2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Gecmis olsun idrarda yanma bende de vardı tek kullanımlık tozdan verdi anyibiuotik verdi gecer gibi oldu gecmedi yine baska antibiyotikle gecti şukür idrar yolu enfeksiyonu cokmuş bende sende bir görün derim birde senin idrar rengin pembeymis bence önemli dr yoksa acile git tahlil yaptırırsın yine ona göre ilac verirler yanmada cok kötü birsey valla :KK51:
Kesinlikle öyle sanada grçmiş olsun. Bol bol su içtim sabahtan beri rengi açıldı ama minik minik kırmızı parçalar geliyo idrarla beraber doktorumu aradım tahlil istedi yaptırıcam şimdilik yanma hafifledi. üşütmeye çıplak ayakla yere basmaya hiç gelmiyo hemen etkileniyorum :KK43:

Benim cadı kizimda hep aç doğru düzgün iki saat bile uyumuyor altını ıslatır islatmaz uyanıyor deli oluyorum

Ilac basladin mı
Ya da sen kullanıyor musun
Ondan olabılır
Turuncu kaka normaldır ya
Yok canım kullanmıyorum ilaç bebek de kullanmıyo. Sayı olarak da fazla yapmaya başladı günde 6 kez falan yapıyo kaka bu şekildr. Ama anne sütü alan bebeğin kakası sulu olur deniliyo ishal olduğunu nasıl anlıcaz bilmiyorum acaba ishal mi diye düşünüyorum

Nasılsınız ikizler anaları :KK70:

Eklentiler

• IMG_6603.JPG
    IMG_6603.JPG
    110,8 KB · Görüntüleme: 78
Kizlar merhaba agzimda iki tane af cikti cenacort surdum okumadan ama surulmezms iki kez surmistm bisey olurmu ya sute gecmismisdr

Kesinlikle öyle sanada grçmiş olsun. Bol bol su içtim sabahtan beri rengi açıldı ama minik minik kırmızı parçalar geliyo idrarla beraber doktorumu aradım tahlil istedi yaptırıcam şimdilik yanma hafifledi. üşütmeye çıplak ayakla yere basmaya hiç gelmiyo hemen etkileniyorum :KK43:
sagol canım evet ayaklardan üşüyor insan ben hep corap giyerim bende cok üsürüm

4 mü maşallah benim bıdık oğluşum gündüz 2 saat zor dayanıyo. Ancak gece derin uyuyorsa uzuyor acıkma süresi :)
Çekilin biz geliyoooz. Bnm velet de gündüz yarım saat bazen bir saatte bir emiyor. Memeler de haliyle hep sönük kalıyor. Allah'tan gece 3-4 kere kalkiyom da sabahları biraz doluyor. Sonra niye sutun yok niee:KK12:

X