2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Zaten 2-3 günde bir yapıyor

mad1410 canım nasılsın ufaklığın sünneti Nasıl oldu iyileşti mi?
Iyiyim saol cnm..daha bgn ancak duzeldi..nerdeyse 20 gun gecti uatunden..bana hala madecassol sur carsambaya kadar dedi..bgn biraktim artik.cocuga 18 gundur krem suruyorum.ben ilk oglyma krem fln surmemistim..vesselam oyle iste..sen nasilsin

Bnmkinin de kulaklari killi..teni esmer ama..ona bagliyorum..ilk oglum sarisin ondan hic kil yoktu..bunun ust kollari da killi.
Benimde ilk kızım ikinciye göre daha acık tenliydi.onunda kulakları kıllıydı ama dökülmüştü.belkide bu kızım esmer diye hiç dökülmeyecektir

Benimde ilk kızım ikinciye göre daha acık tenliydi.onunda kulakları kıllıydı ama dökülmüştü.belkide bu kızım esmer diye hiç dökülmeyecektir
kiz beni güldürdün ya dökülmez olur mu sen hic kulaklari killi esmer kiz gördün mu hadi erkek olsa o da binde bi cok killilar oluyo ya onlarda olabilir merak etme dokulur kilo alip buyudukce 6 ayi bulabilir

Ben hiç sprey kullanmadım peceteyi kullah ucu gibi yaapıp hafif cengelimsi hatta eşim cok iyi yapıyo bir kac denemede geliyo sümükcük:)

benim bu bebek defolu çıktı:)) manyak kizim ac duruyo koca adam gibi 4 5 saatte bi emiyo zorla verirsem de bi kamyon kusuyo bi yandan iyi diyorum boyle olmasi bi yandan da vicdan azabi çekiyorum ac mi diye napicami şaşırdım dogdu dogali boyle

O durum bir ara bizde dw vardi, hatta doktora danismistim kilo alimi iyi ise ne zaman acikirsa O zaman ver zorlama dedi, acikmadan emzirince benimki dw bir suru kusuyordu, simdi daha az emiyor dogal olarqk daha az kusuyor :)

Ben hiç sprey kullanmadım peceteyi kullah ucu gibi yaapıp hafif cengelimsi hatta eşim cok iyi yapıyo bir kac denemede geliyo sümükcük:)

Yaa canim benimkinin icinde kapalilik, gorunurde birsey olmuyor zorlayinca icten cikiyor ara bayagi ugrasiyorum, ben bir serumu bir gunde parca parca kullanarak bitiriuorum internette tek seferdw hepsini sikiyorlar siz nasil yapiyirsunuz?

Esmerler daha tuglu oluyor..bnm yigen esmer ve kiz cocugu..killar dokulmedi..ustune bacaklarda fln bildigin uzun tug..yasi 3.5 ..insallah dokulur..bnmkinin sirtinda da var .erkek diye onemsemiyorm..

Benimkide öyle reflü varmış bu yüzden fışkırtarak kusuyo. Ama şimdi mama katılaştırıcı kullanıyoruz eskisine göre daha az kusuyor. Eskiden 15-16 defa üstünü değiştiriyordum En azından şimdi günde 6-7 defa değiştiriyorum

Arkadaşlar oyun halısı almak isteyen varsa e bebekte üyelere kasada ekstra indirim var. Benim aldığım 250 den 169 tlye inmişti kasada ekstra indirimle 136 ya indi. Paylaşmak istedim :)

Yaa canim benimkinin icinde kapalilik, gorunurde birsey olmuyor zorlayinca icten cikiyor ara bayagi ugrasiyorum, ben bir serumu bir gunde parca parca kullanarak bitiriuorum internette tek seferdw hepsini sikiyorlar siz nasil yapiyirsunuz?
Ben genelde iki seferde kullanıyorum . Tek seferde de kullandığım oluyor. Bebeği dik konuma getirip sikiyorum. Diğer delikten çıkıyor. Bazen sülükler de çıkıyor. Ama aspiratörler iyice çekiyorum yine de şu kalmasın diye

Kizlaaar. Bnm ufaklık sen uyan, Done done 90 derece dön , beşiğe sıkış. Yani boylamasına yatmasına gerekirken enlemesine buldum.agliyordu garibim. Allah'tan tekstili vardı yatağın. Acilen görüntülü telsiz almalıyım. Tutumlu anne ikinci el mi satıyor hep. Bi de güvenilir mi? Ya da sıfır olan ama hesaplı olan siteler var mı bildiğiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…