2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331

Bence en garantisi doktorun dinlemesi. Uzaktan reçete bana mantıklı gelmedi. Ventolin çok hassas daha önce de dedim. Bence başka dr a git.

Maşallah ikizlere. Çok tatlılar

Tanıdığım 3 çocuk el ayak ağız hastalığı oldular. Çok tehlikeli, dikkat edin hanımlar.
Havuzdan, her tür temastan geçebiliyor. Bütğn vucut( ağız içi, makat filan dahil) su çiçeği gibi acılı yaralarla kaplanıyor. Virütik bir hastalık, ilacı yok anca ağrı kesici filan veriliyor.
Bayramda elletmeyin kuzuları kimseye. Büyükler taşıyıcı, küçükler hasta oluyor genelde.
Bilginize

Yaa instagramda gördüm bende çok korkunç. Umarım hiç bi bebek yakalanmaz. Neredn geleceği belli değil yani dimi. Of bayramda bi de insanlarla uğraş dur.

Geçmisolsun.esimin durumu sizinki gibi.kremin adini yazabilirmisiniz.
Yada foto
Procto-glyvenol krem

Söz verdim gönderiyorum resim ifşa olmam inşallah hepsi sizleri çok sevdiğimden
Işte karşınızda ikizler

Ayy yok canım kım takıp edecek burayı Haziran annesi olmayan:)
Maşallah mavimli nasıl tatlılar. Biraz sarışınlar mı.

Söz verdim gönderiyorum resim ifşa olmam inşallah hepsi sizleri çok sevdiğimden
Işte karşınızda ikizler
Masallah sana mavımlı
Hamıleykende cok ıyı baktın onlara
Şimdide çok ıyı bakmışsın
Cok saglıklı gorunuyorlar masallah
Cok da tatlılar
Kıme benzıyorlar

Yaraların ıyılesmesı ıcın mürekkep tarzı bır ılac verılıyormuş

Bebegin hasta ise huzursuz olur
Telefondan konulan teshıd duphe uyandırıyor
Benım oglum bes aylkkrn oldu
Antıbıyotık, alerjı ve oksuruk surupları ve nebülator ıle ventolın verdık
Baya hasta idi
Cıgerlerine inmişti

Masallah sana mavımlı
Hamıleykende cok ıyı baktın onlara
Şimdide çok ıyı bakmışsın
Cok saglıklı gorunuyorlar masallah
Cok da tatlılar
Kıme benzıyorlar
Benim tarafa benziyorlar biz buralı değiliz canım :) o yüzden isim de yazamadım A aydogdu06 çok merak ediyordu :) bu arada çok teşekkürler güzel komplimanların için

Son düzenleme:
ARKADAŞLar rota virüs aşısını eczaneden alıp mı saglık ocagına gideceğim saklama koşulları nasıl istediğim an aşıyı bulabilirmiyim?beni bilgilendirirmisiniz haftaya salı aşı günümüz

Sünnetle ilgili bana cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim hala iyileşmedi ama inşallah iyileşicek

Sarp'ın biraz konağı var önünde tarak alayım mı nasıl bir tarak alayım önerilerinizi bekliyorum

Normal ınce tellı tarak varsa evde yeterlıdır
Banyodan yarım saat once zeytinyağı surmek ıyı gelır

Bence onbes gun olsun dr getırırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…