2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Merhaba bayanlar,
Oto koltuğu alan yada araştıran var mı? Bizim oğlan pusetin oto koltugunda çok rahat edemiyor o yüzden en azından sadece arabada kullanmak için oto koltuguna mı geçiş yapsak diye düşündük.

Ben de aynı ruh halindeydim. Kıyabilsem hemen işe döneceğim. Ama şöyle de bir gerçek var. Kendime yine eskisi kadar zaman ayıramayacağım işe dönsem de. Çünkü eve geldiğimde yine bebekle ilgilenmem gerek. Zaten garibim annesini topu topu kaç saat görecek çalışıyor olduğumda. Gerçekten zormuş.

Bibrron almadığı zamanlarda mesela çok sinirleniyorum annesi olmama rağmen cinnet geçiriyorum başka biri nasıl katlansın. Allah korusun sinirlenir vurur fln. Herşeyi düşünüyorum ama kendi hayatımada dönmek istiyorum

Benim de iznim bitti. Ben de ücretsiz izin alıyorum.

Bence ücretsiz izinden sonrada bebeler bizi bırakmayacak :)
Ben galiba artık emekliye ayrıldım, çok erken oldu benim için. Kariyerimin baharında terkediyorum :)

Ben de bazen aynı şeyi düşünüyorum. Bebeyi bırakamayıp bırakamayıp arkadan hop bi tane daha bebe olursa, emeklilik garanti....

Tam olarak ben de aynı şeyi düşünüyorum canım. Bebeğime sinirlenebileceğim aklımın ucundan geçmezdi. Annesi olarak biz sinirleniyorsak başkası ne yapmaz.
Bir de geçen serviste unutulan çocuğu duyunca kreşten falan da soğudum. Ne olacak bilmiyorum.

Benimki 5.600 61cm bana da kucukmus gibi geliyo ama baksan 9a kdr yolu var diyo. Bi ust paket cok buyuk olur diye kullaniyorum bunu

Bence ücretsiz izinden sonrada bebeler bizi bırakmayacak :)
Ben galiba artık emekliye ayrıldım, çok erken oldu benim için. Kariyerimin baharında terkediyorum :)
Ben işi bırakamam da belki uzatabildiğim kadar ücretsiz izni uzatırım. 10yıldır kamudayım. Çöpe atamam. çocuğum için hayallerim var, onun içinde para lazım:)

littlebee sen ne iş yapıyorsun?

O vicdan azabi bende var gecen oyle cok yoruldum ki evde tektim zaten genelde tekim eşim yogun calisiyr evde oldugu zamanlarda da haliylr yorgun oluyor ben bittim dedim bi ara başım döndü yorgunluktan uyumuyr ama esniyr agliyor surekli susturamiyrm bi anda yeter diye bagirmisim korktu cok pisman oldum oyle dudaklarini buzusturunce agladim oda agliyor tabi susmadi ki hic ne bicim anneyim dedim o bana emanet nasil bagiririm dedim aynaya bile bakamadim kendimden utandim bi daha oyle bagirmak istemedgm icin sakinlestirici notlar yazdim evin heryerine sakin ol bagirma diye. Bebegime bagirabilecegim hic aklima gelmezdi ama bi anda oldu hemen sustum ama bi kere sesim yukseldi insanin kendisini kotu anne gibi hissetmesi cok uzucu

Evet 3 no bizede küçük geldi. 4 aldık tam oldu. Birde mega paket almıştık. Şimdi gündüz zırt pırt açmaya kullanıyorum. Biyer yada akşam uykusuna 4 ü. Bundan sonra 4 al canım. Kalıplar farklı.
aynen ben de oyle almistim cunku 4 numara 8 kilodan basliyo anlamadim bu isi

Ben de bir sefer çok kötü oldum. Sesle ağladım kucağımda çocuk. Şaşırdı, sabahtır ağlayan çocuk susuverdi. Kendime hakim olamadım. Bir anda boşaldı. Sonra da uzun süre kendimi susturamadım. Biraz kendime geldiğimde eşimi aradım dayanamıcam ben diye. İşyerinden izin alıp geldi. Biz bu hale geliyorsak ben başkasına nasıl emanet ederim ki

S Sosyologg_anne bende bir kere dayanamayıp çığlık atmıştım, irkilmişti yavrucak. O gün bende çok kötü vicdan azabı çekip eşim gelince hüngür hüngür ağlamıştım. Artık bağırma vs yok kendimi dizginlemeye çalışıyorum

Kızlar bizimde molalar ile yaklaşık 12 saatlik otomobil yolculuğumuz bitti çok şükür, bu bebekler cidden arabayı seviyormus anlaşılan, bizimki uyudu uyandı biraz bakindı ama büyük çoğunluk uyudu diyebilirim, uçak yolculugumuz iyi geçmişti araba yolculuğu da iyi geçti, gezinti olacak bizim kız belli

Bende agladim eşim sakinlestirmeye calisti alişacaksin zamanla uzme kendini diye ama gelde bunu benim vicdana anlat yeter diye bagirdigimda nasil korktugunu unutamiyrm arada yine cildiriyrm bagirmaktansa birakiyrm besigine aglarsa aglasin iki dakka sakin ol sakin ol diye diye koridorda dolaniyrm aliyrm koynuma oyle susturmaya calisiyrm offf analik ne zormussun

Ben işi biraktim 2. Bebegide yapip oyle baslayacagm 3 4 sene ev hanimiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…