2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
kızlar ben mide bulantısından ölüyorum resmen ve düşük tehlikem var ama ohal nedeniyle yatış olmadan rapor vermiyo doktorlar su bile içemiyorum

E esratartan arkadaşım ben de cinsiyetini çok merak ediyorum ama 18. haftadan önce kesin olarak belli olmaz dedi doktorum nasıl geçer o kadar hafta bilemiyorum

Cnm onikiden sonra olusuyor cinsiyet
Gorwbilirse doktor soyler

Gorursun bence kalp atisi falan dinlenir

Guzel haberlerini bekliyoruz.. cikinca yazarsin cnm

Çok şükür canım hersey yolunda 10haftayı doldurduk 11.haftanın içinde dedi doktor kolları ayakları oluşmuş kocaman olmuş bebeğim 3cm in üzerinde boyu hep böyle devam eder inşallah herkes güzel haberlerle döner doktordan

Cok guzel yaa. Cok sevindim canim.

kızlar merhaba,
hafta sonu kan tahlili yaptırdım, trombosit değerim düşük çıkmış, daha doktoruma göndermedim ama biraz telaşlandım, acaba hamilelikten dolayımı değer düşüyor

Tesekkür ettim canım, dualarını eksik etme yeter inş. Bugun dr gittik. Salı tekrar gel dedi neyseki dış gebelik değilmiş. Rabbim hayırlısını nasip etsin.

Allah inşallah ol der ve bebişin olur. Üzülme bebiş hisseder şimdi. Böyle durumlarda iyi doktor bulmak lazım. tek yere güvenerek işlem falan yaptırma bence iyi cihazların olduğu hastanede tekrar baktır. Allah büyüktür. Sebepler bizim için .

kızlar merhabalar...
hepimiz böyle hastalıklı gibiyiz...
bugün hiç halim yok...sadece yatıp uyuyasım var...çok yorgun hissediyorum.
ara ara da kalça ağrıları oluyor...doktora gitmeye 19 gün kaldı..geçmek bilmiyor sanki
ne tatlı ne ekşi ben de tuzlu şeyler yiyebiliyorum
hala su ile aram iyi değil

çok halsizim...gözlerim kapanıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…