2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Canım benim bebeğim 3600 gram ve 51 cm dogdu İlk ay 4200 gramdı sadece anne sütü aldı ve dr yeterli mama verme dedi ikinci ay 1200 gram aldı 5400 gram oldu ve dr memnun boyu da 57 cm olmuş. Senin bebeğin gayet ideal hatta yaşıtlarına göre iyi. İkinci ay az alması düçündürmüş olabilir ama bu bebekte sorun oldugunu göstermez buna takılma bence

Kizlar bu humana icecegi var ya. Acildiktan sonra 2ay icinde tuketilmeli diyo. Ben bikac kere anca icmistim simdi yine iceyim dedim ama icime de sinmedi yaziyi gorunce. Siz nasil yapiyosunuz içilir mi ki

canım benimki 1 ay olmadan bitiyor 3 aylık kızım 4. kutuyu kullanıyorum
üstünde öyle yazıyorsa kullanma bence ne olur ne olmaz toksin etkisi yapar belki

@heksi uçak yolculuğun nasıl geçti? inşallah sorunsuz atlatmışsındır
@zehrayalcin87 bugün yoksun İpekciğin gözü nasıl oldu?

@blackseea fener50 nin yeğeniydi sanırım
Selam canım, gece Altınoluk a gitmek için yola çıkacağız. Onun telaşından bakamadım, hiç bişeyde yapamadım daha valiz hazır değil. İpek in gözü iyi, damlaya devam ediyoruz. Bugğn yine bir huysuz, ağlayıp duruyor babamın gözü şimdiden korktu, oralarda böyle ağlarsa ne yaparız diye kara kara düşünüyor :)
Oteldekiler rahatsız olurmuş, acaba bir derdimi var hastaneye götürelim gibi şeyler söyleyip benide geriyorlar. Her zamanki cadı İpek halleri oysaki, hatta bugün daha az huysuzluk etti.
Bir an önce gideyim, ipek i besleyip bırakırım, ister ağlar, ister susar bizimkiler düşünsün şu yılın stresini yüzerek atmayı düşünüyorum.
Eşimde gelmeyecek oh özlesin biraz, evde bizsiz ne yapacak bakalım..
siz nasılsınız?

Adaya ayak basar basmaz geldiğime pişman oldummm çok rüzgarlı hava büyük hayal kırıklığı. Oğlanı rüzgardan koruycam diye cılkım çıktı 1 saatte
Tatile mi gittiniz ne adası? Yanıma hırka aldım bende, uzun kollu ince zıbın giydirdim yoldada yelek giydircem üşümesin gece ayaz olur diye

İnşallah artar canım. Alerjik bebeklerin yiyebildiği iki mama var sadece. Onların da tası çok kötüymüş. Bir çok bebek almıyormuş. Bakalım yarın doktora gidicez. Hayırlısı artık

Alerjik bebeklerin gelişimini araştırdın mı belli bir noktadan sonra toparlayacaktır eminim.
İnşallah. Araştırdım. Alerji bütün bebeklerfe kilo alımını engellemiyormuş ama başta düşükmolanlar genelde öyle devam etmiş. Toparlayanlar da var ama az.

Insan bisey diyemiyor diye bisey yok canim diyeceksin o senin bebegin ve Allah'in sana en guzel emaneti. Süt ne ya bide bal valla kusura bakma ama ya bişey olsaydi Allah korusun aman dikkat et bebegine bisey olacagina bence gereksiz israr edio bide bozuk atan insanlar kirilsin bi zahmet. Cok uzuldum bebegin icin

Ahh nerdee kendi kendine uyuduğu günleri görecekmiyim acaba bende..asla kendi kendine uyumaz..bak bu saat oldu bugün toplasan bir saat uyumamıştır

İnşallah. Araştırdım. Alerji bütün bebeklerfe kilo alımını engellemiyormuş ama başta düşükmolanlar genelde öyle devam etmiş. Toparlayanlar da var ama az.
Anladım canım ek gıdaya ya da normal beslenmeye başlayıncada mı öyle olacak acaba?

Oldu bi kere bi daha aslaaaa. ;(

Yorgunluktan ölüyorum bu saat oldu benimki hala uyumadı..ne yapacağımı şaşırdım açtır diye mama bile verdim yok arkadaş yok uyumuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…