2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Burun tıkanıklığı işi benim çocukta da var, doktor serum fizyolojik diyor, aspiratör bile istemiyor. Şu xlear dan da aldım, bakalım işe yarayacak mı?

Benimki eskiden alırdı, biraz akıllanınca bıraktı köpek çocuK Yolu yok aç bırakmaktan başka
Benimki memeyle oynuyodu gecen hafta almiyodu sutu. Biberonla vereyim diyorum onu hic almiyo dis kasiyicisi gibi kullaniyo resmen. O diil ben biberona alissin diye zorlarken adam simdi memeye dha cok saldirir oldu. Ac da olsa meme istiyo biberon istemiyo. Cok beter bu veletler cokk

Ne güzel senin pek birşey kalmamış 58 çok iyi
Hamilelikte 14 kilo aldım aslında daha az olurdu 8.aya kadar şekerli şeyler yemedim okulda kızıyolardı bebek zayıf olcak diye ne alakaysa ...biliyordum vermesinin zor olacagını hatta burda yazanlar vardı yiyorum valla bir kere hamile olcam diye. Ben onların kilo sorunu yaşayacaklarını düşşndüm ama yorum yapamadım 9. Ayda sal gitsin az kaldı artık dedim 4 kiloyu orda aldım:)) 14 ile tamamladım şükür şimdi herşeydwn yiyorum ama porsiyonlarım küçük sık yiyorum benim derdim spor sıkılasmak pantolon 38 yandan zor geciyor rahat edilmiyor 5 eylül pilatese gidicem belediyenin daha öncede gittim siZin sehirlerdede varsa gidin

uzines S Sosyologg_anne ekledim instgrm

Kızlar bana içeriğinde zeytinyağı olan d vitamini önerirmisiniz. Dvit3 bizim oğlana yaramıyor sanırım

Ben bebegime bu kadar ilaç vermek istemiyorum ama babası durmuyor.cocuk sersem gibi oldu insan o kadar üzuluyor ki inşallah cabuk iyileşir.

Benimki biberonu görünce çığlık atıyor, istemiyor

Canım ben humana içmiyorum, içinde kırmızı meyve var. Dikkatli tüket bence.

canım onu da içmesem zaten sütüm azaldı hiç süt olmayacak gibi
bu sefer de bebeğimi besleyemeyeceğim
Zencefill90 SaiKing beatrices dün şu tarifi denedim süt yaptı
http://www.nefisyemektarifleri.com/alerjik-cocuklara-irmik-helvasi/

tabi sütsüz ve tereyağsız tadı çok güzel değil ama tatlı sonuçta
bunu da yapmasam küp şekerleri ağzıma doldurasım vardı :)

ne güzel yapmışsın bedensel olarak yorulsam da zihinsel olarak enerji toplamışsındır
insanın ihtiyacı oluyor böyle aktivitelere ..

Ben de 14,5 kg aldım çok şükür 11 kg su gitti
3 kg fazlam var ama hepsi alt bedende
yukarısı gayet ince ama kalça ve göbek fena, altı kaval üstü şeşhane :) deyimi tersine çevir tam benlik
göreve başlayacağım şu beş günde de veremezsem tekrar bir alışverişe çıkmak zorundayım

Huylular ya, aynısından benim yaşadığım durumda. Önceden hemencecik içiyordu şimdi uykusunda ancak.

Hastalıktan kurtulamadım, uykusuzluk hiç bana göre değilmiş.
Günaydın herkese, iyi pazarlar:)
Bakıcı tutmak istiyorum ben, rahat rahat herşeyi yapmak istiyorum, işe dönmek istiyorum. Uykusuzluk ve şu esaret hali beni bazen öldürüyor. Rahat olmayı özledim, bunları derken bana boncuk boncuk baktığındada kendimden utanıp, üzülüyorum. Çok zormuş
İyi pazarlar:)

Ya cok sağol, ben de hemen denemeliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…