2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar herkese iyi akşamlar yenilere hoşgeldiniz diyorum. ben 1 haftadır çok fenayim. böyle bir bulantı yok! şuan zencefil çayı yaptı eşim.. krater leblebi kâr etmiyor. 24 saat bulantım var
Yok mu bunun bir çaresi çocuğum perişan oldu.. yatak dosek yatıyorum.. çok zor çooook
Canım bende öyleydim galeta aç karnına dene sanki krakerden daha iyi gibi hem tuz yok krater yanık tadı oluyorya o beni daha kötü yaptı galeta iyi geldi paket paket aldırdım eve

Kızlar herkese iyi akşamlar yenilere hoşgeldiniz diyorum. ben 1 haftadır çok fenayim. böyle bir bulantı yok! şuan zencefil çayı yaptı eşim.. krater leblebi kâr etmiyor. 24 saat bulantım var
Yok mu bunun bir çaresi çocuğum perişan oldu.. yatak dosek yatıyorum.. çok zor çooook
Galeta dene tatlım inşallah iyi gelir

Canim benimde bulanti bu hafta cok yogundu.Allah yardimcimiz olsun.

Canim birsey istiyor yapana kadar tiksiniyorum. Cok ilginc. Neyse canim cekti yeyim diyorum neyse aa yerken bisey olmuyor derken. Yemek bitiyor sanki igrenc birsey yemisim gibi agzimin tadi tuhaflasiyor. Surekli yudum yudum su iciyorum yada sakiz cigniyorum. Az kaldi 1 2 haftaya gecer bence.insallah yani :/

Bende 9 haftalik hamileyim.. :) benim bulantilarim var ama olmayanlar ne güzel sanslisiniz korkmanizi gerektirecek birsey degil ki bu.. herkez farkli oldugu gibi her hamilelikde farkli.. benim tanidigm cogu arkadasiminda bulantisi olmadi hic bi belirtisi olmadi ama sapa saglam cocuklari var.. :)

Aslında zofran zydis içsen 15 dk da kesiyor bulantıyı. Gebelikte de kullanılan bi ilaç. Ama doktoruna sor istersen yinede. Benimde özellikle açken bulantım çok. Tansiyonum desen 8/5. Leyla gibiyim. 2 tane zofran kaldı evde (piyasada zor bulunuyor) çok zorda kalmadıkça içmiyorum bende.

10+ haftalık olan arkadaslsra soruyorum.gece yatabiliyomusunuz.ben yüz üstü yatmaya alışkın oldugımdan saga yatıyorum bi süre sonra belim agrıyo sola yatıncada aynı sekilde.gece sürekli uyanıyorum o yüzden.allahım mayıs ayı sag salim gelsin

10+ haftalık olan arkadaslsra soruyorum.gece yatabiliyomusunuz.ben yüz üstü yatmaya alışkın oldugımdan saga yatıyorum bi süre sonra belim agrıyo sola yatıncada aynı sekilde.gece sürekli uyanıyorum o yüzden.allahım mayıs ayı sag salim gelsin
Ben yatıyorum ya her şekilde yatıyorum ama en rahat ettiğim pozisyon sağa yatınca oluyor. göbeklerimiz büyüyünce hiç yatamayacagiz o yüzden şimdiden keyfini çıkartalım :)

Ay kızlar nasıl eğilmicezki ben 2 çocuk annesiyim deli gibi koşturuyorum bütün gün koca bir evin temizliği okula git gel çanta taşı yardımcımız yokken mecbur kanama 5. Haftada geçirdim ama şükür şimdi iyiz koruyan Allah millet sırtında taşıyan tabi tedbir alcaz takdir Allahtan
Yani cocuk olunca hikaye olarak kalıyor her sey. Benim de kızım var ve 13 kg sürekli kucak istiyor hayır alamam da diyemiyorum daha bebek gelmeden annem değişti demesin diye yani yere eğiliyorum kalkıyorum kucağımda taşıyorum her şeye mevcut bende de

Şehir değişikliğinde sağlık ocağına gidildiğinde kayıt yapmıyorlar. Önce Sağlık örgütüne gidip oradan bi evrak alıp sağlık ocağına gidip kayıt yapıyorlarmış. geçen hafta geldi başıma ve ben de vazgeçtim sağlık ocağına kayıt olmaktan. Nette sağlık örgütü diye arattım bulamadım hiçbişey . Tuzla da yasayan ve bilen varsa bana yardımcı olsa çok sevinirim
O ne saçmalık öyle. Geçen fta sağlık ocağına bende kayıt yaoturdum sadece form doldurdum onlar benim yerime ginderdiler bir yerlere formu. yanı ben geçen hafta yaptım biluyurum bence sağlık ocağı uğraşmak istemiyor başka sağlık ocağı seç kendine

Günaydın her zaman genç kalacak anneler ve anne adayları :)
Sizinle rüyamı paylaşmak istedim belki aranızda tahmin ve yorum yapabilecek olanlarınız vardır :)
Rüyamda annemdeyim annem uyumus kucağımda çıplak bir bebek beyaz pamuk gibi ve erkek çekyattayım anormal olmasa bebeği bıraksan neredeyse konuşacak okadar değişik beni yatır gibi birsey dedğini duyar gibi oluyorum yerde yatak sermiş annem oraya doğru koyarken birden işiyor ama kendi üstüne :) siliyorum sanki bırak uyucam der gibi bakıyor tırnağım hafif kafasına batıyor tutarken kendi kendime kızıyorum tırnaklarımı niye kesmedim nebiçim anneyim diye sonra bebek gene bana bakıp birşeyolmaz gecer diyor sanki biraz korktum bi yandan sevindim erkek olduğu için çok sevdim bebeği ne çabuk zaman geçti dedim bir mutluyum anlatamam ne üstünü örtüyorum ne giydiriyorum sanki öyle kalmak istiyormuş gibi :)

Sizinle rüyamı paylaşmak istedim belki aranızda tahmin ve yorum yapabilecek olanlarınız vardır :)
Rüyamda annemdeyim annem uyumus kucağımda çıplak bir bebek beyaz pamuk gibi ve erkek çekyattayım anormal olmasa bebeği bıraksan neredeyse konuşacak okadar değişik beni yatır gibi birsey dedğini duyar gibi oluyorum yerde yatak sermiş annem oraya doğru koyarken birden işiyor ama kendi üstüne :) siliyorum sanki bırak uyucam der gibi bakıyor tırnağım hafif kafasına batıyor tutarken kendi kendime kızıyorum tırnaklarımı niye kesmedim nebiçim anneyim diye sonra bebek gene bana bakıp birşeyolmaz gecer diyor sanki biraz korktum bi yandan sevindim erkek olduğu için çok sevdim bebeği ne çabuk zaman geçti dedim bir mutluyum anlatamam ne üstünü örtüyorum ne giydiriyorum sanki öyle kalmak istiyormuş gibi :)
Tahmin ve yorum demissin bilemem ama insallah oyle nurtopu gibi akilli sevimli bir bebegin olur. :)

Kizlar bizde 1 kiz 1 erkek varya bebegin cinsiyetini ogrenmek istemiyorum. Doktor hanima rica edecem. Ileride bir tahmininiz olursa soylemeyin. Surpriz olsun dicem. Dogum aninda ogrenmek cok guzel olur diye dusunuyorum. Biliyorum ilginc ama bunun hazirligi falanda var. Boyle olmasini istiyorum. Simdilik fikrim oyle. :KK51:

Ben normalde saga donuk yatiyorum ya da sirtustu ama su 'kan akisi daha rahat oluyor' konusundan dolayi sola yatmaya gayret ediyorum ama yine de en rahat ettigim sirtustu yatmak. Sola alismaya calissak iyi olur cunku bildigim kadariyla 16.haftadan sonra solda yatmamiz gerekiyormus ozellikle bebegin de rahat etmesi icin.
Bunun disinda uyuyabildigim saatler cok kisitli zaten,gece 4-5 kere tuvalete kalkmaktan bahsetmek bile istemiyorum :)

Gunaydinlaar :) Benim bildigim kadariyla ruyada bi bebegi konusurken gormek olacagina hic ihtimal vermedigin biseyin hayirlisiyla olmasi ve huzurlu olunmasi demektir. Erkek bebege de simdi baktim kisa bi zamanda hayirli bi haber alinacagi seklinde yorumlaniyormus. Yani her sekilde tertemiz cok guzel bi ruya. Bebegin de nurtopu gibi ve akilli uslu bi bebek olsun insallah :)

Kizlar bizde 1 kiz 1 erkek varya bebegin cinsiyetini ogrenmek istemiyorum. Doktor hanima rica edecem. Ileride bir tahmininiz olursa soylemeyin. Surpriz olsun dicem. Dogum aninda ogrenmek cok guzel olur diye dusunuyorum. Biliyorum ilginc ama bunun hazirligi falanda var. Boyle olmasini istiyorum. Simdilik fikrim oyle. :KK51:

Yaa bir kızın bir oğlun var gözüm yok diyorsun yani artık :) ne gelirse gelsin :)
Benim bi arkadaşımda eger hamile kalırsam doğum anına kadar öğrenmicem dedi süpriz olsun diyor bende dedim herşeyini beyaz sarı alırsın ozaman bence seninki daha mantıklı o bide ilk çocukta düşünüyor bunu :)

Gunaydinlaar :) Benim bildigim kadariyla ruyada bi bebegi konusurken gormek olacagina hic ihtimal vermedigin biseyin hayirlisiyla olmasi ve huzurlu olunmasi demektir. Erkek bebege de simdi baktim kisa bi zamanda hayirli bi haber alinacagi seklinde yorumlaniyormus. Yani her sekilde tertemiz cok guzel bi ruya. Bebegin de nurtopu gibi ve akilli uslu bi bebek olsun insallah :)

Amin inşaallah ya ben ve eşim çok usluymuşuz biraz büyüyüncede böyle bilmiş uyanık oluyorlar ya ben öyle çocukları pek sevmemişimdir çoçuk dediğin çoçuk olur saf olur yani nebilim acaba dedim korktuğum başımamı gelicek:) ama olsun ya kurban olurum ben ona hertürlü :)

Günaydın
Benimde bu sabah midem bulantılarım başladı. halsizlik yataktan çıkmada zorluk vs. İşe çok zor geldim. Bu sayfadaki hamişler ne işler yapıyor biraz kafamız dağılsın. Ben bir şirkette muhasebecilik yapıyorum.

X