2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Biz çok götürdük avmlere bişey olmadı bayramda kayınvalidemlere bir götürdük feci hasta oldular biri damardan antibiyotik tedavisi oluyor kaç gündür. Nerden ne bulaşacağı belli olmaz.
Çok geçmiş olsun canım. Bir an önce iyileşir umarım bebiş

Kızlar rotavirüs aşısını yaptırmayan var mı ? Benim doktorum yapmadı yapmıcam dedi, başka bi doktora daha gittim o da yaptırma dedi. Ama korkuyorum bu virüsü kaparsa diye. Neden yaptırma dediler ki acaba

Kızlar rotavirüs aşısını yaptırmayan var mı ? Benim doktorum yapmadı yapmıcam dedi, başka bi doktora daha gittim o da yaptırma dedi. Ama korkuyorum bu virüsü kaparsa diye. Neden yaptırma dediler ki acaba
Bi yaptirmadik. Zaten doktora en son 1 aylık kontrol de gittik. Saflık ocağında da hiç bisey demediler. Yaptirmicaz. Arkadaşlarıma soruyorum yaptirdiniz mi diye o ne diyorlar.

Hastaligi engellemiyor ama daha hafif gecirilmesini sagliyormus.Allah korusun sizi korkutmak istemem ama burada da daha once dile getirilmisti yogum bakim unitesinde yatirilmak zorunda olabiliyor bebisler
Yaptirma diyen doktor duymamistim,keske siz ona nedenini sorsaydiniz.Hem saglik ocaginda ki ebemiz hem doktorumuz siddetke tavsiye etti ben zaten kararliydim yaptirdik.Sifa Allah'tan

Yaptırmayacaktım her iki doktorumuz ve tanıdığım tüm doktor arkadaşlarım yaptır dedi. Hele doktorumuz bilgisayarında rotavirüsten yatan bebeklerin listesini gösterdi ki şok oldum

Yaptırmayacaktım her iki doktorumuz ve tanıdığım tüm doktor arkadaşlarım yaptır dedi. Hele doktorumuz bilgisayarında rotavirüsten yatan bebeklerin listesini gösterdi ki şok oldum
Ben şimdi yazdım doktoruma. Süt ürünleti alerjisi olan bebeklere yapılmaz dedi :/ off çok korktum ya umarım hastalık kapmaz kızım

Kızlar demir ilacınızı kullanıyorsunuz demi sonra cocukta demir eksiklşği olusuyor 3 ay kullan dedi doktor

Bizim doktor d vitamini disinda bisey vermedi yaa.. medical park ozel doktoru
Kafam karisti simdi
Galiba kendi için dedi. Hastaneden çıkarken doktor demir ilacı yazıyor annelere. Bebekler için sadece d vitamini verildi.

Bebeklere demir ilacı 120 günlükken başlanıyor.saglik ocakları veriyor ama ben onda paraben olduğu için kullanmayacağım doktorumuz başka bı ilaç verdi ona başlayacağız

Bebeklere demir ilacı 120 günlükken başlanıyor.saglik ocakları veriyor ama ben onda paraben olduğu için kullanmayacağım doktorumuz başka bı ilaç verdi ona başlayacağız.kendim için kullanmıyorum tahlil yaptırdım demi iyi cikti

Bebeklere demir ilacı 120 günlükken başlanıyor.saglik ocakları veriyor ama ben onda paraben olduğu için kullanmayacağım doktorumuz başka bı ilaç verdi ona başlayacağız
4 aylik iken yani.. saol canim saglik ocaklari da herseyin dandigini veriyolar desene.. bizim doktor da saglik ocaginin verecegi d vitaminini kullanmayin demisti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…