2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Benimkiler boğa oldular erken doğunca. Oya ben ikizler burcu olsun istemiştim çok. Kısmet.
Herkes ikizlerden kaçıyor sen aksini istemişsin. Ben ikizler burcunu hiç bilmem. Ama sanırım zor bir burcmus. Sen ndn isterdin?

Gunaydin kizlar
Nasılsınız
Bebısler ıyıdır ınsallah:)
Herkes bayramtelasında durgun buralar

Günaydın arkadaşım. Eşim evde olunca verdim kızı eline kitap filan okuyordum ki temizlik yapmadığım aklıma geldi. Kalk temzlik yap akşama doğru mezarlık ziyareti filan. Gün nasıl geçiyo anlamıyprum
Sen nasılsın?

Kafasindan ayaklarından tutup sündüruyorlar.cocuk nasil bağırıyor.bir kac kez yapti bana her banyo da yap diyor ama ben yapmiyorum.

Şoklardayım. Allahım neler duyacağız daha.
Aynısını ona yapsınlar bakalım ne hissedecek. Bebek de olsa bi insan yaa .
Kusura bakma ama çok sinirleniyorum böyle saçmalıklara.

Şoklardayım. Allahım neler duyacağız daha.
Aynısını ona yapsınlar bakalım ne hissedecek. Bebek de olsa bi insan yaa .
Kusura bakma ama çok sinirleniyorum böyle saçmalıklara.
Bende cok sinirleniyorum ama artık tepki vermek bile gelmiyor içimden.Evladimin sagligi yerinde olsun gerisi önemli degil diyorum.

Günaydın hanım:) yok yea ne telaşı benim büyük enik anca iyileşti. Şimdi küçüğü eyliyorum:)
Sen nasılsın?
Ne bıleyım gelenı gidenı olan temızlıge vuran kendıni falan olabılır :)
Iyileşmesıne sevndım ıkı enıkle ugrasmak zor olsa gerek

Ben dıyet telasındayım ıste

Hesap yapıyrm su zamanda şuu kılo olsaamm faruukk eczanesiiii tarzı dolaşıyrm evde

Spor yapmaya calısıyrm vay arkadas resmen jöleden yaratılmısım bacaklarım kalkmıyor ya havaya tek becerebıldıgım leslie
Sen o jıllıanları naısl yaptın beybı
Yol harıtası vir baa :)

Oy ne guzel esın yardımcı oluo
Bnmkı 12 de kalktı ya pof

Bende temızlık yapcam cocukları uyutabılırsem

Eki Görüntüle 2039481 kızımın boynu böyle sürekli yapısik duruyor altı hep pişıyor sizce bir sıkıntı mi var? Kv boynundan tut çek diyor töbee.sinir oldum.sizin bebekleriniz nasıl?

Bizim kızın da öyle. Boynu gözükmüyor. İçi tüy doluyor kızarıyor. Yıkarken bile zorlanıyorum. Çekilir mi hiç ya

Haftaya ctesi pilates başlıyo :) sahalara geri dönüş en son hamile kaldığımda bırakmıstım bAkalım ne durumdayım birde eşim bakıcak o bir saat :))) 2 ay 10 gündür araba kullanmıyorum ayın 11 i seminerim başlıyor sanki kullanmayı unutmus gibiyim

Eki Görüntüle 2039481 kızımın boynu böyle sürekli yapısik duruyor altı hep pişıyor sizce bir sıkıntı mi var? Kv boynundan tut çek diyor töbee.sinir oldum.sizin bebekleriniz nasıl?
Ay buda yumrukcan :)
Yumruklar yenmeye hazır :)

Cok guzelız masallah
Bızımda oyle gıdı
Bebeklerın bu donemde uzun boynu olmuyorkı
Kısa kısa govdesıne yakın
Habıre pısıolar

Ya su semıner ısı ne oluyor
Ogretmenler semıner dıyıp dıyıp duruyor :)
Unutmazsın cnm dıreksıyona gec aç o sen olsan bariyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…