2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar 4.ay aşımızı olduk banyo yasağı falan yok demi sormamışım
Bide vegaferon diye damla verdi demir damlası
Bende damlayı iki gün verdim canım sadece.aşıdanmıdır damladanmıdır anlamadım kızım koyu kıvamlı kakasını yapıyo.bi kaç gün daha vermicem damlayı bakalım düzelme olacakmı.asıyla damlatı aynı gün verdigim için hangisi etki etti bilemedim.kan damlasıda kabızlık yapar diyolar.

Eki Görüntüle 2048968 Kızlar bebeginizin kulagındakş tüyler tamamen döküldü mü acaba.benim kızımın kulak memesine yakın hala var.dökülecek gibide durmuyo

Aynı şekilde bizimkindede var
Bende damlayı iki gün verdim canım sadece.aşıdanmıdır damladanmıdır anlamadım kızım koyu kıvamlı kakasını yapıyo.bi kaç gün daha vermicem damlayı bakalım düzelme olacakmı.asıyla damlatı aynı gün verdigim için hangisi etki etti bilemedim.kan damlasıda kabızlık yapar diyolar.
Damlanın adı ne canım

Aynı şekilde bizimkindede var

Damlanın adı ne canım
Saglık ocagının verdigi canım.vegaferon(yanlış yazmış olabilirm) günde yedi damla dedi.dedigim gibi iki yada üç gün verdim sonra bıraktım.kakasının düzelmesini bekliyorum.düzelmezse demekki damlayla alakalı deil

Saglık ocagının verdigi canım.vegaferon(yanlış yazmış olabilirm) günde yedi damla dedi.dedigim gibi iki yada üç gün verdim sonra bıraktım.kakasının düzelmesini bekliyorum.düzelmezse demekki damlayla alakalı deil
Aynısı canım ama paraben şeker varmış kararsız kaldım damla da kakada değişiklik yapabilirmiş canım
Bize sekiz damla dedi daha açmadım ama kötü kokuyor muş öyle mi
Çok kararsız kaldım...

Bende damla konusunda kararsizim, ayin basi bizimde asi ve kontrol var umarim sorunsuz gecer

Kizlar birde kadinlar kulubunun gecmis forumlarina baktim, genelde ssglik ocaginin verdigi kan damlasindan sonra cocuklar cok huzursuz olmus ve kabizlik baslamis, o nedwnlw cogu kullaaktan vaz gecmis, oncedwn sqglik ocaginda verilen ferrom diye kan ilaci damlasindan dislerde lekerdw yaptigi icin vazgecilmis, herkes mutlaka sorsun doktor kontrolunde benim kafama cok takildi su kan ilaci olayi, yani birde kan sayimi yapilmadan ilaci baslamakta ayri birde sacmalik yani bilemedim :KK43:

Kizlar birde kadinlar kulubunun gecmis forumlarina baktim, genelde ssglik ocaginin verdigi kan damlasindan sonra cocuklar cok huzursuz olmus ve kabizlik baslamis, o nedwnlw cogu kullaaktan vaz gecmis, oncedwn sqglik ocaginda verilen ferrom diye kan ilaci damlasindan dislerde lekerdw yaptigi icin vazgecilmis, herkes mutlaka sorsun doktor kontrolunde benim kafama cok takildi su kan ilaci olayi, yani birde kan sayimi yapilmadan ilaci baslamakta ayri birde sacmalik yani bilemedim :KK43:
Ee ne kullancaz
Tanıdıgım cocuguna içirmedi ilac yüklemesi oluyo diye sonra cocukta kansızlık cıktı baya ferro sanol surup verdiler o da kabız yaptı

Evime geldim bebisimi yikadim pakladim :) doktora gittik ilaç vermedi cigerden değil öksürük dedi. İlaç vermim dedi. Burnunu tıkalı tutma dedi. Bol bol emzir dedi. Bende emmiyo demedim tamam dedim :)))

Evime geldim bebisimi yikadim pakladim :) doktora gittik ilaç vermedi cigerden değil öksürük dedi. İlaç vermim dedi. Burnunu tıkalı tutma dedi. Bol bol emzir dedi. Bende emmiyo demedim tamam dedim :)))

Ayy bizimkide oksuruyo arada demek burundan nefes alamadigi icin.. yaa gunde kac kere aciyosunuz kizlar.. ben esim olmadan acamiyorum gun icinde eee izmit'in havasi da kirli.. bide o spreyi esim cocugun burnuna soka soka burun delikleru buyudu kizimin:olamaz:

Kizlar biz 111 günluk olduk benim kızım hala dönmüyor dönmek icin de bir çaba harcamıyor normal mii?? Sürekli kucak is tiyor pek yatmıyor.
Benimki de tam donemiyor. Kucağa bi alıştırdı maalesef. Gaz çıkarılması derken başımıza gelenlere bak

bu bebekler yok mu ananem bebek büyüyene kadar 40 kez huy değiştirir onun icin sen ona ayak uydur derdi bizimkine baksan bazen misil misil uyur bazen de gozler cin gibi 5 6 saat iyanik durur ben de gariban her yolu denerim uyutmak icin o mizirdanir :))
İyi de neden bağırıyor ? Sanki dersin 2 yaşındaki çocuk. Bazen diyorum su ağlaya ağlaya uyutan uyku eğitimini vereyim. Madem hamakta dallarında da ağlıyor. Bari bi ise yarasın.

Bi bilsem bizimkinin o huyu biraz azaldı ama sürekli kucak istiyor bide havalar soğudukça çocuk dışarı alıştı daha evin kapısını açar açmaz bağırmaya başlıyor :)
Bizimki de odasının kapısından girince ağlıyor. Uyku zamanı geldiğini anlıyor artık.

Kızlar 4.ay aşımızı olduk banyo yasağı falan yok demi sormamışım
Bide vegaferon diye damla verdi demir damlası

Kabız yapıyormuş cnm o.
Ayyy ayni bizzz :))))
Bi caresi olmalı bunun.

Ayy bizimkide oksuruyo arada demek burundan nefes alamadigi icin.. yaa gunde kac kere aciyosunuz kizlar.. ben esim olmadan acamiyorum gun icinde eee izmit'in havasi da kirli.. bide o spreyi esim cocugun burnuna soka soka burun delikleru buyudu kizimin:olamaz:
Nemli bir ildeysem iki günde bir, kuru havası olan yerde ise hergun.
Esimde bana diyor şoka şoka genişlettim diye :)

X