2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Aynen benim için de hiç önemli değil isterse çok çirkin olsun ne olacak o benim evladım ama 50 kere ısrarla ona benziyor buna benziyor denilince artık bende çıldırıyorum gıcık vermek istiyorum napiyim

Ahahahhaaaa benim valide hanım gibiymiş sizinki de ilk bebeğimi eşimin kuzeninin çocuğuna kadar benzetti ama oğlanın suratı benimkinin aynısı yalnız renklerimiz farklı... kızımda alameti farikam çene ve gamzeler var onu da tuttu küçük kardeşime benzetiyor ki kardeşimin gamzesi yok... cani sağolsun diyorum seviyorum benim hatunu batmıyor ama amacı nedir çözemedim...

Üzülme canım ya ufaklık sentetik meme seviyor demekki cani sagolsun ben 5-6 çeşit denedim 30 saniyeden uzun tutmadı emzik kötü birşey değil bazı bebeklerin ihtiyacı var bence

Benik kv kp de kizimi hep gorumceme kp kendine kv arada esimin kucuklugune bana benzeten yok bizim tarafta hep.bana benzetiyi cocukta benim gibi gamze var kaslari ayni ben ama yok onlara daha cok benziyo guya nedir bu yaris anlamis degilim
Oy onun gamzesini yesinler
Gamzeyi cok severim
Gamzeli cocuklarda cok guzel oluyorlar
Masallaaahh kuzuya yaa

Kesinlikle bizşm sorunumuz gaz sancısı, conformil hiç bir yerde yok, depolarda tükenmiş o yüzden mama ddğiştirdik ve bu hallere düştük. Feci bir gaz var bebekte, şu zamanlar geçsede rahatşasak ya

selam hanımlar,
Tatile gidenlerden öneriler rica edeceğim, biliyorsunuz annemler beni bırakıp 1 aylığına Ordu ya gitmişlerdi, çok üzülmüştüm, ağlamıştım hatta sütüm bile bu olaydan sonra iyice azalmıştı. Baktılar tek başıma bunalıyorım, geri dönme kararı aldılar. Ama tatil süreleri bitmediği için altınoluk a gitme kararı aldık. Eşim gelmeyecek, annem ve babamla gideceğim.
Denize soktunuz mu bebeği,
Denizden sonra suyla duş alıp bebeği emzirmede sorun olur mu?

benim kızımda döküntü yok..bağırsakta etki gösteriyor..
çok kusuyor her öğün sonrası kusuyor...pişik yok mukus var kaka rengi yeşildi antibiyotik sonrası sarı
aşırı sıvı kaka yapıyor bezden taşıyor kilo alımı sizinki gibi 3 haftada 600 gr almış
süt ürünleri ve yumurtanın beyazı yasak bana

Bizim kan idrar tahlillerimiz de temizdi.1 ay onceki.sonrasinda bakilmadi daha.yani lokosit yoktu.

benim eşim de biliyor buraya yazdığımdan da haberdar
ben de bir arkadaş diye başlayınca hemen anlıyor KK dan birinden bahsettiğimi

Sagol cnm
Eski kiyafetlerime geri girebilmem lazim ise baslamadan
Dun dilekcemi verdim. 8 eylulde isbasi yapacagim
Yari zamanli calisacagim

ben de bayram sonrası başlayacağım.. dolaptaki küçük beden dar kıyafetleri lohusalıkta yollamıştım kalıbı genişler duruyor
pantolon derdim var benim de bacaktan yukarı çıkmıyor eski pantolonlar

10 gündür emzik veriyorum bazen öğürüyor bazen 2 dk emiyor chicco vardı sevmedi mi diye avent aldım aynı
Ben uykuya dalması için verilmesinden yanayımyani aslında ara ara da vetilebilir 4 ay sonrasında dikkat etmek gerkeiyomus alıskanlık olmasın diye

Suavinex denediniz mi ? Benim diğer hiçbi emziği sevmiyorken onh tuttu çok sevdi

Bnmde cikmiyordu en son denedigimde
5 kilo veRdim
Cikmaz hala sanirim
Cunku hic bu kadar kilolu olmadim ki ben

40-42 beden pantalonlar olmuyorya yuh

Bi ay icinde eski halimize donmemiz gerek kuzu
Bnm 7 senin 5 kaldi

Bnmkid almiyor ya
Cignio
Elimi tutuyorum emio
Elimi cektigim an agzindan dusuo

A Aydebal efsunsuz bizdede çok gaz ve mukus var kakası altın sarısı dediğiniz gibi. Test yaptı mı peki yoksa direk mama mı verdi?

gaita tahlili yapıldı
ben doğru düzgün bir çocuk doktoruna rastlamadım bu işten anlayan
direk bana süt ürünlerini ve yumurtanın beyazını yasakladı
ama hala mukus var
alerji uzmanı bir doktor bulmam gerek

Gun icinde vermeyi dusunmuyorum 6. Aydan sonra aliskanlik seviyesine ulasiyormus canim eger rahatlar eski duzenine donerse hic vermeyecegim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…