2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Cok gecmis olsun tekrardan.

Kızlar boy kilo ile ilgili yazıları omumadan paylaştım ama paylaşımda bir sıkıntı görmüyorum açıkcası sonuçta burası bir forum herkes istediğini paylaşır evet ister istemez bir kıyaslama olabiliyor misal ben geçen hafta 6 kilo olur mu ki acaba dedim tartılıyordum gel gör ki 5400 de kaldık. Ama 1 ayda 1200 almış bu benim için çok iyi en azından. Yegenim erken dogdu 2200 dogdu şimdi 9 aylık bir dombili 10 bucuk kilo, cocuklar yakalıyor birbirini ya da genetik seyler var önüne geçemiyoruz dün bize misafir geldi kız çocugu oğlumdan 3 gün buyuk sadece ama hem boyu uzun hem kilosu iyi bızulmadım mı eh biraz evet hatta içimden ama o mama alıyor bile dedim ama Allah saglım versin benimkindeki huzur sakinlik vs de onda yoktu. Kıyaslamak çok yanlış diye kendime kızdım. Hayat da böyle okula baslayınca da o okudu o burayı kazandı sonra o bu kadar kazanıyor offf bu böyle gider... boşverin kızlar isteyen paylaşsın istemeyen paylaşmasın ama hiçbirimiz üzülmeyelim :)

Kizlar emzik kullaniyor musunuz ben simdiye kadar ısrarla vermemistim benim sipanin bir arsizlik saati var sutu içiyor içiyor hirsi gecmiyo doyum noktasina ulaşmıyor sonra başlıyor kusma faslı dun akşam bi deneyeyim dedim emzigi sutunu icirdim belli cc de verdim emzigi yillarin emzikcisi gibi ne reddetti ne yadirgadi sanki eskigi buymus gibi sakinlesti uykuya rahat gecti gun boyu vermedim simdi aksam arsizlasinca yine verdim yine ayni olumlu tepki oral donemin etkisi mi acaba bu arada oglum göğsümü tutmuyor sagip veriyorum anne sutunu nasil zoruma gitti emzigi reddetmeyisi

lilipit nerde foto paylaştın burda da paylaş bence.
Bu arada kızlar buraya yazdıgımı kocam bilmiyor okudugumu soyluyorum arada foto paylaştıgımı soylesem beni keser çünkü cocugun fotolarını yani yüzünü paylaşmayı yasakladı ailede herkese. Kötü mü kk değil bence süper ama tüp bebek zamanı cok olumsuz etkilenmeler oluyordu pek srvmiyordu ben de acıkcası oradan kalma bir ön yargı aslında. Var mı baska kaçaklar merak ettim?

Ben trend konular kismina bakiyorum arada esime de anlatiyorum vay arkadas ne kulüp mus kadin her yerde kadin ikisi bi araya gelmesin diye geyik yaparken biz cadi kazani kurmuşlar diyor eşim

Ben emzik kullanıyorum. Emziği kabul etmese napardım bilmiyorum. 12 saatlik yol yaptık 11 saatini uyudu emzikle, sonra emzik düştü yıkayamadım yolda, son 1 saat durmadan ağladı. Emzik olmasa dışarı imkanı yok çıkamayız. Evde de emziği verip koyuyorum yatağına kendi uyuyo

Oh ne kadar dolu bir gün olmuş:) Babam iyi, ayaklandı. Gece'nin de oyun halısı geld, hoşuna gitti. Ama çocuğu kaldırıp benim oynayasın geldi o kadar eğlenceli bir şeymiş:) su işini boşver bence de. Hemşireyi de dövelim

Senin kalbin güzel tatlım.
Birde şu Nickini değiştirsen... Böyle kötüyü çağırıyor gibi Nickin var.

Ya varsa benim için o kadar gereksiz konu ki benzetme. Yeterki sağlıklı olsun.
Ama tutup kar beyazı tombik oğlumu kaynana Eşime benzetti ya ölsem de gam yemem :)))

Canım benim fotodan bir iki sayfa önce blackseea nin kızının foto vardı. Sırma saclı:) lili kendi boydan fotosunu paylaşmış. Kilo vermiş.öyle işte.

Alnından öp o çociği:) benimkinin geçen videosunu çektik, ne zaman emzik versek tükürüp fırlatıyor sinir şey.
Sütünü içtiği sürece sorun yok, bazı bebeklerin emme güdüsü çok oluyor:)
Marka alabilir miyim emzik için? Belki bende yoktur, denerim.

Kızlar benim tombik oğlana malum tombik dediler asm de. Hatta dört aylık aşısına mı getirdiniz dediler. Eşimle ikimiz hiç sevmeyiz kiloyu. Takıntımız sanırım.
Ben sabah aksam mama veriyordum. Bunu kestim. Çocuğumun obezite olması en son isteyeceğim şey. Kilolu olması çokta iyi değil. Bir ay sonra gel boy kiloya tekrar bakalım dedi hemşire. Ben yarın gitmeyi düşünüyorum. 15 gün sonra yani.
Hatta oğlanın fotoğrafını da paylaştım.
Bu forumda kimsenin kötü niyetle bakacağı veyahut nazar edeceği aklımdan geçmez.

uzines benim Eşimde üyeliğimi hatta nickimi biliyor. Foto yu görse oda kızar. Ama tutup buraya bakacağını sanmıyorum. Baksada mjlar içinde kaybolur.

Bizim instagram komple foto:) Beyim ben inanmasam da, kendisi rica ettiği için kırk gün bekledik:) şimdi paylaşmaca:)

Maaşallah size , biz daha sizin 1. Aya yaklaşmamışız

Masallah bu arada lilipit :)

Benim kız 60 cm e 4,5 kilo bu arada çubuk kraker gibi
Bizimki e 56 idi galiba , ama kilosu ayni 4500
lilipit bizim dr 6 saat uyusun bırak dedi ve minik kızım 4600 kg, 55 cm :)

Ben üzülmüyorum yukardaki birkac arkadaştan da anlıyoruz ki, bunlar çok da tuhaf rakamlar değil. Sonuçta boy kilo aralığı önemli. Ama persentil değerinin altında kalırsa sıkıntı tabi. Bir de şu alerji meselesi var tabi olayın asıl kahramanı. Ama söyle düşün, en azından tanı konmuş
Ben neredeyse tüm belirtilerinden (cok siddetli olmasalarda) muzdaribim ama adı yok. Dr in biri bişi yok dedi çıktı. Demem o ki , kilo artmamasinin nedenini bilioyorsun artık en azından

Beeen kocam sadece okuyucu sanıyor , yoksa acaip kafaya alır beni

Beeen kocam sadece okuyucu sanıyor , yoksa acaip kafaya alır beni
Doğuma giderken tel elimdeyken esim dalga geciyodu yazdin mi hbr verdin mi foruma diye. Bn de hee söyledim tabi deyince hay Allahim diye gülüp takildiydi. Bi arkadasa soyle olmus biliyo musun biri bugun boyle olmus diye diye alisti garibim hatta bazen sen de yaziyo musun diyo tabi ki diyorum hadi cnm ciddi mi diyo. Inanamiyo adam napsin

Avent karanlıkta parlar 2 li canim 0,6 ay

Ben onu kaçırmışım...

Bizim sipanin karni tok olunca aramiyordu emzik falan, son 10 gundur once ellerini emmeye basladi sonra doyumsuzluk hali geldi baktim emme refleksini tatmin edemiyoruz belli saatlerde verdim bakalim ihtiyaci var diye düşünüyorum insAllah dogru dusunuyorumdur

Aynen benim için de hiç önemli değil isterse çok çirkin olsun ne olacak o benim evladım ama 50 kere ısrarla ona benziyor buna benziyor denilince artık bende çıldırıyorum gıcık vermek istiyorum napiyim
Benik kv kp de kizimi hep gorumceme kp kendine kv arada esimin kucuklugune bana benzeten yok bizim tarafta hep.bana benzetiyi cocukta benim gibi gamze var kaslari ayni ben ama yok onlara daha cok benziyo guya nedir bu yaris anlamis degilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…