2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar merhaba konak olayı başına gelen varmı konak olan yer bıngıldağın orası ve kokuyor nedendir scaba sütüm çok azaltı mama takviyesi yspıyorum ama sütü nasıl çoğaltırım bi ayda 500 gr almış doktor çok kötü dedi ama boyu 3 cm uzamış boydan olabilirmi gğnde 7-8 kere kaka yapıyor doktora dedim bundan mı yok dedi şaşırdım dr değiltirsem kızlar lütfen yardın edin

Boyu kısa olur böyle diyorlar iyice strese sokuyorlar insani.umursamayayim diyorum ama zor surekli söylenince.
İlk kiziminda boynu boyleydi.hicbirsey yapmadim.gayette normal boyun oldu.simdikinin de boyle.
Zaten boyun olsa kafayi tutamayan bebegin boynu duser kayar .
Ya o bolgede omurlar,beyin koku falan.cok tehlikeli.
Okuyunca urperdim valla.

Ben daha gitmedim ama boyu az uzuyor 29 günde 1 cm uzamis.58 cm benim kızim onu da boynuna buluyorlar yapisik diye
İçin rahat olsun göğsünü gere dik dur o bilmiş validenin yanında inanılmaz saçmalamış tövbe tövbe. Hiç bir yeni doğan bebeğin boynu olmaz aylar geçtikçe boyu uzadıkça oluşur şimdi bile bazen dik tutamıyor. Boyu kısa olursada genlerde vardır muhakkak. Ki tıp o kadar ileri ki çözülmeyecek bişey değil. Yeterki sağlıklı olsunlar. Eğer çok pişiyorsa ince mendillerinden koyuyorum gıdısına hem salyası akınca da iyi oluyo hemde terini alıyor. Bu arada 3. Ay kontrolünde doktorumuz bundan sonra az az kilo alacaktır endişe etmeyin artık boyu daha hızlı uzamaya başlayacak demişti bakalım ne olacak.

Kızlar merhaba konak olayı başına gelen varmı konak olan yer bıngıldağın orası ve kokuyor nedendir scaba sütüm çok azaltı mama takviyesi yspıyorum ama sütü nasıl çoğaltırım bi ayda 500 gr almış doktor çok kötü dedi ama boyu 3 cm uzamış boydan olabilirmi gğnde 7-8 kere kaka yapıyor doktora dedim bundan mı yok dedi şaşırdım dr değiltirsem kızlar lütfen yardın edin
Canım konak şampuanı kullan bide banyodan önce zeytinyagı sürüp taramak gerekiyor banyoda su dökmeden önce şampuanlarsan arınması da kolay olur. Kilo içinde yukarıda yazdığım gibi b2lki senim bebeğin boya gitmeye erken başladı. Çişli bezleri günlük dolu dolu 7 8 kere yapıyorsa iyi besleniyordur maşallah

Bu arada emzirme uzmanları şöyle söylüyor artık bebekle4imiz büyüyor ve emzirdikçe memelerimiz terbiye oluyor yani bebeğimizin ihtiyacı kadar süt üretiyoruz. Sen azaldı olarak görebilirsin ama o alacağını alıyordur hemen mamaya başlamamak gerekliymiş. Mama alımı süt üretimini azaltıyor bebeğin karnı tok süt üretimine gerek yok gibi. Çocuk doktorları yada bazısı gerekli gereksiz mama veriyorlar ve onlar emzirme üzerine eğitim almadıkları için yada yüzeysel bilgilendiriliyorlar bi emzirme uzmanına görünmekte fayda var. Herkes işini yapsın dimi :)

İçin rahat olsun göğsünü gere dik dur o bilmiş validenin yanında inanılmaz saçmalamış tövbe tövbe. Hiç bir yeni doğan bebeğin boynu olmaz aylar geçtikçe boyu uzadıkça oluşur şimdi bile bazen dik tutamıyor. Boyu kısa olursada genlerde vardır muhakkak. Ki tıp o kadar ileri ki çözülmeyecek bişey değil. Yeterki sağlıklı olsunlar. Eğer çok pişiyorsa ince mendillerinden koyuyorum gıdısına hem salyası akınca da iyi oluyo hemde terini alıyor. Bu arada 3. Ay kontrolünde doktorumuz bundan sonra az az kilo alacaktır endişe etmeyin artık boyu daha hızlı uzamaya başlayacak demişti bakalım ne olacak.

Canım konak şampuanı kullan bide banyodan önce zeytinyagı sürüp taramak gerekiyor banyoda su dökmeden önce şampuanlarsan arınması da kolay olur. Kilo içinde yukarıda yazdığım gibi b2lki senim bebeğin boya gitmeye erken başladı. Çişli bezleri günlük dolu dolu 7 8 kere yapıyorsa iyi besleniyordur maşallah
Teşekkur ederim içimi rahatlattiniz.annem sizde bebekken oyleydiniz kendini boynunu goster dedi Rabbim hepimizin cocuguna saglik sıhat versin cok önemli

Alerji ihtimali var mı? 7-8 kaka çok fazla.

Kızımın hiç ilgisini çekmedi. İyi ki tutumlu anneden almışım ikinci el. Beğendiğim model 210 tlydi. Boşa gidecekmiş çünkü.
Yahu şu tutumlu anneden bi alışveriş yapamadım. Diyorum ki belki bebiş sevmez burdan alayım. Bunu gören koca kişisi aşkım gel boşver sıfır alalım diyor. Karışmıyorum. Eve daha çöp alamadım.

Bana da mantıkli gelmiyor 3.ay kontrolunde bakalim ne olacak
Bence Dr a Kv de götürüp yaptığını söyleyin de Dr bi kızsın ona.

Kokmuyordur canım. Duştan yarım saat önce zeytinyağı sürüp duştn sonrada taradım. Bitti gitti.

Benim annem aldı getirdi taktık ama çok kullanmadık beşiklerinde yatmıyorlarki. Beşikler odada bebişler park yatakta yanımızda. Ne zaman kendi odalarına geçecekler acaba?
Odada park yatak bizimde var ama siftah yok. Bizim yatakta yatıyor.

Teşekkur ederim içimi rahatlattiniz.annem sizde bebekken oyleydiniz kendini boynunu goster dedi Rabbim hepimizin cocuguna saglik sıhat versin cok önemli
Rica ederim amin inşallah bişey daha :) benim eşimin de genetik olarak boynu çok kısa ve boyu 183 :olamaz: kıstas değil yani bazıları kulp bulmayı çok seviyo

Yahu şu tutumlu anneden bi alışveriş yapamadım. Diyorum ki belki bebiş sevmez burdan alayım. Bunu gören koca kişisi aşkım gel boşver sıfır alalım diyor. Karışmıyorum. Eve daha çöp alamadım.

Bence Dr a Kv de götürüp yaptığını söyleyin de Dr bi kızsın ona.

Kokmuyordur canım. Duştan yarım saat önce zeytinyağı sürüp duştn sonrada taradım. Bitti gitti.

Odada park yatak bizimde var ama siftah yok. Bizim yatakta yatıyor.
O da iyiymiş. Bizim de yatakta yatıyorlar gecenin bir kısmında bakma. İki tane olunca arada tost oluyorum :KK45: dümdüz kalkıyorum :işsiz:

X