2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
İsim geregi duzenliyim derken :)
320 kocaya yaptirilacaklar hesabi
120 kocadan alacaklar hesabi
500 camasirlar falan

[QUOTE
İsim geregi duzenliyim derken :)
500 camasirlar falan

="lilipit, post: 52625676, member: 492607"]İsim geregi duzenliyim derken :)
500 camasirlar falan [/QUOTE]

Faturalar, evraklar kaybolursa hayatım zorlaşacağından, bulaşıklar makinaya, çamaşırlar sepetine... öyle yayılmak dağılmak yok ahshhs

File takılı olunca tek başına kolay oluyor, filesiz birhayli zor..

Bence bozma diyetini. Alerji uzmanı takip ediyomuydu bebeğini? Bizim doktorumuz diyette kesinlikle kaçak yapmaman lazım her seferinde başa dönmeyelim diyor. Diyete baslayalı 3 ay olacak artık ben daha ağzıma sürmedim tatlı süt ürünü yumurta vs... eylülün onbeşinde cok az yoğurt ile bozmaya baslıcaz. Bozmaki kuzucuğun vücuduna unuttur alerjiyi. Sabırlı olmak şart.

efsunsuz
Maaşallahın var, 38 olsam daha ne isterim (irmik helvası yiyorum şu an )

Zor bi durum, ne yardan ne serdenvazgeçebilir insan. Hele ki romatizmal ağrılarla . Çok geçmiş olsun..
beatrices besin zehirlenmesi mi? Geçmiş olsun size de ..

Bende de bi kaşıntı peydah oldu. Önceki gün tuniko nun showroomuna gittim, esnek sling denedik bizim kızla. Kaşıntı önce kollarımda başlayınca, açıkçası magazadaki deneme ürününden kaynaklandığını düşündüm. Ama bu kaşıntı önce göğsüme, şimdi de yoğunluğu ayak bileklerimden başlayacak şekilde yer yer bacaklarımda da başladı. Görünümü isilik gibi aynı. Ne denediysem kesemedim yayılmayı ve kaşıntıyı
Aslında çok yoğun bi kaşıntı yok ama kaşısam tatlı tatlı başlayıp yolarım her yerimi
Ne iştir anlamadım

Kızlar ya bnm gündüz 15- 20 dk uyuyan oğlum bugün uyanıp emiyor gazını çıkarırken yine uyuyor. Ve ağlayarak uyanıyor, sanki korkuyor. Dün düğüne gittik nazar mı aldı acaba?

Tamam canım çok teşekkür ederim en iyisi bi destek almak dediği gibi inş iyi gelir bir an önce geçer

Kızlar merhaba.. benim kızım 3 ayını doldurdu.. son 1 aydır haftada bir kakasını yapıyor.. kaka yaptığı gün peş peşe 2-3 kez yapıyor ama.. 1 hafta beklemesinin yarattığı bir huzursuzluk yok yavrumda.. normal diyebilir miyim acaba?

Mrb.annişler
ETİ matik deterjan boraks katkili
Duyan,bilen var mi.kokusuz.dogal yaziyor.sabun iceriyor dogal diyor.bebek çamasiri icin kullanilir mi.
Aslinda sabun tozu kullaniyordum ama bu da kullanilir mi

Gecmıs olsun cnm
Daha once oluyormuydu böyle

Kızum sağol, ben toparlayamadım üstüne eşim zehirlendi. Sabahtan beri hastahaneler filan derken, hayat zor gidiyor.
Sen nasılsın?

ooo üst üste gelmiş çok geçmiş olsun.. umarım ikinizde çabuk toparlarsınız..
hastayken bebek bakmak çok daha zor
ben iyiyim çok şükür...

efsunsuz
Maaşallahın var, 38 olsam daha ne isterim (irmik helvası yiyorum şu an )

afiyet olsun ben de 1 kase yedim şimdi..bana güzel süt yapıyor..
34 bedenden çıkınca insan moral olarak çöküyor..
aslında bedenden ziyade biçimli vücut önemli
40 beden ve gayet alımlı olunabilir

yok yok gene aklıma geldi bu göbekten nefret ediyorum

Aynı şeyi biz de yaşıyoruz bir aydır, bugün doktor randevumuz vardı sordum normal dedi... tıpkı anlattığınız gibi haftada bir en çok iki kez yapıyor ama pespese iki uç bez dolduruyor, huzursuzluğu yoksa önemli değil dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…