2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Çekilin biz geliyoooz. Bnm velet de gündüz yarım saat bazen bir saatte bir emiyor. Memeler de haliyle hep sönük kalıyor. Allah'tan gece 3-4 kere kalkiyom da sabahları biraz doluyor. Sonra niye sutun yok niee

Oooo ben yatıp kalkıp şükredeyim o zaman.. ben de gündüz 2 saate bir emmek istiyor diye söyleniyordum Allah kolaylık versin

Evet içiyorum canım ve idrar rengi pembe kırmızıya dönük olmaya başladı

canım tahlil yapmadan olmaz mutlaka önemsemelisin..
şase veriyorlar genelde..işe de yarıyor
bir de bol su içmelisin ayakların sıcak olmalı

Canım bence çok iyi gidiyorsun.. istikrarına hayranım
beni şu alerji diyeti mahvetti onu yiyeme bunu yiyeme derken derken ha bire ekmek yiyorum doymak için

inşallah atlatırsınız canım eninde sonunda hepimizin bebeler hastalanacak kış geliyor...
umarım çabucak geçer annesi..şifa olsun ilaçlar
Nasılsınız ikizler anaları

öyle deme ben ikizler burcundan çok memnunum
benim eşim de ikizler kızım da
gayet iyi gidiyor şu an

İşe başlayan var mıı
Haftaya cuma başlayacağım
Son gunlerrr
Ben normalde dün baslamam gerekiyordu ama idari izin oldugu için bayram dönüşüne kaldı ama yıllık izinlerimi kullanacağım sonrada ücretsiz izne cikicam.annem burda olsaydı şu ilk başta günlük 3 saatlik süt izni olayini kullanabilirdim ama tam gün çalışmayı aklıma bile getiremiyorum

Seninde çok yaklaşmis ise baslaman hadi hayırlısı

Eki Görüntüle 2039481 kızımın boynu böyle sürekli yapısik duruyor altı hep pişıyor sizce bir sıkıntı mi var? Kv boynundan tut çek diyor töbee.sinir oldum.sizin bebekleriniz nasıl?

Oncelikle maşallah kuzuna, benimki de doğuştan gidikli aynı durum bizde de var ama kv neresinden cekecekmis bende merak ettim bak simdi, şu belgeselleri boynuna halka geçiren kabilelerden etkilendi sanirim :)

Kızlar şimdi bizim göbekler yağmı yoksa esneyip daha tam manasıyla toparlanamayan iç ve dış derimi?

18 gündür 30 days shred yapıyorum banamısın demiyor adet olduktan sonra biraz indi sadece göğsümün alt kısmı incecik göbek kısmıda şişko spor yaptıkça bacaklar falan inceliyor ama göbek kısmı çok az ilerliyor veya hiç ilerlemiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…