2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Iyıkı dınlememıssn cnm
Cogumuz yasıyrz bu durumu galıba

Ben de öyle yapıyodum kakası yeşil oldu ve günde bi kaç kere yeşil kaka yapmaya başladı. Galiba üşüyo . Kalın örtcem bakalım takipteyim.
Bnmkide hasta sayılır burnu tıkanıyodu ikiye ckardm o yuzden battaniyeyi. daha ne orteyim alışsın:)) kışa da orme battaniye orterim tamamdır:)

Bnmkide hasta sayılır burnu tıkanıyodu ikiye ckardm o yuzden battaniyeyi. daha ne orteyim alışsın:)) kışa da orme battaniye orterim tamamdır:)

Yaa ben de öyle düşündüm ama yok üşüyo çocuk. Türk anası damarım kabardı örttüm örgüleri

Helal sana be
Yüzüğü boşver, kıyafetleri kurtarmışsın ya o da yeter

Ama ben en çok ayakkabıları merak ediyorum.
Eski kilosuna dönen dostlar, ayaklarınız da normale döndümü acep
Yoksa ben caanım ayakkabılarımı dağıtmaya başliim mi??

Sen zati tığ gibisin bacım, senin mide daha ne kadar küçülsün

Ya bide tlc kanalında agır yaşamlar diye bi program var ya aşırı şişmanların hayatlarını gösteren onu izledikçe daha cok yiyesim geliyo

Ben de izledim yaa..
Ve onları gördükten sonra yediklerime dikkat etmeye başladım yeminle, 3,5-4 kilo verdim sayelerinde
Zor bi süreç ama eninde sonunda birini kabul ediyorlarmış. Ama o zamana dek sırayla tüm yöntemleri , yeni baştan denemek gerekiyor... Çabuk atlatırsınız inşallah..

Kızlar günaydın, nasılsınız?

Geceleri bebeğin üstüne ne örtüyorsunuz? Penye , müslin, örgü battaniye vs..
bi kaç gündie kızı üşüttüm galiba :s
İnce penye battaniye örtüyordum. ama iyiden iyiye serinledi havalar. Bugün kalın örttüm.

Gitmedim dr.a. baska sorunlar cikti.annem rahatsizdi.onla ugrastim.randevuyu kacirdim.
Geçmiş olsun , ciddi bişi yoktur umarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…