2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Ah be çok geçmiş olsun canım

Ya cok zor atlatmışsınız cok zor olmus Siz hangi doktora yaptırdınız

Ayy dimi maşallah ne güzel muhteşem bi duygu allah herkese tattırsın benim oğlanda fena ve ben şimdiden kıskanıyorum desem biz fena kaynana olabiliriz yanii

Bizim bebek de böbrek doktoruna göründü kontrol amaçlı idrar yolu enfeksiyonu yüzünden. d vitamini mamalarda var fazlası taş yapıyor zararlı bırakın kullanmayı dedi ben bıraktım valla.

Krem dgl..yara imis cnm.

Burdan bakınca iltihap gibi görünüyor. Ama adam gözüyle görüp bişi yok dediyse , yoktur. Doku iyileşmesinden dolayı rengi böyle olmuş demek ki , kabuk bagliyor belli de.

Cnm emzırmekle alakalı degıl aslında
Ilk oglum oyle degıldı
Bu resmen bana asık
Insan cok sımarıyor
Huyu degısık
Buyusun sankı abısınden daha cok sevdırxek kendını
Sen bebısını kucaga al yeter cnm ya
Onlar annelerıyle bag kurarlar
Nasılda bılıyorlar annelerını

Benim oğluşda emerken yüzümü boynumu sacımı oksuyo o kadar hoşuma gidiyoki bazen tutamıyorum kendimi gülüyorum bi bakıyorum bırakmış emmeyi bana cilve yapıp oda gülüyo. Bu oğlanlar fena yaa
Bnm ılk oglum bıraz buyudukce enerken cenemı dudaklarımı tutardı
Bakalım bu napcak
Ilk oglumda ben bu kadar cılve gormedım
Bnm gıbı resmı bı cocuktur
Emzırme kolyelerı var
Onlara bı baksak mı
Hıc denemedım

Bızde de olmadı boyle alla alla

Ben fena kaynana olacagımı düşünüyorum

Aaaa gecmıs oldun cok uzuldum
Nasıl sımdı

No km ook
Aa ayaklarını mı emıyor
Cok seker
Ayak emme besıncı ay refleksıdır aslında
Evet canım ona erken başladı gibi geldi bana da ama tam dönemiyor tabi yarım dönüyor daha

Bu arada ben de kıskanırım gibi geliyor oğlumu başka kızlardan :))

Kızlar dün sağlık ocağına gittik bağırsak düzenleyici ve fitil verdi oğlumun bügün 8.gün kakası yok ama pek huzursuzluğuda yok gazını falan çıkarıyor sizce fitil veya şurup vermelimiyim

Kızlar dün sağlık ocağına gittik bağırsak düzenleyici ve fitil verdi oğlumun bügün 8.gün kakası yok ama pek huzursuzluğuda yok gazını falan çıkarıyor sizce fitil veya şurup vermelimiyim
Anne sutu alıyorsa sadece bekle istersen

Bizim dün 3 aylık kontrol vardı pipi gömülmesini sordum kasıkları yaglı normal dedi büyüdükce gececekmiş

Ayruca bizimki 3 aylık ama 6 aylık bebek kıvamına gelmiş 6 aya kadar kontrole gelmeyin dedi şok oldum diğer ay kan ilacı dedi burda yazılanları söyledim güldü katkısız hiçbirşey yok kullanmamız gerekiyor dedi

Vedat Ali Canoglu..Ankara da urolog..

Burdan bakınca iltihap gibi görünüyor. Ama adam gözüyle görüp bişi yok dediyse , yoktur. Doku iyileşmesinden dolayı rengi böyle olmuş demek ki , kabuk bagliyor belli de.
Kabuk dedizaten antibiyotik tedavisi de uygulamadi.teramsin ve madecassol ile atlattik sureci..cokzordu gercekten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…