı ayrı üç gün kuralına göre sebze meyve akabinde kahvaltılık taddırdım tahmin edersin diyeyim o kadar da geri olamazsın heralde prematüre ve gelişimi geri olan anne sütü alıp akabinde çıkaran bi bebeğim olduğu için doktor tavsiyesiyle ona bu şekilde bişiler yedirebildim oturduğun yerden havadan konuşmak kolay ay nasıl sinirlendim anlatamam hiç bitmediniz ya bi yürüyün gidin bi akıllı siz biz deli ay admin cim kusura bakma bunlarla uğraşıyoruz bunlar bebekden de fena
Güzel kardeşim neden hemen saldırıya geçiyorsun sana kötü birşey söylemedim yoklugumda diğer arkadaşlarda yazmışlar sağolsunlar. Gereksiz alınganlık yapmışsınız. Ben bilemem sizin neler yaşadığınızı yada hangi bisküvi kullandığınızı çünkü ayrıntı yazmıyordu. Daha sakin ve saygılı olmanızı rica ediyorum. Bebeğinize sağlık sizede sabır diliyorum. Gerçekten yemeyen bebek çok zor inş tez vakitte alışır.

Eki Görüntüle 2087343 Blwciler nasıl gidiyor brokoli 3 günü tamamladık biraz yiyor dışkısından da anlıyorum ama hep silkelenerek yedi onu izlemek cok güzel biz de o arada yemeğimizi yiyoruz yrn bal kabağı vericem
:KK200:Oyyy maşallah kuzuya cook tatlı allah nazarlardan korusun nasıl gidiyo bakalım :kk77:bende kahvaltı yaptırdım omlet yedi ama çok az yiyor ya inşallah zamanla artar

:KK200:Oyyy maşallah kuzuya cook tatlı allah nazarlardan korusun nasıl gidiyo bakalım :kk77:bende kahvaltı yaptırdım omlet yedi ama çok az yiyor ya inşallah zamanla artar
Brokoli iyiydi ama ballabağını 2 gündür yemiyor silkelenme ekşime görünce sanki nerden bildin demi pes etmek yok ohh siz onletlere gecmişsiniz kacıncı gün blw de?

Brokoli iyiydi ama ballabağını 2 gündür yemiyor silkelenme ekşime görünce sanki nerden bildin demi pes etmek yok ohh siz onletlere gecmişsiniz kacıncı gün blw de?
Canım meraktan soruyorum;blw de bebegin önüne küçük küçük koyup kendi mi yiyo yoksa biraz büyük eline verip koparmasınımı bekliyosunuz.yani farkediyomu ikisi,kendi yesinde nasıl yerse yesin mantıgımı acaba

Hepinize merhaba arkadaşlar. Yeni yıl her şeyin en güzelini getirsin sizlere :KK200: daha önce de söylemiştim, blw karışık gidiyoruz diye, kaşıkla hiç bir şey yemiyor. Denediğiniz farklı bir yöntem var mı acaba?

Hepinize merhaba arkadaşlar. Yeni yıl her şeyin en güzelini getirsin sizlere :KK200: daha önce de söylemiştim, blw karışık gidiyoruz diye, kaşıkla hiç bir şey yemiyor. Denediğiniz farklı bir yöntem var mı acaba?
Benim kiz biraz da beni takip ediyir.
Disleri yok ama ciğneme hareketini oğrendi.onu beslerken elime elma yada ayva gibi seylerden aldim.yavasca gostererek isirip çignedim yavas yavas.sonra onun agzine degdirdim tutarak.onceleri diliyle yaliyordu.sonra damagiyla kemirmeye basladi
Yaninda cay ictigim icin fincana merak saldi.biberonu istemedi,meyve suyu veya sutunu fincandan icmek istedi,baslarda daha cok dokuldu,sadece dilini islatabildi ama en sonunda onuda basardi.kendi tutup dikiyor kafasina.
Haa cok dolu olmasin ilk baslarda.birkac yudumcukla baslayin mesela fincandan icmeye,bitirdikce yenisini doldurun.
Sakiz cignedim karsisinda.onu inceledi mesela.
Ekmek ici,kuru biskuvi kemirerek koparip cigneyerek yutuyor.
Birde agzini bosaltmasina musade edin.yutmadan vermeyin.acmiyorsa zorlamayin.
Kasigin birini eline verdim,beslerken.arada agzina goturmesini gosterdim.baslarda zorlandi,simdi daha duzgun tutuyor.bazen elinden tutarak kasigina yemek dolduruyoruz agzina birlikte goturuyoruz.bayiliyor bu harekete.
Tabi bir sure sonra işi diş kaşimaya da çevirebiliyor.
Haa siz bizden 3-4 hafta kücuksunuz.biz son 2-3 haftadir bu kadar netiz.
Kolay gelsin.
İstemiyorsada zorlamayin.demekki daha zamani drgil.elbet yiyecek.

X