2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
gunaydın kızlar bende aranıza katılanlardanım temmuz gorunuyo ama sezeryanda erken alıyolar hazıran buyuk ıhtımalle. bir kızım var. ıkıncı hamıleliğim
Hosgeldin benim de ikinci bebegim olucak insallah bi oglum var sezeryan olacak benim de haziran sonu olur o yuzden sanirim su an temmuz basi gorunuyo

Günaydınlaar..Hayırlı haberler aldığımız güzel bir gün olur inşallah.Defalarca izlemekten hiç bıkmadığım bi video vaktiniz olursa bi göz atmanızı tavsiye ederim.

Günaydın canım benim bulantım olmuyor ama çok uykum geliyor sürekli uyku halindeyim bu yüzden işe gitmek istemiyorum ama kamuda arkeolog olarak çalışıyorum ve işe gitmek zorundayım...

23 aylik olacak canim kasimin 6 sinda Allah bagislasin kizini bende bu sefer kiz olsun istiyorum once saglik tabiki hayirlisi olsun insallah :)
inşallah sağlıklı bir kızın olsun cok tatlı ve dilli oluyorlar birde babacı tabıkı bizde sağlıklı hayırlısıyla erkek olsun istiyoruz bakalım

ne güzel 3. çocuk geliyor... biz daha 1deyiz
aslında güzel fikir doğumda öğrenmek.. ama ben de sarı kırmızı beyaz almaktan bıktım cinsiyetini öğrensem de ona göre bişeyler alsam derdindeyim

Gunaydin millet, bayadir girmiodum, nasil gelismeler oldu insallah olumludur herkesin :)

aslında güzel fikir doğumda öğrenmek.. ama ben de sarı kırmızı beyaz almaktan bıktım cinsiyetini öğrensem de ona göre bişeyler alsam derdindeyim
Onemli olan hastane cikisi ve 0 3 aylik kiyafetler.Onlarida sari, kirmizi, beyaz, yesil alirim. 0 3 ay deniyor ama cok kullaniliyor kirleniyor. 40 i cikinca yeni cicisler aliriz yine. O zaman cinsiyetine gore aliriz insallah.

Ooo 9 haftalıkken almaya başladınız ve bıktınız mı maşallah. Bebiş şanslı 9 aya kadar ev dolar taşar desenize

Arkadaşlar ben birşey keşfettim. Sizinle de paylaşmak istiyorum. Eğer uykumu alamadıysam midem bunalıyor, güçsüz hissediyorum ve midem yanıyor, yediklerim ağzıma geliyor. Ama uykumu aldığımda bu belirtiler çok azalıyor. Zaten uykum geldiğinde direnirsem direkt midem bulanıyor. Uykumuza mümkün olduğunca dikkat edelim kızlar...

Onemli olan hastane cikisi ve 0 3 aylik kiyafetler.Onlarida sari, kirmizi, beyaz, yesil alirim. 0 3 ay deniyor ama cok kullaniliyor kirleniyor. 40 i cikinca yeni cicisler aliriz yine. O zaman cinsiyetine gore aliriz insallah.
Ooo 9 haftalıkken almaya başladınız ve bıktınız mı maşallah. Bebiş şanslı 9 aya kadar ev dolar taşar desenize
ya işte ilk torun ve ilk bebeğimiz olduğu için biz daha karnıda yokken bile almaya başlamıştık
1 yaşına kadar neredeyse bütün kıyafetlerini aldık. işte o yüzden cinsiyet önemli artık arada bir mavi ve ya pembe almak gerekiyor

Özele gidiyorum üstelik hiç istemiyorlar

Selam kızlar,

Çok tuhaf ama 2 gündür sol tarafıma yatamıyorum kalbim sıkışıyo nefes alamıyorum . Sırtüstü yatamıyorum midem bulanıyo. Sağıma yatmaktan sağ yanağım ve çenem ağrıyor artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…