2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Geçen salı olmam lazimdi Regl. Tam 1 hafta gecikmiş oldu. Duzensizlik veya başka bi sorun oldu heralde bende. Geç döllenme yaşayan var mı aranızda ? Hani beklenen Regl tarihinden 15 gun sonra hamileliği testte ancak çıkanlar?

bizim de yoğunluk var ya bu haftayı atlatirsam daha güzel olacak :KK66: mide bulantilari başlarsa asil işyerinde zor olacak bakalım kuzum

Gunaydin arkadaslar gecen sene bu zamanlar kimyasal gebelik yasadim ve 6haftalikken dusuk yaptim simdi yine calismalara basladim 6 ekim adet tarihim ama dun idrar testi yaptim cok silik cikti acaba hamilemiyim ne zaman doktora gtmeliyim yine kimyasalmidir die korkuorum bana yardimci olun testin resminide yukleyemedim bi turlu

Kizlar ilk doktora gittiginizde kan verdiniz mi yarin keseyi gormeye gidicem keseyi gorduk hcg ye gerek yok der mi acaba merak ediyorum ne kadr yukseldi

Gunaydin arkadaslar gecen sene bu zamanlar kimyasal gebelik yasadim ve 6haftalikken dusuk yaptim simdi yine calismalara basladim 6 ekim adet tarihim ama dun idrar testi yaptim cok silik cikti acaba hamilemiyim ne zaman doktora gtmeliyim yine kimyasalmidir die korkuorum bana yardimci olun testin resminide yukleyemedim bi turlu
Canim bence kan vermelisin gebelik varsa ona göre dikkat edersin eger risk varsa erkenden onlemini alirsin bence ihmal etme.hayirlsi olsun bakalim:KK66:

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah herkeslere hayırlı olsun ben dün doktora gttim kese 15 mm haftaya kalp atışı icin gtcem 2015 eylül doğumlu bir oğlum var süpriz oldu bu bebis bize oğlum 1 yasında zaman buldukça yazicam takipteyim kızlar hepinize sağlıklı mutlu hamilelikler

bizim de yoğunluk var ya bu haftayı atlatirsam daha güzel olacak :KK66: mide bulantilari başlarsa asil işyerinde zor olacak bakalım kuzum
Insallah cabucak biter tatlim da azcikta olsa dinlenme firsatin olur. 12. haftanin bitisi hayaliyle korkuyla yasiyorum inan. Sukur henuz bulanti yok sadece yemekte ve sonrasinda bi tiksinme isteksizlik geliyo umarim boyle devam eder :)

Silik ciktiysa vardir birseyler :) Insallah hayirli ve saglikli olur. Mutlaka acilde ya da ozelde direkt kan testi isteyin cunku degerlerin takip edilmesi gerekiyor erken donemde en azindan 2-3 kere. Saglikli ilerleyip ilerlemedigini, kimsayasal mi dis gebelik mi anlasiliyormus degerlerden. Umarim minnacik bi bebek olusuyordur su andaa :)

Geçen salı olmam lazimdi Regl. Tam 1 hafta gecikmiş oldu. Duzensizlik veya başka bi sorun oldu heralde bende. Geç döllenme yaşayan var mı aranızda ? Hani beklenen Regl tarihinden 15 gun sonra hamileliği testte ancak çıkanlar?

Benim de öyle baya geçti adetim.
İdrar testim negatif.
Kan vermeye çekiniyorum.

Mide bulantisi basladi bende ya. Sabah ozellikle.

Kizlar ilk doktora gittiginizde kan verdiniz mi yarin keseyi gormeye gidicem keseyi gorduk hcg ye gerek yok der mi acaba merak ediyorum ne kadr yukseldi

Her ay duzenli kan testi idrar testi yapmasi lazim zaten doktorun. Ama hcg ye bakar mi bilemem

Her ay duzenli kan testi idrar testi yapmasi lazim zaten doktorun. Ama hcg ye bakar mi bilemem
Ben de onu merak ettim iste kizimda hic midem bulanmamisti bu sefer sabahları cok kotuyum bisey yiyemiyorum senjn kizin vardi degilmi zeynep miydi adi

X