2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
2 ay 4 gün sonra adet oldum galiba kızlar. Bu alerji olayı neymiş arkadaş haziran bebelerinin hepsimi alerjik. Bugün doktoruma söyledim kadınlar kulübünde arkadaşlar var onlardada farklı şikayetler var diye. Doktor alerji durumunun çok geniş alanda olduğunu ve teşhisinin kolay olmadığını deneme yöntemiyle ve takiple teşhis edilebileceğini söyledi. Yani her gürültülü kaka yapan bebek alerjik değildir korkmayın sadece takipte kalın kızlar

Ne olursa olsun ben yinede guvenemzdim heralde ya aklini karstrmis gibi olmim ama bak sen bile biberonu memeyi reddedince sinirleniyosun annesi oldugun halde onlarin hicbir bagi yok ya sinirlenirse oda ne yapacagi belli olmaz ki

Ben trend konular kismina bakiyorum arada esime de anlatiyorum vay arkadas ne kulüp mus kadin her yerde kadin ikisi bi araya gelmesin diye geyik yaparken biz cadi kazani kurmuşlar diyor eşim
Benimki de yine ne yazıyosun diye soruyor hatta nickimi sorup ne yazdıklarıma girip baktı bile meraktan

Ben sothie aldım emmedi sonra wee aldım onu emdi geçen artık yenisini alayım dedim wee bulamadım bebedor aldım hanım kız beğenmedi emmedi onu bugün babamız yine wee aldı yine emdi.

Ben sothie aldım emmedi sonra wee aldım onu emdi geçen artık yenisini alayım dedim wee bulamadım bebedor aldım hanım kız beğenmedi emmedi onu bugün babamız yine wee aldı yine emdi.
Benimkide en iyi wee yi aliyor
Bugun marketten bi tane daha aldim
Ama tutmuo agzinda ben elimde tutuyorum oyle emiyor birakinca düşüyor

Mesela hangi yemeklerin suyundan veriyorsun canım.
Nane veya ihlamur kaynatirsam ondan iki cay kasigi miktarını 10 kere de falan veriyorum. Üzüm suyu, karpuz dilimi yalattim . Cay verdim. domates suyu da tattirdim.ama bunlar eser miktardadir . Tat alsin diye. Şimdilik bunlar canim. 3. Ay dolunca daha farklı denemelerim olur. Yazarim:)

Yazık kız öyle deme. Kaşıkla ver şırıngayla ver şimdilik olma mı?
Bi şekilde veriyorum ne yapayım ana yüreği :)
çok çektircek bize galiba, peşinde maymun oluyorum. Az önce markete gittik inletti ortalığı koşa koşa geri geldik, meğerse uykusu gelmiş hemen uyudu :)

Emzik kismini nasıl yerleştiriyor dün? İçi bosluklu kisminin yukarısına dibe doğru değil mi? Bi de eldiven siz bnm oğlan yüzünü tırmanıyor, kendini uyandırıyor. Sizinki uyanmıyor mu
Iki resim arasında farkı kastettim. Silikon kapağın dışına tasmaliymis. Belki sen de aynı hatayı yapiyorsundur diye uyariyim dedim. basit bi hata ama insan yapınca yapıyor. Şekil a:)

Ne olursa olsun ben yinede guvenemzdim heralde ya aklini karstrmis gibi olmim ama bak sen bile biberonu memeyi reddedince sinirleniyosun annesi oldugun halde onlarin hicbir bagi yok ya sinirlenirse oda ne yapacagi belli olmaz ki
Ben 6 ay ücretsiz izin alıcam, 10 aylıkken tutarız bakıcı diyoruz ama onada müsade etmicek galiba, sanırım ben 2 yıl bebekle evdeyim :)

Kıyamam geçmiş olsun...
Bizde iyiyiz cok şükür bi iyi bi kötü idare ediyoruz :)

Kızlar eşimle bu kanguru konusunda anlaşamıyoruz. Bana sen enayi misin bebek arabası varken ne gerek var öyle bişey almaya diyor.
Ama ikinci kattan araba koltuğuna koy, aşağı bodruma in, bebek arabasını dışarı çıkar. Bebeği pusetle arabaya tak, bi de dönüşte aynı şeyler. Üşeniyorum zor geliyo.
Bi yere gitceksen arabaya koy diyor puseti diyor da, durmazki arka koltukta ilgilenmeden.
Kangurum olsa , oh mis koynumda giderim gezerim rahat rahat.
Kendinden kaynanalı eşim herşeyi çok biliyor
http://www.huggyberry.com/Dock-Mist-Bebek-Beden-Kanguru,PR-242.html
Bunu alcam karar verdim, kanguruyla gezenler azcık moral versin bana, oh ne güzel, çok rahat filan diyin :))

Arkadaşım yanlış anlama ama böyle bişeyi doktora sorarak mı yaptın? Normal şartlarda su bile verilmez diye biliyorum.bağırsakları zorlanabilir

Arkadaşım yanlış anlama ama böyle bişeyi doktora sorarak mı yaptın? Normal şartlarda su bile verilmez diye biliyorum.bağırsakları zorlanabilir
:) tepki bekliyordum zaten. Canim Bunlar denenmiş şeyler. Sahibi olduğumuz ilk bebek bu değil. bir damla bile üzüm olmayan üzüm suyunun bağırsak tarafından farkedilecegini sanmıyorum. Nane ihlamur ve rezene sulalemizde bir ekoldur zaten. Ilk aydan vermeye başlarlar. bir iki damla tabi. Dr un biri sut alerjisi diye bisey yok diyor, biri de bu alerjiye çok dikkat edin diyo. Cevrendekilerin tecrübeleri de doktor tavsiyesi niteliğindedir. Bence .

Benim eşime görere gereksiz birşey sende taşırsın ne güzel diyorum ben taşımam onda kucağıma alırım diyo :)erkek kafası işe düz mantık :) ben aldım solomombaby ama hala kullanamadım yeni doğan aparatı vardı içinde üç aya kadar onunla kullanılıyo ama bizimki sıkılgaz olduğu için onda durmadı onsuz kullanmak içinde üç aynının dolmasını bekliyorum umarım sever yoksa eşim haklı çıkıcaK :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…