2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Moralim bozuk
Bugun tahlil numunelerini vermek icin gityigimde,emzirme odasinda bir anne geldi 18-20 yaslarinda.bebek nasil agliyor ama.
Sesi kisilmis o derece.hic kucagina falan almadi oylece pusetteyken biberonu aldi yikadi,mamayi koydu.,suyu soguttu.ama aheste aheste.sordum kac gunluk diye.asik ama sakin bir suratla30 gun falan dedi.o arada bir anneanne vardi dayanamadi gitti bebegi kucagina aldi pispisladi sustu bebis.cenesi nasil titriyordu yavrunun,kiyamam.neyse anne hazirladi mamayi sakince aldi bebegi oturdu beslemeye basladi.
Yaa evde de bu kadar sakinse.yalnizsa.bebege cok uzuldum.

Uyaninca denerim

Ayy yawrum yaa
Insan anne olunca daha bi etkileniyo yani ben oyle oldum anne olduktan sonra hic dayanamiyorum hemde hic
Gecen haberlerde bi tane bebegi cop posetine koyup atmislar yawrum gorsen nasil bakiyo allahdan kurtulmus hastanede..
gozlerim doldu aldi esim kumandayi elimden

Aynen ,cok aci

cok uzuldum okuyunca.insanin ici parcalaniyor

Ben de taktım kafayı bugün tatlıyı abur cuburu kestim. 20 kilo vermem gerekiyor acilen. Bahara kadar ciddiyete davet ediyorum kendimi

Canım ikincide birinci gibi sayılır.mesela kendi kendine oynama agulama yok.illa biz konuşup ilgilenicez yoksa aglıyo.yada kucakta gezdircez.cünkü hep bi aglama modunda
İkinci çocukta sadece ben degiştim.yaş biraz daha olgun oluyo sonuçta.daha sabırlıyım.daha bilincliyim.bazı seyleri kuralına uydurmaya calısmıyırum.ben ve bebek nasıl mutluysak onu uyguluyorum.cünkü anne stresliyse bebek gercekten stresli oluyo.bide üç sene olmayınca ve bide düşügüm vardı.o yuzden ikinci bebegim benim için cok kuymetli.şimdi cocuk ayrımı yapmış gibi oldum ama öyle deil

Ya dun gece dedim esime gruba sorucam bu bez meselesini degistirmeyelim dedim bu seferde
Esim olmaz deyip alip kendi degistiriyo
Canım bende degiştirmiyorum.sabah uyandiginda bile çiş göstergesinin rengi bile tam degişmemiş oluyo yani ya bir ya iki defa ancak yapıyodur

Ben de taktım kafayı bugün tatlıyı abur cuburu kestim. 20 kilo vermem gerekiyor acilen. Bahara kadar ciddiyete davet ediyorum kendimi
Bugün kışlık bişeyler alıyım diye bebek mağazasına gittim. Bayanın biri Allah kolaylık versin dedi. Dedim ben doğurdum da büyütmeye çalışıyorum. Eyvah çam devirdim der gibi yüzüme baktı.

Ahh şu tatlılar abur cuburlar yok mu.allahım ne güzel lezzetler ya.Ben bide marketten aldıklarımı yatak odasında saklıyorum kızım görmesin diye.o uyuyunca yiyiyorum.gizli saklıda sanki daha bi lezzetli oluyo
60la hamile kalmıştım.58e kadar düştüm.son iki haftadır tekrar altmışı görür oldum ara ara.

Canım toz olanımı.gaviscon insant tı sanırım adı onu mu soruyosun acaba
Evt.o.
Mama katmadan once suyuna kattim çozunmedi.kasikla karistirdim.olmadi.
Birde 4,5 kg uzerine 2 poset diyor.ama suyunu 225 ml uzri istiyor.
Benim kiz tek seferde en fazla 150 ml lik icebiliyor.
Dr. Mamasina kat demisti.
Ecz. da mamaya 2 poset kat demisti.ama hem su orani tutmuyor.hem de cozunmuyor.
Birde tek posetle 4 olceklik mamaya katip verdim yine kustu.ama daha az tabi.

Benim vermem gereken kilo nerdeyse o kadar.masallah size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…