2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
kızlar doktora ilk gittiğimde sanırım 4 haftalıktı kese hiç görünmedi.
2 gun sonra idrara sıkışık gittim.
net göründü.
8 haftalıkkende dr bayağı bastırdı.görmek için.rahmin arkasına yerleşmiş bizim bebiş:)

Günaydın kızlar 9+1 oldm bende bugün yalnız bulantılarım çoktu iki güne kadar iki gündür azaldı bu beni korkutuyo aranızda böyle olan varmı

Günaydın kızlar 9+1 oldm bende bugün yalnız bulantılarım çoktu iki güne kadar iki gündür azaldı bu beni korkutuyo aranızda böyle olan varmı
bende bugun 9+1 im.
dediğin gibi bulantı çok fena dün ilaç aldım aksam yapmadım ama tutuyorum kendimi resmen.
azalma yok yani bende.

bende bugun 9+1 im.
dediğin gibi bulantı çok fena dün ilaç aldım aksam yapmadım ama tutuyorum kendimi resmen.
azalma yok yani bende.
Benimde iki güne kadar aşırı vardı iki gündür azaldı burda sanki böyle olan arkadaşlr vardı ondan sordum endişelendim

Slm kızlar bi süredir yazamadım önceki c.tesi bi kanama geçirdim.. Progestan iğne yaptık 2 gün üst üste.. geçen p.tesi kontrole gittim kanama 2. bi kese var ordan geliyo bizim keseyle ilgisi yok dedi progestan fitile başlattı yine de ve 1 hafta rapor verdi evde yat dedi.. O gün 6+3 deydim ve alttan muayenede kalp atımı almaya çalıştı alamadı.. Zaten asıl kalp atımı muayenem bugündü yani 7+3 ama yine de aklıma çok takıldı.. 6+3 de alttan kalp atımı görülmesi gerekmezmiydi?? Sizler ne zaman gördünüz?? Geçen seneki gebeliğim bu yüzden bitmişti şimdi oldukça endişeliyim :KK43:
kızlar bana bi cevap vericek olan yok mu acaba ?

Merhaba canım bende 6+2de gitmiştim kalp atışını duymadık ama gördük doktor erken olduğunu söyledi o yüzden endişelenme eğer dört gün sonra gelseydin duyardık dedi doktorum
Görmedi de ama benim doktor 6+3 de zaten aslında duymak için değil görmek için baktı sanırım.. Ama bulamadı :KK43: İnşallah bugün görür duyar.. Bi de benim geç döllenme falan olma ihtimali yok çünkü tüp bebek.. Hayırlısı çok korkuyorum aynı şeyleri yaşamaktan :KK43:

Görmedi de ama benim doktor 6+3 de zaten aslında duymak için değil görmek için baktı sanırım.. Ama bulamadı :KK43: İnşallah bugün görür duyar.. Bi de benim geç döllenme falan olma ihtimali yok çünkü tüp bebek.. Hayırlısı çok korkuyorum aynı şeyleri yaşamaktan :KK43:
Anladım ama içini ferah tut canım senin gibi olan çok insan biliyorum bi arkadaşımda altıncı haftasında alttan bakıldığı halde görmemişti ama şimdi dünya tatlısı bir kızı var endişelniyoruz doğal olarak bende niye mide bulantım azaldı diye endişeleniyorum mesela:)inşallah bugün duyarsınız haber ver bizede

Anladım ama içini ferah tut canım senin gibi olan çok insan biliyorum bi arkadaşımda altıncı haftasında alttan bakıldığı halde görmemişti ama şimdi dünya tatlısı bir kızı var endişelniyoruz doğal olarak bende niye mide bulantım azaldı diye endişeleniyorum mesela:)inşallah bugün duyarsınız haber ver bizede
valla bende mide bulantısı da hiç yok diyebilirim bi kaç kere oldu sadece o kadar acaip duygulardayımki anlatamam :) Neyse akşam üstü akla kara belli olucak inşallah güzel haber yazarım.. Olmazsa da hayırlısı hakkımızda.. Cevap verdiğin için çok teşekkürler canım.. İnşallah sağlıkla devam eder senin de herşey :KK200:

kızlar bu kadar endişeli olmayın herşey güzel olacak dua edin bol bol...Allah herşeyin hayırlısı nasip etsin..

bizde 6. haftada görememiştk.bir hafta sonra görebildi alttan bakmadan hemde içini rahat tut canım
Teşekkür ederim canım.. Allah sağlıkla devam ettirsin inşallah hamileliğini.. :KK33::KK33: Ben de geçen sefer böyle bişey yaşayınca biraz fazla endişeliyim sanırım o yüzden :KK22: İnşallah hayırlısıyla bugün ben de görebilirim kalp atımını :KK33:

valla bende mide bulantısı da hiç yok diyebilirim bi kaç kere oldu sadece o kadar acaip duygulardayımki anlatamam :) Neyse akşam üstü akla kara belli olucak inşallah güzel haber yazarım.. Olmazsa da hayırlısı hakkımızda.. Cevap verdiğin için çok teşekkürler canım.. İnşallah sağlıkla devam eder senin de herşey :KK200:
BENİMDe altıncı haftada başldı çok isteme boşver olmaz inşallah :)mersk etme duycaksın inşallah teşekkür ederim inşallh hepimizin güzel devam eder

Merhaba canım
Hayırlı olsun bebeğin. Allah saglık sıhhat versin inşallah.
Şimdi o nasıl doktor ki en kötüsünü düşünmeliyiz diyor. Doktor ümit vermeli olumlu yönden bakmalı. Her bebek risklidir. Problemli değilse neden riskli olabilir diyor.
Benimde 6. haftamda kese bana şekilsiz gibi gelmişti. Ama doktor birşey söylemedi. Bence doktorunu değiştir canım. Bende önceki Doktorum da yanlış teşhis koymuştu. Günlük 8ilaç vermişti. hayat standartım düşmüştü.
Doktorumu değiştim. İlaçların hepsini kesti. sadece iğneye devam dedi. Onada erkenden başlatmış bence ona da gerek yok ama başlamışsın bir kere devam et ilerde keseriz dedi.

Sen ilk bana gelsen ben bunu problem olarak görmem gözardı ederdim dedi. Zaten sağlıksızsa kendiliğinden düşermiş.

Hiiç kafamıza takmıyoruz. Allah sağlıklı evlatlar, hayırlı evlatlar versin inşallah..[/
Doğru doktoru bulmak ne kadar zor :KK43: Yeni doktor araştırmaya başladım ben de , dediğiniz gibi doktor pozitif olmalı, zaten hormonlarımız bizi mahvediyor bi de en kötüsünü düşünelim diyen bir doktorla bu hamilelik geçmez :110:
İnşallah sağlıkla alırız evlatlarımızı kucaklarımıza :anne:.

Teşekkür ederim canım.. Allah sağlıkla devam ettirsin inşallah hamileliğini.. :KK33::KK33: Ben de geçen sefer böyle bişey yaşayınca biraz fazla endişeliyim sanırım o yüzden :KK22: İnşallah hayırlısıyla bugün ben de görebilirim kalp atımını :KK33:
Göreceksin eminim sonra da burada müjdeli haberleri bize vereceksin :) bende boşuna 1 hafta stres yaşamştm bide hormonlar tabi daha bi duygusal oluyoruz. :)

Slm kızlar bi süredir yazamadım önceki c.tesi bi kanama geçirdim.. Progestan iğne yaptık 2 gün üst üste.. geçen p.tesi kontrole gittim kanama 2. bi kese var ordan geliyo bizim keseyle ilgisi yok dedi progestan fitile başlattı yine de ve 1 hafta rapor verdi evde yat dedi.. O gün 6+3 deydim ve alttan muayenede kalp atımı almaya çalıştı alamadı.. Zaten asıl kalp atımı muayenem bugündü yani 7+3 ama yine de aklıma çok takıldı.. 6+3 de alttan kalp atımı görülmesi gerekmezmiydi?? Sizler ne zaman gördünüz?? Geçen seneki gebeliğim bu yüzden bitmişti şimdi oldukça endişeliyim :KK43:
Benim kızımda 6. haftada kese görünmüştü , 8+0 da kalp atımı duymuştuk hatta üstten baktığında doktorum bebeği göremiyorum demiştim bi panik alttan bakmıştı. İçini ferah tut canım , inşallah güzel haberlerlerle gelirsin bugun.

canım bence içini rahat tut bende 6 haftalıkken gittiğimde kalp atışlarını duyamadık sadece keseyi gördü . 1 hafta sonra başka doktora gittim cihazı falan daha iyiydi kalp atışlarını da duyduk çok şükür.bir hafta boşuna strese girmişim güzel düşünelim güzel olsunnn:KK49:
İnşallah canım ya, hepimiz için güzel haberlerle dolu bir hafta olsun :KK200:

Benim kızımda 6. haftada kese görünmüştü , 8+0 da kalp atımı duymuştuk hatta üstten baktığında doktorum bebeği göremiyorum demiştim bi panik alttan bakmıştı. İçini ferah tut canım , inşallah güzel haberlerlerle gelirsin bugun.
İnşallah canım çok teşekkür ederim.. :KK200:

X