2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar şimdi hiçbir şekilde Bebekte güneş kremi kullanamıyor muyum?
Kullanırsın canım. Biz kullanıyoruz. Doktorumuz yazdı. Babe veya bioderma kullanabilirsiniz demişti. Biz babe bulamadık bioderma aldık bebek için olandan. Hem şuan kampanya var hem indiirmde hem de yanında bebek için plaj havlusu ve çanta hediyesi var.

Benim oğlumda gazını çıkarırken falan çok ıkınıyor kakasını yaparkende öyle..alerjidenmi acaba ?
Sadece bu alerji için yeterli bi belirti değil. Cevap olarak yazdığım arkadaşın neden olduğu anlaşılmıyormuş problemin ben bu ihtimal de olabilir diyerek yazdım. Alerjide mukuslu yeşil kaka, kakada kan, kusma, gürültülü kaka, karından ses gelmesi, kulakta veya kaşta konak ve döküntü, egzama, sivilce gibi belirtiler oluyor. Bu belirtilerin hepsi olmak zorunda değil bizde döküntü vs yok sadece mukuslu kakamız vardı teşhis konulduğunda

Alerji konusu evet. Hepimiizin bebekleri aynı şeyleri yaşıyo aşağı yukarı, ben de sormuştum normal demişti. Ama ne bileyim ben vermezdim herslde. İçimde kalmasın diye yazdım öyle :) yoksa bize neler vermişlerde büyümüşüz bi şekilde :))

Ayyy ya o karpuz üzümde bakteri varsa , allah korusun birsürü mikrop bakteri var ben göğüs ucumu bile canım yanmasa kaynatıp öyle verirdim şimdi bile aşırı sıcak suyla siliyorum.

Umarım biz haklı çıkarız

Haydeeee Bence hepimizin ki alerji benimki ıkınarak yapıyor bazen gürültülü yapıyor bağırsakta hareket oluyor ama doktor bişi demedi ben anlamadım bu işleri kilo alımı iyi döküntü yok

Haydeeee Bence hepimizin ki alerji benimki ıkınarak yapıyor bazen gürültülü yapıyor bağırsakta hareket oluyor ama doktor bişi demedi ben anlamadım bu işleri kilo alımı iyi döküntü yok
Bizim de kilo alımı iyiydi doktor alerji dediğinde. Baya iyi kilo alıyordu atak yapmıştı. Sonra alerji yüzünden diyet yaptım sütüm azaldı ve rengi şeffaflaştı çocuk az kiko almaya başladı

Benim ki de karşı nedense kanguruya. Bebek arabanız var ama bazen kucak istiyor. Gecen gün gezmeye gittik baya disarlarda kaldık hep durmadı mesela arabada kucak istedi ara ara arabaya bende çantaları falan koydum öyle gezdik :)))sıkıldı galiba saatlerce araba da

Aha bizim de kaka yeşil mukuslu oldu. Çok mu emzirdim acaba. Çünkü üç aydır her şeyi yedim ilk defa oluyor. Sonradan olmaz heralde alerji.

Sebamed koltuk altı deo kulanıyordum ama kesmiyor katkısı a diye tercih etmiştim ama yeterli gelmedi tavsiyeniz var mı?

Ayyy ya o karpuz üzümde bakteri varsa , allah korusun birsürü mikrop bakteri var ben göğüs ucumu bile canım yanmasa kaynatıp öyle verirdim şimdi bile aşırı sıcak suyla siliyorum.
Canim uzumle karpuz da kaynatilmaz ki ... pekmez olur o da öyle. Senin bebis hala mikropla tanismadi desene. Bakalim çikolata istediğinde kaynatip verebilecek misin:)

Sağolasın, ben de gittim, antibiyotik verdi 1000lik. Oğlan gece deli gibiydi bir ara üstümde yatarken deli gibi kahkaha atıyordu. Şimdi de kucağımda yine inmiyor.
Neyse bir daha verem aşısı yok.
İnş diğer aşılarda da sıkıntı olmaz hem onlar hem biz bitiyoruz. Ah kucaktan nasıl vazgeçiricez ben çok zorlaniyorum sürekli kucakta hiç yatmak istemiyo önceden sling de dururdu şimdi sıcaktan onda da durmuyo

Bize benzetim de o yüzden :) bizim de ilk bebis eşim yine istiyor sonra yineymis sonra bi tane dahaymis :))) ben büyüsüne diyorum yok diyo. Hatta bu ay adet oldum diye çok üzülmüş
Ahahah yok artik o kdar da erken degilde bemde istiuorum ya Allah guc kuvvet versn de tabi maddi yonden cok sarsiyo malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…