2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar nasılsınız..
Ben bi kaç gündür bulantı yorgunluk depresyon gibi hallerdeyim.
Genelde tuzlu limonlu şeyler hoşuma hitmeye başladı. Salatalarıma sirke koyuyorum çok iyi geliyo mideme nedense. Tatlı yemek istemiyorum hiç.
Ne acayip normalde herşeyi yerdim. Resmen canım istemiyo. Öyle işte takılıyom bakalım.
28 kasımda gitcem doktora, çok var daha yaa off
Canım bende tatlı yiyemiyorum midem bulanıyor sadece tuzlu ve ferahlatan şeyler yiyebiliyorum sanırım bu dönemdeki mide hassasiyetine bağlı şeyler

Merhaba bende 8+1 hamileyim.
Sizde de mide yanması olan var mı? Bulantım çok az ama mide yanmalarım oluyor sıklıkla. Daha önce reflü şikayetimde yoktu bunlar normal mi acaba.
Canım çok normal. Hatta bu sebeple boğaz tahribi bile olur. Doktora sor gaviskon verebilir

Ii geceler kixlar catlak icin krem ne kullaniyorsunuz yada daha once kullandinizmi adini verseniz smdiden baslasak sonra vucudumuz fiziki haritasina dondumu kurtulusu olmaz
Canım çatlak kremi için erken sanki ama ben yoğun nemlendirici dermokozmatik caudaile marka nemlendirici kullanıyorum her akşam. Önden nem bombası 3 ay bitince de belli b ya da Babe nin çatlak önleyicisini kullanacağım

Günaydınlar herkese. Mutlu mutlu haberler alacağımız, minnoslarimizin güzel güzel büyüdüğü bir hafta bizimle olsun. He bir de kanamalarin, akıntılarin ve şu mide bulantılarınin artık daha da azalacagı bir hafta olsun umarim...

Günaydın ben lierac kullanmıştım. Çatlamaya aşırı meyilli bir cildim var sadece göbeğimin alt tarafında çatlaklar oluştu.

Kızlar az evvel öle bi korku yaşadım ki afedersiniz wcye gitmiştim peçete silerken kan gördüm kalbim durcaktı az daha Agrım sızım hiçbişeyim yok bu ne dedim Annemdeyim allahtan kontrol etti meger popomda içten çatlak oluşmuş popomda çaylak var die hiç bu kadar sevineceğimi düşünmemiştim yarın da dr kontrolüm var
coook geçmiş olsun canım sanırım o bende de var kan görmedim ama acısından oturamıyorum :KK43:

Kızlar nasılsınız..
Genelde tuzlu limonlu şeyler hoşuma hitmeye başladı. Salatalarıma sirke koyuyorum çok iyi geliyo mideme nedense. Tatlı yemek istemiyorum hiç.
Ne acayip normalde herşeyi yerdim. Resmen canım istemiyo. Öyle işte takılıyom bakalım.
sende bendensin:) normalde sıfır tuzla yaşarım hiç sevmem şimdi sürekli tuzlu şeyler yemek istiyorum, tatlısız duramazdım tatlı görmek istemiyorum :)

Merhaba canim hosgeldin.
Seninle de gunlerimiz yakin. Bende bugun 6+6 oldum. Yarin insallah Bende kontrole gitmeyi dusunuyorum. Kalp atisini gormustuk 6+0da. Bakalim yarin 7+0da duyabilecekmiyiz.
Sendende guzel haberler aliriz insalllah..
Hoşbulduk cnm.. İnşallah güzel haberlerini alırız bugün :anneadayı:

Bende catlsk için nivea krem kullanmıştım.şu normal klasik mavi kutuda olamlardan.çok şükür çatlak olusmadı.catlamaya baslayınca kaşıntı baslıyo zaten göbekte.her kasındıgında sürüyodum

Canım çatlak kremi için erken sanki ama ben yoğun nemlendirici dermokozmatik caudaile marka nemlendirici kullanıyorum her akşam. Önden nem bombası 3 ay bitince de belli b ya da Babe nin çatlak önleyicisini kullanacağım
Cnm ben ılk bella b kullandım kokusu mıdemi bulandırıyordu, bıde yapıs yapıs oluo
Lıreac oyle degıl bella b bıtınce lıearac aldım basından berı onu kullanmadıgıma pısman oldum
Lıerac muhtesem bişey

Ii geceler kixlar catlak icin krem ne kullaniyorsunuz yada daha once kullandinizmi adini verseniz smdiden baslasak sonra vucudumuz fiziki haritasina dondumu kurtulusu olmaz
Cnm catlak için henuz erken uc dort aydan sonra baslamak gerekıyor
Ben lierac ve bella b kullandım
Lieractan cook memnun kaldım
Hıc catlagım yok
Yıne onu alıcam

Kızlar nasılsınız..
Salata dıyınce salata cnm cektı
Ya ben hıcbırsey yıyemıyrm
Salaa yıyebılırım belkı
Geceye kusarak basladım sabahta kustumm
Oglum altına yaptı
Annem doktora gıttı
Ve ben altını nasıl degıstırıcem bılmıyrm
Aglamak ıstıyrm off:KK43:

:KK69:
Al benden de o kadar. ben ilay da sadece bir kere çıkarmıştım onda da o kadar çok yemiştim ki artık çıkartmak zorunda kalmıştım. nefes bile alamıyorum çünkü. bundan iki günde resmen baygın geziyorum. sabah 11-12 ye kadar bir şeyim yok. Sonra bir başlıyor bulantı gece yatana kadar
Oglun olcak işte:):KK69:

Sevgili anneler, anne adaylari herkese merhaba.. kismetse ben de haziran annesi olucam.. uzun zamandir takipteyim sizleri ama ilk muayenemi olmadan yazmak istemedim.. bugun 6+4 olduk, kalp atislarini gorduk ama henuz duymak kismet olmadi o da haftaya insallah :anneadayı:
herkese sağlıklı hamilelikler diliyorum.. :KK200::nazar: Allahim saglikla kucagimiza almayi da nasip etsin insallah bebeklerimizi :emir_bebek::emir_bebek:
Hosgeldın
Sanada saglıklı hamılelıkler dılerizzz
Ilk bebek mıı

herkese merhaba... ben de çok yeni öğrenenlerdenim hamile olduğumu :) 2009 şubat annelerinden burayaymış kısmet. evet 7,5 yaşında bi kızım var. bu forum sayesinde çok güzel paylaşımlar yaşadım. şimdi ise 5,5 haftalığız... benim de bazı korkularım var ama umarım sorunsuz, sağlıkla kucağıma alırım bebeğimi. 35 yaşındayım 80 kilo ile hamile kaldım. hafiften tiroidim var. işte bunlar beni biraz tedirgin ediyo. 5 gün önce keseyi gördük. 8 kasımda inşallah kalp atışları..... kusmam bulantım yok. ilk gebeliğimde de yoktu zaten. şimdilik böyle işte. sonra tekrar görüşmek dileğiyle...
Hosgeldınnn
Baya ara vermıssın
Zor gecmez umarım:)

günaydın hamişlerrrrr size danışmaya geldim dün akşam ilişkiye girdim ve bu sabah hafif çok hafif içine çok az kan karışmış gibi akıntım geldi şuan birşeyim yok ama endişeleniyorum çünkü dün akşam aşırı kastım korkudan kendimi . bu ikinci hamileliğim kızımda hiç böyle sıkıntılarım olmadı çarşamba randevum vardı hemen bugüne aldım kalp atışını duyamazsam diye şimdi düşünüyorum 2 gün erken gitmiş olucam ama aklımda da leke niye oldu var devamının olmamaması tam kan gibi gelmemesi beni rahatlattı ama bilemedim ne yapsam gitsem beişimi görürü müyüm artık geçen pazartesi 6 mm kese görmüştüm sadece

Akıntı normal canım ama yanmayla birlikte seyredince enf. Oluyor işte o yüzden... İnş bende duyarım doktor salı bebişi görcez birdahaki salıda kalp atışı dedi bir süre seni yakından izlicem dedi ama ben inş. Salı hem görür hem duyarım diye dua ediyoruminş. Sende duyarsın :KK49:
ayy inş canımmm ben bugğne aldım sabah hafif akıntımda renk değişikliği farkettim kan karışmış gibi pembemsi birşey

Merhaba kızlar Allah tüm sıkıntısı derdi olan annelere kolaylık ferahlık versin inşallah.Bende de hazımsızlık oluyodu sindiremediğimden midem ağrıyordu zaten çok az yiyorum. Gaviscon şurup aldım şimdi daha iyiyim çok ferahlatıyo mideyi tavsiye ederim. Cinsiyeti çok merak ediyorum kızlar. 13. haftada mı belli oluyo :anneadayı:

X