2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Allah şifa versin. Onları hasta görmek ve elinden bir şey gelmemesi çok çok zor bi durum. İnsanın kolu kanadı kırılıyor.

Çok sevindim. İnşallah tüm testleriniz de normal çıkar. Çok dua ettik.

"Meğer ben suymuşum. İçimdeki akvaryumda bir insan büyüyebilirmiş.
Meğer tek aşk, şarkılardaki değilmiş. Başka bir aşk varmış yavruya duyulan. Kalbe doğumla dolan. Kaynağından gözyaşlarıyla fışkıran.
Meğer kokum birine cennetmiş, sığınakmış, yuvaymış.
Meğer kaderde en sevdiğim adamdan çocuk yapmak da varmış,şükür...
Meğer uykusuzluk da güzel olabilirmiş. Hatta fazla uyku hasret yaparmış, yavrunla arana girermiş.
Meğer avuçlarım onun elleri için kılıfmış.
Meğer kollarım onun ilk eviymiş.
Meğer sesim ona müzikmiş, hikâyeymiş, ninniymiş.
Meğer dualar gerçek olurmuş.
Meğer kalbim artık onun kalbiymiş, onda atacakmış..
Meğer yeryüzünde cennet varmış.
Meğer iki kelime bir büyü gibi diline dolanıp bir ömür bütün cümlelerinin öznesi olabilirmiş.

Allah yardımcın olsun bebeğine şifa versin inşallah

Allah yardimciniz olsun canim.Acil sifalar versin,ihtiyaten baska bir doktora daha mi gosterseniz acaba

Annende gelsin seninle atla git cnm. Ben de olsam götürürdüm. Kilo dan ziyade hastaligina üzüldüm ben. Zaten iyilesse kilosu da artar

Allah şifa versin. Onları hasta görmek ve elinden bir şey gelmemesi çok çok zor bi durum. İnsanın kolu kanadı kırılıyor.
Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Rabbim kimseyi evladıyla, sağlığıyla sınamasın çok zor. Hepimizin bebişlerine sağlık, sıhhat versin şu mübarek cuma günü hürmetine inşallah. Özeldeydi takipleri şimdi devlete geçtik. Buradan da sanırım Ankara Hacettepeye götürcem netice alamazsam ki inşallah alırız artık

Merhaba.....bende haziran annesiyim...hamile kaldigim günden beri sizleri takip ediyorum...nerdeyse tum mesajlarinizi okumuşumdur ama hic yazmadim nedense..hic yazmasam bile hepinizi taniyor gibiyimve bugun dedimki ben niye yazmiyorumgec olsun güç olmasinbundan sonra aktif olarak buradayim insallah...hepinize selamlar

Hayret neden yazmadın :)
Hoşgeldin canım bebişimiz kızmı erkek mi ismi ne

Canim bende Ankaradayim universite hastanesine götürmekle en iyisini yaparsın Rabbim şifasını versin

Merhaba arkadaşlar
6. ay kontrolümüz vardı bugün.
3 cm uzamış 67 cm olmuş boyu.
7350 kg olmuş kilosu da.
650 gr almış bu ay.
Gelişimi iyi dedi Dr ama dalak üzdü bizi.

Doğduğu zamanki kontrolde dalağında 2.5 mm lik 2 tane kist vardı.
6.ay kontrolde tekrar bakılsın denilmişti.
Maalesef büyümüş kistler
6.5 mm olmuş ((((
3 ay sonra tekrar ultrason dedi Dr.
Korkulacak bişey yok dese de benim kalbim sıkıştı.
Bilmiyorum ama kalbim serin değil kızlar

Sağlık ocağına geçtik oradan.
Baba bacakları bende ellerini tuttum.
Yavrum ne ağladı Kıyamam.
Ama genel hali iyii.
Fazla ağlamadı çıktıktan sonra.

Ek gıda ile alakalı iki taraf da çıktı verdi.
Şöyle bir göz gezdirdim sadece.

Göz muayenesi konuşulmuştu.
Dr sordu bugün, yapıldı mı diye.
Sadece göz ile bakarak yapıldı dedim.

Kan damlasına da başlıyoruz artık.
Bu kadar şimdilik.

Canm sadece göz ile bakılarak nasıl yapıldı. Damla damlatılıp makine ile bakıldı mı

Canm sadece göz ile bakılarak nasıl yapıldı. Damla damlatılıp makine ile bakıldı mı
İşte onu kast ettim.
Konuşulmuştu bu konu.
Bahsettim Dr a.
O da sordu bana.
Ben de sadece ışık tutarak göz ile bakarak yapıldı dedim.
Tamam dedi geçti.
Ben de göz Dr una randevu mu alıp gitsem onu bilemiyorum ki.

Anladm canm. Bizimkide ilk öyle baktı. Sonra diğer odada makineylede bakalım dedi. Acaba bi sorun sezdide ondan mı baktı. Bide biz öyle bakıp geçmiyoruz bu makine çok önemli annesi falan dedi. Amaan bizede öyle baksaydı keşke. Asıl kontrol 1 yaştaki. Şimdi işim yoksa acaba artacakmı değer diye düşün.

Ah canm çok geçmiş olsun.Nasıl bişey ben anlamadım.Dikkat de ediyorum ama artmış bile.2-3 lökosit vardı 3-4 lökosit 4-5 epitel olmuş.Kültür sonucunu bekliyorum

İnternette biraz baktım da ultrasonla idrarın geriye kaçıp kaçmadığına bakıyorlarmış.Voiding galiba.Kültürde de sıkıntı olursa ona bakılsın diyeceğim :/

İnşallah atlatır hepimizin yavrusu .Bizim kilo alımında sıkıntı olmadı.Senin yavrucuğun da toparlar dert etme dicem ama ediyoruz.

İnşallah bizim enfeksiyon derdimiz de geçer.İnsan üzülüyor

Çok sağ ol canm dikkat edeceğim.Geçer inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…