2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Harkeslere günaydın..Hepimiz için güzel bir gün olur inşallah..Yeni annelerimiz ve hoşgelmişler H hilalkrvn ikizlerimiz çoğalıyor ne mutlu bize :nazar:

merhaba kızlar inşallah banada yardımcı olursunuz.
elevit ve kusma için dramamine verdi dr.
ters biriydi soramadım bunları hangi saatte kullanmam lazım..
kullanan var mı
Bulantı için dramamine nin yemeklerden en az 15 dk mümkünse yarım saat önce içilmesi gerektiğini biliyorum.Aç karna içiliyor yani.Eleviti eczaneye de sorabilirsin tok içildiğini biliyorum ama saat için bişi diyemicem.

Kızlar bana destek olun. Benim iki gündür pembe akıntım var çok az :KK43: doktor yat hiç kalkma dedi. Moralim çok bozuldu :KK43:

Kızlar bana destek olun. Benim iki gündür pembe akıntım var çok az :KK43: doktor yat hiç kalkma dedi. Moralim çok bozuldu :KK43:

Arkadaşım çok geçmiş olsun.Bak ne akıntılar ne kanamalar geçirdi herkes.Çok şükür hepsi atlattı inşallah seninki de geçecek bi sorun kalmayacak.Progestan başlamadı mı doktorun?

Canım geçmiş olsun doktora göründün mü kesenin durumuna baktı mı ilaç verdi mi ağrın var mı
çok soru sordum biliyorum ama benimde başımdan geçtide öyle bir durum

Arkadaşım çok geçmiş olsun.Bak ne akıntılar ne kanamalar geçirdi herkes.Çok şükür hepsi atlattı inşallah seninki de geçecek bi sorun kalmayacak.Progestan başlamadı mı doktorun?

Progestan içmiştim kesmişti doktor. Şimdi gözlemleyelim dedi ona göre yeniden verecek ya da vermeyecekmiş :KK43:

Canım geçmiş olsun doktora göründün mü kesenin durumuna baktı mı ilaç verdi mi ağrın var mı
çok soru sordum biliyorum ama benimde başımdan geçtide öyle bir durum

Ağrım benim ilk haftadan beri var neredeyse böyle hep ağrım oldu. Bu ara azalır gibi olmuştu. Progestan için gözlemleyelim derdi. Kullanmıştım bitmişti. Salıya randevu verdi yine.

Progestan içmiştim kesmişti doktor. Şimdi gözlemleyelim dedi ona göre yeniden verecek ya da vermeyecekmiş :KK43:
Anladım canım Rabbim hayırlı şifalar versin inşallah.Bol bol dua edip yatıp dinlen ozaman.Ne kanamalar atlatıldı.Sende atlatacaksın inşallah.

Ağrım benim ilk haftadan beri var neredeyse böyle hep ağrım oldu. Bu ara azalır gibi olmuştu. Progestan için gözlemleyelim derdi. Kullanmıştım bitmişti. Salıya randevu verdi yine.

Haftaya salı çok geç bence ilk gebeliğin mi peki

Bak canım benim çok kahve lekelenmelerim olmuştu sadece tuvalate çıktığımda peçeteye silme şeklinde gelen doktora bunu söledim hemen progestan verdi 100 lük oral yoldan alıyordum 10 gün yat sadece tuvalete kalk dedi bende anneme gittim 3 gün geçti yatmama rahmen progestana rahmen kahverengi lekelenme geçmedi bende devlete gittim doktora anlattım hepsini ultrasondan baktı bi sıkıntı yok dedi progestan 200 lük verdi vajinadan al dedi inanırmısın 1 gün olmadan kesildi lekelenmem 10 gün sonra kendi doktoruma gittim kızdı bana neden kalktın yataktan diye ona kızınca bende vajenden 200 lük aldım bile diyemedim :) 1 hafta vajenden kullandım sonra tekrar oral yoldan kullanmaya devam ettim şükür bu günlere kadar geldik sakın canını sıkma bebeğine yansıtma canım olurmu

Evet kuzum ilk. Eğer akıntı gelmeye devam ederse yarın gideceğim yine :KK43:

Bitmiş progestan sen devam etmemişsin tehlikesi olan gebeliklerde 3.aya kadar kullanılıyormus ben doktor kontrolü altında 2.ayı biraz geçince bıraktım senin doktorun nasıl müsade etmiş anlamadım ilişki ev işi kendini zorlamak stres yapmak bunlardan birini dahi yapsan senin gibi gebeliklerde hemen lekelenme yapıyor sırt üstü yat ve hiç bir iş yapma

Hanımlar bulantıların vermiş olduğu isteksizliği bi kenara koyarsak daha önce yediğiniz içtiğiniz ama şimdi tiksindiğiniz bişey varmı :KK64: Ben kahve delisiydim şuan kokusuna tahammül edemiyorum. :KK42:

Hanımlar bulantıların vermiş olduğu isteksizliği bi kenara koyarsak daha önce yediğiniz içtiğiniz ama şimdi tiksindiğiniz bişey varmı :KK64: Ben kahve delisiydim şuan kokusuna tahammül edemiyorum. :KK42:[/QUOTE

bende balık ve kırmızı et çok severdim şuan adı bile geçince midem bulanıyor ama kırmızı eti yiyebiliyorum bi nebze :)

Bak canım benim çok kahve lekelenmelerim olmuştu sadece tuvalate çıktığımda peçeteye silme şeklinde gelen doktora bunu söledim hemen progestan verdi 100 lük oral yoldan alıyordum 10 gün yat sadece tuvalete kalk dedi bende anneme gittim 3 gün geçti yatmama rahmen progestana rahmen kahverengi lekelenme geçmedi bende devlete gittim doktora anlattım hepsini ultrasondan baktı bi sıkıntı yok dedi progestan 200 lük verdi vajinadan al dedi inanırmısın 1 gün olmadan kesildi lekelenmem 10 gün sonra kendi doktoruma gittim kızdı bana neden kalktın yataktan diye ona kızınca bende vajenden 200 lük aldım bile diyemedim :) 1 hafta vajenden kullandım sonra tekrar oral yoldan kullanmaya devam ettim şükür bu günlere kadar geldik sakın canını sıkma bebeğine yansıtma canım olurmu

2 hafta hiç kalkmadan yatmıştım, ilk kez bu hafta 2 gün işe gittim. sonuç bu :KK43: resmen canım sıkıldı. neyse yatayım o zaman moralleri yüksek tutuyoruz. Çok teşekkür ediyorum :)

bende balık ve kırmızı et çok severdim şuan adı bile geçince midem bulanıyor ama kırmızı eti yiyebiliyorum bi nebze :)

Bi çok kişi kırmızı etten tiksiniyo gerçekten. Çok şahit olmuşluğum var. Ben de inanılır gibi değil kahveden aşırı tiksiniyorum. Çok sevdiğin şeyi sevmezsin derlerdi inanmazdım. :KK35:

Bitmiş progestan sen devam etmemişsin tehlikesi olan gebeliklerde 3.aya kadar kullanılıyormus ben doktor kontrolü altında 2.ayı biraz geçince bıraktım senin doktorun nasıl müsade etmiş anlamadım ilişki ev işi kendini zorlamak stres yapmak bunlardan birini dahi yapsan senin gibi gebeliklerde hemen lekelenme yapıyor sırt üstü yat ve hiç bir iş yapma

2 haftadır evde öyle yatıyorum hiç iş falan yapmadım bu hafta işe başladım daha 2.gün akşamına bu çıktı başıma :KK43: şimdi yine yatıyorum hiç kımıldamadan :KK43:

Evet kuzum ilk. Eğer akıntı gelmeye devam ederse yarın gideceğim yine :KK43:

Cok üzüldum arkadaşım. Bence doktora git yinede pembe akıntı ihmale gelmez. okudum salıya randevu vermiş ama salıya çok var daha. 1 haftada ne olacağı hiç belli olmaz. sen doktora git bence hemen

Hanımlar bulantıların vermiş olduğu isteksizliği bi kenara koyarsak daha önce yediğiniz içtiğiniz ama şimdi tiksindiğiniz bişey varmı :KK64: Ben kahve delisiydim şuan kokusuna tahammül edemiyorum. :KK42:
Kahvee ah kahve ah.Günde 5-6 kupa tadını alayım diye sade şekersiz içtiğim.Hamile kalınca nasıl bırakacam diye üzüldüğüm.Şimdi yüzüne bile bakmadığım kahve :kahve:

X