2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Benim gogsumu kendi sutum iyilestrmisti surekli islak birakiyodum bilmiyorum dogrumu kuruyunca cok aciyor du gecmis olsn

Patlama

Patlama cnm :)) daha güzelini söylim mi gerçi kabalik yaptım çok düşünmeden konustum:) kv bize gelmişti eşime dedim ki çok mutluyum sen de çok şanslısın çocuklar zeka genini sırf anneden alıyormuş dedim ... saf eşim ha hi dedi gecti ama kv suratı düştü:) ay napim söylemiş bulundum bi kere

intihar hıı..vallahi çok güldüm.
Ama komik diil, bilakis hakikat
iliklerime kadar hissediyordum bu isteği
Sanırım geçti..
''Ben kiim çocuk kim, neme lazımdı , Allah çok isteyipte olmayanlara versindi''..
Ama işte insanevladı herşeye alışıyor

Korkulur senden :)

Yok canım meme tutmada sıkıntı yok sadece uykuya geçerse daha uca geliyo ozaman dediğin olabilir ama bayadır o memeyi günde bi kere veriyorum sadece yine de iyileşmedi

Ben 45 günlük iken tek başıma kızım ile yaptım, iniş ve kalkista özellikle emzirmeye çalıştım, benimki uçağı sevmisti sıkıntı olmadı, şimdi de 10 saat araba ile yolculuk yapacağız bakalım tecrubelerimi yine paylaşırım

Açıkta bırak kurusun filan derler ya, ben tam tersini yaptım işe yaradı. Krem sür lansinoh ya da garmastan vs..üzerini streç film ile kapat ve bırak. Taa ki emzirmeye kadar. Bu meme başının nemli kalmasını ve daha az hasar görmesini sağladı ve dolayısıyle bi süre sonra toparladı benimki. Zaman zaman hassaslaşınca hala da yapıyorum

Çok teşekkürler, anne sütü işe yaramadı zeytinyağını da deneyeyim hem doğal

Ben o dedigin kremı doğumdan 1 ay önce kullanmaya baslamistim hemde her gün düzenli ama yine de yara olmuştu, bende anne sütü ise yaramamisti, ben hem emzirmeden sonra açıkta bekleyip kendisinin kurumasini beklemistim birde tahinin üzerindeki yağı ve zeytinyağı sürmüştüm, ikisinden Biri iyi geldi ama hangisi bilemiyorum

Birde yara yanlış emzirmeden kaynaklaniyormus ona da dikkat et bakalım Cok geçmiş olsun

Canim sağol. Şimdi içim baya rahatladı tsk tsk tsk tsk:)

Ben emziremiyorum bebegimi sagarak veriyorum,benim icin de ucak yolculugu onerisi olan var mi,biberonla beslemek te kulagi icin fayda eder mi acaba,tikanmamasi icin ne yapilabilir?

Canim hissler ayni bende cok korkuyorum hamile kalmaktan inanki 8yil sonra evladim oldu halbuki ama bu zor sureci bir daha yasamak istemiyorum belki ilerde aslinda belki dikişe gerek olmaya bilir benim çunku hic rahimde problem olmadi ama enzimlerden dolayi erken doğum riskim var eşim de zor günler yasadigimiz icin istemiyor eskiden üç dört çocugumiz olsun isterdi sprial bende taktirmayi dusunuyorum açikcasi koruma olarak güvenirliği yüksek ama henuz dogum sonrasi ilk kontrol disinda gitmedim doktora bende poc olmaz diye dusunuyom ama ya olursa
Evett ilk geceyi atlattik cok sukur darisi 2.ay asisi olacaklara atesi pek cikmadi ama agrisi vardi huzursuzdu agridan uykuya dalamadi bi türlü

Allah isteyenlere tattırsın inşallah ama bizim çok zor geçti gerçekten..ikincide dikiş beni çok korkutuyor..şuan akıntım var geçmezse kontorle gidicem bakalım doktorla konuşucam bi bu durumuda ona göre cesaretimi toplayıp sprali taktırıcam ama adet olmam gerek onun içinde..bizimde ateşi çıkamıştı ama huysuzdu yarına düzelir merak etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…