2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Gunaydin cnm ne zaman baslıyorsub

Kimisi başını sokmadan olabilir diyo, kimisi aşılar bitmeden sokmayın diyor. Her konuda olduğu gibi bundada bir ikilem var
Kız bebesi olunca riske atmak istemedim. Yaz ligin havuzunda da denizde de sadece bacaklarını soktum suya. Ben de ayaklarımı ıslattım dize kadar.
Haşema alcam ben

Kız bebesi olunca riske atmak istemedim. Yaz ligin havuzunda da denizde de sadece bacaklarını soktum suya. Ben de ayaklarımı ıslattım dize kadar.
Haşema alcam ben
Bende yüzmek istiyorum o kadar ihtiyacım var ki ama çok zor yardımcısız annem de gelmez muhtemelen benim tatil şimdilik hayal siz bol bol değerlendirin kızlar :) benim yerime de yüzün

@zehrayalcin87 bacım Özbek kadınlar varmış 1300e filan çalışıyorlarmış. Facebookta da grup varmış. Bulursan bir bak istersen.
Eşimin babanesine tuttular yatılı 2000alıyor. Namazında niyazında temiz bir kadın.

efsunsuz canim tarif icin sağol

Ben de aşure yapıyorum sütlü tatlı düşkünü olduğumdan onların yerini tutuyor zaten yemek gibi doyurucu severseniz biraz kalorili ama sağlıklı da istediğin kuru meyveleri ekle, ben fındık fıstık grubunu da yiyorum kesmedim henüz sen kestiysen koymazsın... isterseniz tarif de yazarım

Öperim hepinizi, güzel pazarlar

Duygularıma tercuman oldun.tabi ben ew hanımıyım calışmıyorum ama yinede bi bakıcı olsa fena olmazdı

İyi yapmuşsın canım. Spora vakit bulursam gidicem eve yakın crossfit var görüşmem lazım.

selamlar kizlar nasilsiniz prima aktif bebek kullanan var mi kizim 6.5 kilo 64 cm kilo araligina gore 3 beden aldim ama kucuk geldi 90 li paket almistim bide esim de kucuk degil diyo ama bantlar göbeğini sıkıştırdı resmen iz cikmis gobekte siz kc numara kullaniyosunuz

Slm kızlar sabah bir şokla uyandım. Hergün 20-30cıkan süt bugun sağınca 150cc çıktı. Dunden beri ne yeyıp içtiğimi düşünüyorum :) hiç böyle olmazdı.

Bu arada işe başlamam lazımdı 12eylülde.neyse hamilelikte beni hatırlarsanız anneme ve Kv ne çok kızıyordum çocuğa bakmıyorlar diye. Ya hiç uğrasmasaymışım keske. Şimdi bir saat bırakıyorum bebeğimi gözüm arkada kalıyor. Hatta Kv, kp sevince gıcık oluyorum gunluk üç paket sigara içiyorlar. Çocuk leş gibi kokuyor. Hatta gecen gun boca etmiş boynuna parfümü Kv. Cocugu kucağına aldı cocuk ta boynunu yaladı... eşimde kavga etti.

Yani o dönem boşa üzülmüşüm.

Ben ücretsiz izin almaya karar verdim. Cocugumun bu günleri bir daha gelmeyecek. Koca kişisi de ayarlasın durumunu. Gerci oda ücretsiz almamdan yana.
Olağanüstü durum olmadıkça fikrim değişmeyecek inş.. .

Bence ücretsiz izinden sonrada bebeler bizi bırakmayacak :)
Ben galiba artık emekliye ayrıldım, çok erken oldu benim için. Kariyerimin baharında terkediyorum :)

Evet 3 no bizede küçük geldi. 4 aldık tam oldu. Birde mega paket almıştık. Şimdi gündüz zırt pırt açmaya kullanıyorum. Biyer yada akşam uykusuna 4 ü. Bundan sonra 4 al canım. Kalıplar farklı.

Hayırlı pazarlar kızlar..bizim tatil bitti ,dönüş yolundayız..
Ya benim çatlakların koyuluğundan dikiş yerim belli bile değil ,ne olacak nasıl geçecek bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…