2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Günaydın arkadaşlar idrar yanması başladı. Varmı tavsiyesi olan tam da bayram öncesi çok sinir bi durum

Mrb.mesela 12 ay ini doldurmadan 1 yaşinda demiyoruz.
Yani doldurdugu ay yada yil zoyleniyor.
Ama bunlar kucuk old. Ben direk gun soyluyorum.bugun 100. gunumuzz

Dıyet başlangıç: 24.07.2017
Başlangıç kilo:84.9
Guncel kılo:78.8

İlk hafta kilo kaybi 1.500
İkinci hafta kilo kaybi:1.600
Ucuncu hafta kilo kaybi:1.200
Dördüncü hafta kilo kaybı 700
Besinci hafta kilo kaybi: 700
Bu hafta kilo kaybi: 400
Toplam kayip: 6100
Ana hedefe kalan: 5800

Hedefe dogru yururken paylaşmak istedım sızle :)

@Emire27xxx hoşgeldin Allah kolaylık versin biz 1 taneyle pert olduk seni düşünemiyorum

D Dnzumay kuzucuğun nasıl oldu? inşallah iyileşmiştir

hasta bebişlere Rabbim şifa versin
Canım cok teşekkür ederim sordugun için dün dr kontrolümüz vardı iyiye gittiğimizi söyledi ama öksürük daha kurumadı ilaçlara devam ediyoruz ve birde balgam sökücü ekledi dr baklım dikkat ediyorum cok terlemesin die üstünü sürekli değiştiriorum maşalah benim oglan da cok terleyen bi çocuk hayırlısıyla atlatıcaz inş

Saat erken diye arayamadim biraz daha geçsin bi konuşayım tatil i buldu bide
Gecmis olsun idrarda yanma bende de vardı tek kullanımlık tozdan verdi anyibiuotik verdi gecer gibi oldu gecmedi yine baska antibiyotikle gecti şukür idrar yolu enfeksiyonu cokmuş bende sende bir görün derim birde senin idrar rengin pembeymis bence önemli dr yoksa acile git tahlil yaptırırsın yine ona göre ilac verirler yanmada cok kötü birsey valla

Kızlar bizim kızın kakası genelde sapsarıydı ama 3 gündür turuncu gibi. Neden olabilir acaba ? Sizinkiler ne renk ? Aşağı kaka fotoğrafı koyucam kusura bakmayın

Eklentiler

• IMG_8917.JPG
    38,2 KB · Görüntüleme: 75
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…