2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar merhaba, blw ile başladım ek gıdaya. Üç gün havuç verdim.
İlk gün yarım parmak yemedi
İkinci gün elini bile sürmek isemedi ağladı
Bugün de yarım saat oynadı arada ısırdı yuttu

Yemediği zamanlarda ben biraz verdim elimle yesin diye. Midesine insin bakalım bi alerjik durum olacak mı diye verdim . Yani homini gırtlak yemesini beklemiyordum ama titredi çocuk resmen blw devam etme konusunda hala şüpheliyim.

Var mı blw ile başlayan, nası gidiyo?

selam kizlar
uyku skntisi ceken arkadaslar dis yada atak oldugunu dusunuyorum.Gece 1 de uyuyor bizimki de iki haftadir,yanimda besige yatitryordum sigmamaya baslayinca son 1 aydir bizimle yatiyor,artik odasina gecirmem lazim ama bu uyku duzensizligiyle nasil olacak bilmiyorum

Bugun 6 aylik asilarini oldu,insallah cok ateslenmez.
Kendimden bir haber de bu ay kilo veremedim ama 20 cm incelmisim,2 ayda 50 cm ve 3 kg oldu yani.Reglim kisa surdu 3 gun,insallah duzenli olurum da vucudum bir kendine gelir skildim

Bence devam et mayıs annelerinde mor ördek ve uçukmavi baya yol aldılar takip et istersen bende blw ama 25 gün sonra fln

Benimki de 17 haziran dogumlu canim ve dedigin gibi guzel olan uykumuz gittikce bozuldu 1 aydir. Heleki dun gece gazi da vardi sanirim cok az uyuduk. Bu gece guzel gecer umarim sik kalkmalara alistik en azindan aglama olmasin.

Benimki de 17 haziran dogumlu canim ve dedigin gibi guzel olan uykumuz gittikce bozuldu 1 aydir. Heleki dun gece gazi da vardi sanirim cok az uyuduk. Bu gece guzel gecer umarim sik kalkmalara alistik en azindan aglama olmasin.
Bu arada benim kızımın da adı Ada

Umarım en kısa zamanda atlatır eski halimize döneriz

Bu arada benim kızımın da adı Ada

Umarım en kısa zamanda atlatır eski halimize döneriz
Bu kadar tesaduf olur haha yukarida bir yazi paylastim gorulebilir durumdadir umarim 26.atak haftasi gercekten urkutucuymus hem bebek hem.ebeveyn icin Allah hepimize sabir versin guzel guzel hemencecik gecsin insallah sanirim sonlarindayiz bu hafta..

Aynen benim oğlanda öyle çok sık uyanıyor bazen emip 2 dk uyuyor bazen sallamak gerekiyo bende cok bitkinim. 1 haftadır yanımda beraber yatıyoruz. B2siğine kalkacak gücüm yok malesef. İnş bi an önce düzene giderler

Kızlar bebelerin oyuncak temizliğini nasıl yapıyorsunuz

Bu kadar tesaduf olur haha yukarida bir yazi paylastim gorulebilir durumdadir umarim 26.atak haftasi gercekten urkutucuymus hem bebek hem.ebeveyn icin Allah hepimize sabir versin guzel guzel hemencecik gecsin insallah sanirim sonlarindayiz bu hafta..
Ben bu atak haftaşarını hiç takip etmedim cunkü bu zamana kadar böyle Zorlanmadım ama şimdi baktım ve biri ğaylasmıstı tüm atak haftalarını ???
hiç temizlemedim aldığımda bile bagısıklıgı için ama bugün bazılarını makünaya atıcam cok pislendi üstüne kustu falan ördeğinin üstüne işedi düşünoyun halısınıda yıkıcam kısa program az sıkmalı hassasta az deterjan cunku kopurur cok 30 derece +2 durulama da yıkarım cnm

Aynen bende temizlemedim de hiç ama pislendiler artık nasıl etsem diye düşünür oldun:)

Arkadaslar hoppala yada yürütec almayi düşünüyorum yeni çıkanlardan kullanan var mı hangisini önerirsiniz veya zararlı olduğunu düşünen varmi
mamalove diye bişey almış eşim ebebekten sanırım.
yemek yerken rahat veriyor o ara koyuyoruz.

Birde arkadaşlar farklı bir konu olacak ama saç dökülmesi duran varmı artık benim hala çok fena dökülüyor
sürekli kestiriyorum.bakım yapıyorum artarak devam ediyor(((
yakın zamanda kana baktırcamda nasıl?

bayağı yol kat etmişsiniz.
elma armut patatesten öteye geçemedik biz:)
üstelik 3 haziran doğumluyuz

hepsini makinaya atıyorum sonrada kalorifer üstü.
bozulmadı hiçbiri.

Çıngıraklıları da attın mı BAharcım.onlar su geçirir diye korkuyorum ben

Aldigim oyuncakların ilk defasında önce sıcak suda bekletiyorum pilsiz ve müziksiz olanları. oyuncakların yıkanacak olanlarını elde yıkıyorum agzina koyduğu dişlileri hasliyorum oyun halısı yada kumaş olan şeylerde makinede yıkıyorum çift durlama yaptırıp kurutmaya atıyorum. Biz birçok oyuncak abladan kaldığı için yıkayıp öyle verdim bu güne kadar eline.ama yıkama işini haftada bir falan yapıyorum ki bagisikligi guclensin.

Kızımın hastalığı hala gecmedi burnu hep tıkalı ne yapsak açılmıyor çekmekten bıktı yavrum.gogsude balgam dolu bı turlu atiyot balgam söktürücü ilaç kullanmamıza rağmen.yarin kontrole götürücem.gecen hafta doktor geniz eti büyümüş sol kulağı tikamaya başlamış demişti inşallah geçmiştir bu hafta. Alerji ilaçları da başladık inşallah geçmiştir ameliyat durumu falan olmasindan korkmuyorum değil hani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…