2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Lilipit bdv nedir

Sünnetçiler 9 gün oldu pipi iyileşmedi ne olur bir yorum yapın moralim bozuldu bayrama geldik izmire kafam takıldı cok foto koyuyorum siZinkiler nasıl?????
Doktora gönderdik iyileşmesi zaman alcak yazmış töbe bez mi sürttü ki diye 2 gündür köpük bardak koyuyorum kusura bakmayın caresiz kaldım pipicik fotosu görceniz artık

Ay aman sıkıntı olmasın da .. saol kuzum teşekkür ederim

YAaa ben bakamadım bizde düşünüyoduk ama doktorumuz acele etmeyin anesteziye şimdi gerek yok 6 aylık olsun bakalım bi dedi vazgectik. Netten baktım şimdi bir haftaya kalmaz iyileşir yazıyor. ateş kanama halsizlik morarma olursa doktora götürün diyor. Bence normaldir. Yaptıran diğer arkadaslarda baksın bakalım bi. Geçmiş olsun.

10 saatlik yolculuk sonunda kvlere geldik bayram için. Daha geleli 5dk oldu. Çocuk ağlayınca dediği ilk cümle "Karnın mı aç kuzum senin"

Yok yok bu çocuk aç muhabbeti bitmeyecek
Kendi arabanızda mı yolculuk ettiniz ? Klima mı açıyorsunuz pencere mi ? Bizim kız pusette çok terliyor. Biz de şuan ailemin yanındayız 12 saatte geldik ama yok bize eziyet oldu. Klimaya güvenemedim ara sıra pencere açtık ama sanırım etkiledi kızımı bronşolit oldu ama klimaya da güvenemiyorum çarpar diye

Cnm ben oglumu sekız aylıkken sunnet ettırdım
Hemen ıyılesıyor dıyorlardı
Ben uc gune duzelır sandim
Meger oyle degılmıs
Bu goruntu 15 gun suruyor
Bende cok korkmustum
Pansuman bıle yapamıodum
Şiş yuvarlak bıseydı ılk gunler, sonra duzele duzele 15 gunde baya pipi seklını almıstı
Bı hafta kullandım kopuk bardagı

Canm merhaba. Bizimkinin 2 haftayı buldu iyileşmesi. Doktora sorsan 3 gündü sözde. Ucunun kanadığıda oluyodu arada. Dediğin gibi bez sürtüyo ben bezin tam pipi gelen kısmına bolca doktorn verdiği kremi sürüyordum yapışmasın diye. Biraz daha sabret. Çok geçmiş olsun.

canım biz kendi arabamızla 2000 km + 1500 km yol katettik
klimayı oda ısısına ayarladık ...molalarda arabayı soğutmadan bebeği koymadık
sık sık sırtını kontrol ettim bez koydum üstünü değiştirdim çok şükür 2 aylık bile değildi ama hasta olmadı
pencereyle olacak iş değil uzun yolda

Tatlı neden yasak ?

Kızlar ya bnm gündüz 15- 20 dk uyuyan oğlum bugün uyanıp emiyor gazını çıkarırken yine uyuyor. Ve ağlayarak uyanıyor, sanki korkuyor. Dün düğüne gittik nazar mı aldı acaba?
Sanırım atak zamanlarındayız. Benim de hiç ağlamayan sürekli uyuyan kızım bugun sürekli yarım saatte bi ağlayarak uyandı emdikten sonra da ağladı. Karnı tok altı kuru ama uyumuyo ağlıyo

Kızlar doğum izni yakın zamanda bitecek olan var mı? Benim 21 eylülde bitiyor bir ay rapor almayı düsunuyorum insallah sıkıntı çikmaz.bebiş daha çok küçük bırakip gidemem gibi hissediyorum.

Benim durum daha kötü, benimki fıs fıs şeklinde ben bebeğin ağzına sıkıyodum daha doğrusu sıktım sanıyomuşum geçen kendime sıkayım dedim meğer yanlış sıktığım için sıkamamışım yanlış tutuyomuşum ağız kısmını. 2 ay verdim sanıp verememişim inşallah sıkıntı olmaz

Bebeği normal musluk suyuyla yıkamak sıkıntı olmuyo mu ? Ben içme suyunu kaynatıp öyle yıkıyorjm çünkü bizimki hep banyo yaparken yalıyo suyu bazen içiyo yüzüne gelirse ki illaki geliyo

Bu pipide bi sikinti yok Bence..siz neden tedirgin oldunuz..yara görünmüyor..gercek gorunumune kavusmasi aylar alir..

Bebeği normal musluk suyuyla yıkamak sıkıntı olmuyo mu ? Ben içme suyunu kaynatıp öyle yıkıyorjm çünkü bizimki hep banyo yaparken yalıyo suyu bazen içiyo yüzüne gelirse ki illaki geliyo
Gerçekten bu kdar uğraşıyo musun ya. E şampuan kullanmıyosundır sen o zaman.
Hiiiç uğraşamam o kadar. Ne zamana kadar öyle yıkayabileceksin ki.Ayrıca içme suyu damacanalarda musluk suyundan ne derece güvenilir.
Sen beni görsn kafayı yersin o zaman :)) koluma yatırsam kolumu yalıyo. Tişörtler örtüler hep tadına bakıldı yani :) hatta geçen hastanede ultrasonla kanına bakılırken hemşirenin kolunu bile yaladı çocuk.
Kendine eziyet ediyosun, ayrıca çocuk mikropsuzluktan hasta olur. Sal gitsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…