2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Hoşgeldin:)
Herşeyin iyi olmasına çol sevindim. Ketojenik diyetler hamilelikte yasak, süte keton denilen protein artığı geçiyor. İyi ki bırakmışsın:)
Benim enik aynı, eniklik peşinde:)

Kızlar sezeryan ile doğum yapmama rağmen kabizlik yaşıyorum ve sonrasında da afedersiniz ama zorlama ile kanama oluyor, hemoroid mi oluyorum nedir, nerden çıktı şimdi bu ve ne yapmami önerirsiniz

Kızlar sezeryan ile doğum yapmama rağmen kabizlik yaşıyorum ve sonrasında da afedersiniz ama zorlama ile kanama oluyor, hemoroid mi oluyorum nedir, nerden çıktı şimdi bu ve ne yapmami önerirsiniz
Ben bir aydır çekiyordum. Her wc sonrası gözümden yaş ve ordan bir dolu kan geliyordu. Komposto içtim ve her wc sonrası prokto krem sürdüm. 4gundur falan iyiyim

Nerelerdesin sen yahuuu

Hoşgeldin:)
Herşeyin iyi olmasına çol sevindim. Ketojenik diyetler hamilelikte yasak, süte keton denilen protein artığı geçiyor. İyi ki bırakmışsın:)
Benim enik aynı, eniklik peşinde:)
Yaa bilmiyordum. İyiki bırakmışım.
Bir diyet veya beslenme programı bulmam lazım. Zira çok kilo vereceğim. Uygulanabilirlik ve sürdürülebilirlik önemli.

Bu arada sütünüz nasıl benimki yetmiyor. 4 5 defa emziriyorum 5 6 defa da mama veriyorum.

Doktor bebeğin beslenme düzenini 3. Aydan sonra yap demişti. Siz düzene koydunuz mu?

Nerelerdesin sen yahuuu
Çok mahcubum ya sorma. Ama biliyosunuz benim 3. Çocuktu. Biri ağlıyor diğeri yemek isterken diğeri tuvalet alışkanlığını bıraktı kıskanıyor sanırım 1 aydır onuda bezliyorum 4 yaşında. Okadar yoğunum ki. Anlatamam canım.

Bebiş biraz toparlandı da gireyim artık dedim. Tekrar kusıra bakmayın canlarım ya.

Sizlerden ne haber??

Estafirullah canım. Bu işin kusuru mu olur. Cok haklısın tabi. Herşey yolundaysa sıkıntı yok

Çok hoşmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…