2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Ysfnannesi Canim kasik mama veriyorsun galiba hangi marka veriyorsun? ben formul sut olaraka hipp1 veriyorum.Benimki anne sutu hic almiyor. kilo alimi az oldugu icin bugun ilk defa hipp 4.aydan itibaren organik tahil bazli yulafli aldim.deneyecegim

Kızlar günaydın, nasılsınız?

Geceleri bebeğin üstüne ne örtüyorsunuz? Penye , müslin, örgü battaniye vs..
bi kaç gündie kızı üşüttüm galiba :s

Evet canim 400gramin altindaymis doktorda soyledi.Zaten devam sutunude zorla veriyorum cok istahsiz calisiyorumda kayinvalidem bakiyor nasil yapacagim bilmiyorum galiba hic kasik mama kullanan yok kimseden cevap gelmedi
@SaiKing

Bize doktor hipp inkini öneriyor sadece.

Geçmiş olsun

Ay lilipit azmine hayranım maşallah.benim doğumdan sonra aldığım kilolarla beraber ilk hedefime 10 ,ikinci hedefime 15 kilo kaldı.ne ara vericem bilemiyorum.aslinda ben tatlıyı kesebilsem süper olur ama nerde . hamilelikte istemediğim kadar tatli istiyor canım bide ben potansiyel bı şeker hastası adayıyım

Bı tatlıcı da benim

Çok geçmiş olsun burnunu hep açık tutmaya çalış yoksa öksürük başlıyor geniz akıntısından.bizim öyle oldu.coldmix damlatabilirsin yatağına ve kıyafetinin omzuna.bide odayı çok havalandir ve mümkünse cok sıcak yapma.Mesela bizim doktor 19 derece istiyor hastayken yattığı odayı. Srnin bu anlattıklarını ben büyük kizimda hep yasadim. O sebeple bu kizimdA bize doktor her kalktığında emzirme yoksa uyumak için hep emmek ister aç olmadigini biliyorsan normal uyutmaya çalış ,eğer emersede gevseyince yatakta dalmasını sagla demişti.tabi doktorlara hersey kolay.bizim kız asla memede uyumuyor tabi bu benim yaptığım birşey değil emmeyi çok sevmemesinden kaynaklı.ben kucağımda sallıyorum iyice dalmadan yatağa koyuyorum bazen bu birkaç defa tekrarlanıyor ama yatakta dalınca uyku suresi artıyor.

Benim kizda bu sıralar çok iştahsız

Lilipit ben de 68 kiloya düştüm sonunda ama boy 1.70 olduğu için daha vermem gereken 10 kilo kadar var.Ama ben de artık eski kıyafetlerimi giyebiliyorum ve karnım hiç kalmadı dümdüz. Görenler yeni doğum yaptığıma inanamıyolar çok hoşuma gidiyo seni de tebrik ediyorum

Bu arada ödemin için kiraz sapı tavsiye ederim

Ben de hipp nama aldım kaşık maması... çok güzel yiyor ... epey tok tutuyor ... paketin üzerinde nasıl yapılacağı yazıyor ama youtube da güzel tarifler de var isterseniz bakın

Masallah cnm sana helal olsun :)

Ev içinde giydirmek için mi aldın? Çünkü ev için sıcak.disarisi için ben normal kıyafetler varken giydirmek istiyorum. Malum önümüzde kış var
Yok dışarda giydirmek için aldım. Montlar büyük beden vardı. Polar battaniye bulamadım en azından bunu giydiririm dedim ama kıyafetle olmadı. Denedim çocuk ter içinde kaldı

Ben yorgan ortuyrm ama bende usttum
Tam usutme zamanı ya sabah serın oluyor

Ben bitane pamuk dolgu uyku tulumu aldım . 2,5 tog muş. Bu akşam denicem bakalım. Çok gelir diyodum ama biz bile üşüyoruz artık.Üstünü açıyo çinkü
Senin yavru iyileşti mi soraamdım kaç gündür

Eklentiler

• IMG_7191.JPG
    38,4 KB · Görüntüleme: 110
Ay cok tatlı buu
Gıyınce yemelık olur tam
Bızımkı yumruklarıyla bırlıkte yorganı yıyor

Hıc düzenlemıolar cnm

Of yaa çok fenaymış öyle de yay gibi germesi reflüden deil mi?

Ben yorgan ortuyrm ama bende usttum
Tam usutme zamanı ya sabah serın oluyor
Nerede yaşıyorsunuz yorgan olunca sorayım dedim.benim kız kollarini hic ortturmuyor öyle olunca gögus kısmi da açık kaliyor ne yapacagim bilmem kollarını tam acarak uyuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…