2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kilo alımı nasıl ben bir makalede 4. ay icin Alt sınırın 400 gr olduğunu okumuştum daha mi altında?

Evet canim 400gramin altindaymis doktorda soyledi.Zaten devam sutunude zorla veriyorum cok istahsiz calisiyorumda kayinvalidem bakiyor nasil yapacagim bilmiyorum galiba hic kasik mama kullanan yok kimseden cevap gelmedi
SaiKing

O zaman hiç bu modellere bakma canım bunlar konforlu ama gerçekten yer kaplıyorlar katliyken bile... gidip mağazada incele istersen e-bebek İKEA’nın sandalyesinin de kopyasını yapmış fikir verir sana... benim mutfağım geniş bir hayli sorun olmadı benim oglan üç yaşını doldurmuştu kaldırdığımda... dana kadar oldu ama çok seviyordu

Evet canim 400gramin altindaymis doktorda soyledi.Zaten devam sutunude zorla veriyorum cok istahsiz calisiyorumda kayinvalidem bakiyor nasil yapacagim bilmiyorum galiba hic kasik mama kullanan yok kimseden cevap gelmedi
SaiKing
Anlıyorum seni benim kızım da hep az alıyor ama sınırın altına inmedi henüz acaba altında başka bir neden yatıyor olabilir mi hiç çocuk gastroentrolojiye görünün diye tavsiye vermedi mi doktor üzüldüm ya mamaların kendi sitelerine bak istersen tavsiye edilen aylar yazar mutlaka ona göre karar verirsin

vay be hamileken az mı vakit harcadık burda simdi bakıyorumda buraya girmeye hiç vaktim bile olmuyor enson 1 ay once girmişim benim oğlan çok yaramazlaştı yapışık ikiz gibiyiz surekli kucagımda ek gıda konusunda daha küçük olduklarını düşünüyorum ama emzirmeyen anneler için devam sütlü buğday nişastalı bi tarıf var internette ondan yaptım deneme amaclı 4 aydan sonra verilebilir yazıyordu ama bizimkisi her verdiğimi tükürdü şimdilik sadeece emziriyorum çalışmaya başlayanınız varmı aranızda ben hala başlayamadım bırakamıyorum yuregim el vermiyor bide bende haşimato çiktı şu aralar çok hızlı çalışıyor troidim ve doktorum süte gecer diye ilaç vermedi bi zaman sonra düzelir dedi ama bende hiç hal kalmadı kolumu kalıracak gücüm yok troidim hızlı çalıştıgı için sizlerden ne haber var

SaiKing
Bizim doktorumuz ek gıdaya 5.ayda başlatacak. Biz anne sütü+mama ile devam ediyoruz. Bence de mama vermelisin devam sütü için erken

Orangutann
Merhaba canım, 19 yaşımda evlendim.
Yani bunu duyan bazı kimseler severek mi evlendin diye soruyorlar hani bu zamanlarda bile çokça zorla evlendirilen insanlar var. Bizde sevdik ve kısmet oldu çok şükür, bende genç anne oldum. :)

Kitap almak hiç aklıma gelmedi ama, ne yazık ki internet daha rahatıma geldiği için ve istediğim en küçük bir konuyu çaba harcamadan bulduğum için ordan bakıcağımm

Kızlar 9 kılo verdım
Hedefıme 2.9 kılocuk kaldı :)
Eskı halıme gorsel olarak gerı döndüm
Tum kıyafetlerım oluyor
Gogustekı dolgunluk ve gıtmeyen odemden dolayı kılo var
Yuzugum bıle zor oluyor
40 bedenım
Daha da zayıflamayı planlıyrm :)

Hosgeldın cnmda
Emzırsende tıroıt ılacı kullanmalısın o farklı bı olay
Mutlaka bır endoktınolojı uzmanına gorun

masallahh gercekten buyuk azim anlatsana biraz nelere dikkat ettin bende daha 6 kilo fazlalik var veremiyrum sutum azalacak diye korkuyorum diyet yapamiyorum

Kızlar oğluma tulum aldım. 9 aylık için ama üzerinde kıyafet varken içine sığdıramadım. Çıplak mı giydircem

Eklentiler

• IMG_2175.JPG
    46 KB · Görüntüleme: 80
Maşallah :)
Bende de bu sıralar bitmeyen iştah var

Masallah canım sana.tatlı yeme istegini nasıl dizginleyebiliyosun yada öyle bi istek tek bende mi var
Bide şunu merak ediyorum hani diyolarya az yedikçe zamanla mide küçülürmüş ve istesende artık fazla yiyemezsin gercekten öylemi.ben bir ay kadar ekmek cok az tuketiyodum gün içinde aç geziyodum ama hiç midem filan küçülmedi

Ya bide tlc kanalında agır yaşamlar diye bi program var ya aşırı şişmanların hayatlarını gösteren onu izledikçe daha cok yiyesim geliyo

Maşallah diyelim. Bende on kilo var vermem gereken. Nasıl vericem bilmiyorum.azmimdem
Birazda bana lazım.simdilik sadece diastic reacti hareketlerini yapıyorum azar azar. Ama boğazdan hala kesemedim

Kızlar oğluma tulum aldım. 9 aylık için ama üzerinde kıyafet varken içine sığdıramadım. Çıplak mı giydircem
E bebekten bende buna benzer aldım 9 ay olmadı. Dışarıda giydirmek için almıştım.mont yerine bu tulumlar iyi gibi ama olmuyor ne enden ne boydan. Ne alicam bilemedim.

Ya bide tlc kanalında agır yaşamlar diye bi program var ya aşırı şişmanların hayatlarını gösteren onu izledikçe daha cok yiyesim geliyo

Ay bnm midem bulanıyor bakınca. Bence sen kendinle kiyaslayip zayıf olduğunu o yüzden biraz yiyebilecwgini düşünüyorsunuz :)

Kızlar galiba oğlum grip oluyor. Sürekli hapsiriyor ve burnu akıyor. Gözleri de sulu sulu. Ateşi normal Allah'tan. Sık sık burnunu temizliyorum tikanmaması için. Sizce ne yapmalıyım? Bu arada uyku durumumuz hala aynı. Uyanınca meme vermesem çığlığı basıyor. Oysa aç değil . 2 dk emip yatıyor. Bazen 10 bazen 40 dk sonra uyanıyor. Kala durumu da hala aynı .5.gunde fitille yaptırdım epey çıkarttı.

Bende e bebekten aldım. İçine zıbın giydirip mi giydircez üşür mü üşümez mi bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…