2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331

Domates ve tarhanayı her sene yapıyorum ben de... bebekler tarhanayı çok severler zaten oğlumun favori çorbası adı da pembe çorba... insallah kızımın alerjisi geçerse bir yasından sonra o da içer ben suzme yoğurtla yapıyorum çünkü... olmadı az bir miktar yoğurtsuz da ona yaparım.... kendimiz icin de biber ve domates salçası yapacağım çocukların yemeğine de uygun oluyor az tuzla yapıp küçük kavanozlara konserve gibi kapatınca küflenmiyor... bir de büyük sipama böğürtlen ve çilek reçeli yaptım...

Şekersiz marmelat da süper fikir en azından büyüğe kışın meyve suyu yaparım bizimki meyve suyu delisi sürekli erik şeftali kaynatıyorum hazır almamak icin

Bizde bugün aşımızi olduk fazla ağlamadi beklemiyordum zaten ağlamasıni çünkü hemşiremiz iğne yaparken hiç hissetmiyoruz :) inşallah ateş de olmaz. İki gün sonra yıkarsin dedi. Kabuk olacak orası dedi. Mubtemelen 4. Ay da dedi bi gelirsin kontrol ederiz dedi. Bebis. 6 kilo 300 gram olmuş.

evet ya tühh ben de yeni almıştım bu baya indirimde neredeyse 40 kr birim fiyatı aktif bebek bu fiyatta oluyor

baby me temizleme pamuğu aldım bende e bebekten 60 tl
15 paket var içinde birim fiyatı 4 tl ye geliyor
Temizleme pamuğu bitecek bende kampanya varmı diye bakıyorum yok e bebekte yok suan demi

Günaydın arkadaslar.dün akşam kızımı yatagımızın üstüne yüzüstü koydum.popoyu kaldırıp kaldırıp kendini öne dogru atıyo.o sekilde yatagın ucuna kadar geldi.yanında olmasaydım allah korusun düşerdi.
Aman yapamaz edemez deyip yalnız bırakmayalım bebişlerimizi.her gecen gün yeni seyler kesfediyolar cünkü

Günaydın güzel anneler siz bebeleri nasıl uyutuyorsunuz?
Benimki önceleri karnını doyurunca 2 saat rahat uyurdu şimdi besleniyor 1 saat oynuyoruz gaz çıkar alt degiş yarim saat e yakın sallamak zorunda kalıyorum dalıyo bırakıyorum öylece 15 dk sonra uyanıyo hoop başa dönsün sayaç yeminle algoritma gibi döngüde hissediyorum kendimi. Hala kahvaltı yapamadım açım aslında gün içinde hep açım hiç fırsat vermiyor

Aynen anlattığın gibi bizimde gün içinde öyle uyuyor. Dün dedim 9dan önce yatak da olunacak sen bebeksin dedim. Koydum 8 de beşiğe salla salla uyudu tabi 10 dk. Aldim beşikten 1 saat sonra ana kucağında kendi uyuyakalmış. Kendi isteyince oh bi güzel uyuyo ben uyutcam zaman uyumuyo :)

Anakucagında çok nadir duruyo arabada bile sıkıntı çıkarıyordu inş düzelir hiç gücüm kalmadı heryerim ağrıyo

Günaydın hanımlar, nasılsınız? Sonunda biz de tatil planımızı yaptık, bayramdan sonra gidiyoruz. Bakalım başımıza neler gelecek:)
@zehrayalcin87 kaşımak lazımmış uzgungul geçmil olsun, benim oğlan gibi olmaz umarım. Çocuk perşembe aşı oldu, pazar anca düzeldi. Yasmizayn ben ilk günden beri belli bir düzenle uyutuyorum. Yıkanma/bahçede gezme/emzirme. Yıkanma ile gezme sırası bazen değişiyor. İlk uykusu bazen memede ama genelde omzumda başlıyor. 21-21:30 arası uyuyor, 23:30 meme kalkışı, 2:30 yine kalkış. Hep kendi yatağında, anne yanı beşiğinde. 2:30'dan sonra bazen sabaha kadar uyuyor bazen yanıma gelmek istiyor. Daha orasını ayarlayamadım
Sallama yok, pışpış yok. Yatağıma almak yok Acımasız anayım. Doktor izin verir vermez odası da ayrılacak.

Kızlar gepsı burada prıma premıum care baya ındırımde
Ben 95 tlden alıodum geçen gun 90 a aldım
83 e düşmüş
Sleepy kullanıyorum 3 haftadır memnunum sitesinde 3 numara 70 taneydi sanırım 18 tl kalıbı prima premıum care göre küçük tavsiye ederim

Şimdiden iyi tatiller inşallah güzel bir tatil olur en çok ihtiyacımız olan şey. Gece benim oğluşta düzenli uyuyor 6 dan sonra ayaktayız. Ondan sonra hep kesik kesik uyumadıgı için hiç bi işimi yapamiyorum yattığı yerde dursa onada raziyim ama sanki biyerini kesiyorlar gibi ağlıyo. Sonrada baya kusuyo ve korkuyorum. Hep kucak bittim ağırlastıkca zor oluyo taşımam ben zaten bi lokmayım

Kanguru düşünmez misin? Ben çok kudurunca atıyorum kangurusuna, orda taşıya taşıya geziyorum.

İnşallah yaa. Şimdilik baya hareketliyiz bakalım. Ne güzel ya uyku işini yola koymuş gibisin böyle devam etsin

Aynı durumdayız canm uyumadan önce bi ağlıyor mızıldıyor zorla uyutuyoruz sürekli sallamak gerekiyor yoksa hemen uyanıyor ne yapacağız bilmem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…