2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Ben de onu merak ettim iste kizimda hic midem bulanmamisti bu sefer sabahları cok kotuyum bisey yiyemiyorum senjn kizin vardi degilmi zeynep miydi adi
Merhaba hoş geldin aramıza :)

Hepimize saglikli tatlis bebekler insallah iyi aksamlar kizlar
Hoşgeldin aramıza sende :)

Keseyi bugün gordum darısı herkesin başına arkadaşlar:)
Cok.şükür darısı kalp atisini duymaya :)

Reglimi ilk gecikti gün yaptım negatif çıktı. İki gün sonra annemin zoruyla yaptım pozitif çıktı. Ama geç döllenme de değil değerlerim gayet yüksek ve zaten predictor ile takip yapmıştım bu ay. Sanırım test yalnışmış

İkinci çizgiyi görüyorsan silik te olsa pozitif olma ihtimali var. Ben olsam hemen gider kan testi yaptırırım arkadaşım

Kizlar ilk doktora gittiginizde kan verdiniz mi yarin keseyi gormeye gidicem keseyi gorduk hcg ye gerek yok der mi acaba merak ediyorum ne kadr yukseldi
Ben sadece hamile olduğumu test dışında bireyden daha görüp emin olmak için istedim kan testi. O zaman daha doktora gitmemiştim. Başka bir özel hastanede kan aldırdım. Kendi doktoruma gittiğimde kan değerlerine bakmak istedi yeniden ben de 1 ay önce baktirmistim o tahlilleri getireyim dedim tamm dedi. Onları whatsapp tan gönderdim tamm sorun değil dedi. İlk hamileliğimde 3 ay da bir bakıyorlardi kanıma. Biraz pimpirikliydim ve o zaman doktora her ay bakamam kanın zaten az demişti. Bilmiyorum sende nasıl bir yol izlerler

Mide bulantisi basladi bende ya. Sabah ozellikle.
Geçmiş olsun arkadaşım. Bende mide bulantisiyla açıyorum gözlerimi. Bir bebeğim olunca çok daha zor oluyor herşey. Oyun oynamak istiyor ama benim mide dönüyor sürekli. Başımın dönmesi de geçmedi bir türlü. 2. Hamilelik çok daha zor geldi bana

Canim bence kan vermelisin gebelik varsa ona göre dikkat edersin eger risk varsa erkenden onlemini alirsin bence ihmal etme.hayirlsi olsun bakalim
Kardelen merak ettim. Bugün doktora gideceğini yazmışsın gittin mi?

Hoşgeldin :) benimde bir bebeğim daha olduğu için bende ancak uyuduğunda girebiliyorum internete :)

Anladim.canim saglikla kucagina al bebisini insallah
amin xanim insallh :)
Amiin çok güzel ya maşallah

Buarada herkese günaydın....iş vakti :/

Sizler gorebildiniz mi keseyi?

Ben de onu merak ettim iste kizimda hic midem bulanmamisti bu sefer sabahları cok kotuyum bisey yiyemiyorum senjn kizin vardi degilmi zeynep miydi adi
Evet zeynep 1 bucuk yasinda :)
Seninki ne kadarlik

Sagolasin..
Benim daha ufak ufak basladi ama halsizlik bizim gibiler icin luks. Bebekler oyun istiyor ilgi istiyor. Ev bark isler..

amin xanim insallh :)

Sizler gorebildiniz mi keseyi?
Evet gördüm. Yarın kalbini dinlemeye gideceğiz. Ama böyle elimi sol kasigima koyuyorum sanki orada bir kalp atıyor gibi geliyor bana. İlk hamileligimde de böyle anlamıştım. Ama belki de damardir diyorum :)

dua ediyorum canım. Rabbim güzel haberlerle gelmeni nasip etsin. Benim de yarın randevum. Dua edin bana da. inş bebiş vardır ve kalbi atıyordur
Bana da bana da dua edin :) bende yarın gidiyorum doktora. Muhtemelen bebek fotosuyla geri geleceğim. Nasıl heyecanlaniyoruz dimi? :) ilk de olsa ikinci de olsa hep aynı şeyler

Güzel anneler okuduğum kitapta bol bol yoğurt yapıp yiyin ve kefir tuketin diyor. Birde omega3 takviyesi ne baslamam gerekiyor benim bebeğin beyin gelişimi için. Doktor küçük balıkları yiyebilirsin dedi ama ben vejeteryanim. Gerçi o öyle diyince yedim yinede zorlana zorlana ama şimdi okudugum kitapta diyor ki ne olursa olsun bu balıklarda cıva var. Toksinlerinden arindirilmis balık yağı tuketin mutlaka diyor. Haberiniz olsun

Bana da bana da dua edin :) bende yarın gidiyorum doktora. Muhtemelen bebek fotosuyla geri geleceğim. Nasıl heyecanlaniyoruz dimi? :) ilk de olsa ikinci de olsa hep aynı şeyler

Ayyy inş yaa bebiş fotolarıyla geri döneriizzz. Çok heyecanlıyım valla. Uçuş uçuşum. İçimde kelebekler uçuyor süt içiyorum ama yoğurt her gün yiyemiyorum. Bi önceki gebeliğimde dr 3 aydan sonra başlayalım balık yağı hapına demişti. Bilemedim şimdi. Kefir de çok seviyorum ama uzmanlar ikiye ayrılmış hamilelikte kimileri için diyor, kimileri içmeyin diyor. Bende arada içiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…