2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331

lilipit benim kızın da kilo alımı azaldı acaba diyetle alakalı birşey mi?
bana da doktor 4 saati geçmesin dedi..ben de gece 3 saatte bir emziriyorum
Kusmasını benim doktor da önemsemedi

bu hafta 500 gram vermişim bebeğim ise 3 haftada 600 gram almış

Cnm gunde 20-3o gr almasi normali diye biliyorum
Zaten bebisin kilo trendi asagi yonlu oluyor
Dr total kilosuna ve ayda 500 gr altinda kalmamasina bakiyor
Bnm ilk oglum uc aylikkeb 400 gr almisti
Dr onemsemedi
Total kilosu 750o idi

Bence 60o uc haftada iyi

Diyet yaparken daha saglikli beslendigimizi dusunuyrm
Yapmasam bi tabak taze fasulye ile uc dilim ekmek yer pesine dondurma gomerim
Meyve yemek aklima gelmez
Badem ceviz yemem
Ekmek tatli gomerim
Boyle kilo alacaksa almasin zaten bebis :)

Ya dun gece onda emzirdim alarm kurmustum 3 ceyrek gece emzirdim
Of ya cok yoruluyrm gun icinde bende uyuyup kaliyrm
5 saat ac kaldi of

Benim oğlan 2. Ayda seninkinin ilk ayı gibi, 61cm 6120gr. Zaten önde seninki, takma o kadar.
Kilo alımı da iyi. Belki ilkinde yanlış ölçtüler.
O reflü yatağı da leş gibi kokuyor, bir ayda anca çıktı kokusu.
Geçmiş olsun:)

5 saat ac kaldi of

yorulursun tabi lilicim
2 oğluş.. evin eşin..muhteşem bir annesin hepsine yetişmek kolay mı..
bebişinin kilosu iyi maşallah acıksa zaten ağlar uyandırırdı seni..
ben bugün 3 saate alarmı kurdum yattım hanımefendi bir saat sonra ağladı meme istedi herhalde ön süttü emdiği onu tutmadı..sütün kalitesi de acıkma süresini etkiliyor sanırım

5 saat ac kaldi of

yorulursun tabi lilicim
2 oğluş.. evin eşin..muhteşem bir annesin hepsine yetişmek kolay mı..
bebişinin kilosu iyi maşallah acıksa zaten ağlar uyandırırdı seni..
ben bugün 3 saate alarmı kurdum yattım hanımefendi bir saat sonra ağladı meme istedi herhalde ön süttü emdiği onu tutmadı..sütün kalitesi de acıkma süresini etkiliyor sanırım

Benim kız da uyanmıyor ya. Bıraksam gece sabaha kadar uyur. Uyandırıp emzirince de azcık emip uyuyor.

Maşallah daha ne olsun. Biz bir hafta sonra 3 aylık olacaz daha yeni 6 kg olduk. Tabi hastaneden 2540 gr çıkınca gayet iyi.

Gecmiş olsun, insallah bulaşmaz ama bulaşsa da telaş etmeyin, benim kız 15 günlükken abisi okuldan enfeksiyon getirdi tabi bana ve bebeğe de bulaştı... ben ve abi antibiyotik kullandık kızımın sadece burnunu temiz tutup emzirdim kolay atlattık, umarım siz yaşamazsınız

Benim kız da uyanmıyor ya. Bıraksam gece sabaha kadar uyur. Uyandırıp emzirince de azcık emip uyuyor.

Bu uyku meselesi benim de canimi sikiyor bıraksam 6 saat rahat uyuyor mesela pazar gecesi yatmadan 23.30 gibi emzirdim o uyanmadı zaten, sonra bir uyandım saat 6 olmuş telaşla beşiğe baktım benimki uyanık bana sırıtıyor... acıksa ağlar diyorum ama bizim kilo sorunumuz da var daha 4.6 kilo

Masallah kuzuya benim kiz 5720 ve ben zorlaniyorum artik belimn agridini hissediyorim kaldirrken ilerleyen aylarde ne yapacagim bilemoyorum yani yan yana resim cekindigimzde hic alakamiz yok gibi benim yanaklar sonmuz kizinki balon gibi

Çok teşekkür ederim. Ispanak ve un (buğdaydan dolayı) alerjik olabiliyormuş temkinli denemek gerekiyormuş

beatrices çok geçmiş olsun, şuan nasılsın? Eşin ne zaman dönecek, eğer bişeye ihtiyacın olur ise yaz bana elimden geleni yaparım. Alerjik yemek pek bilmiyorum ama çorba vs neye ihtiyacın olur ise, ipek ve ben buradayız :)

Slm anneler..

Bebeği ishal olan var mı ?

Ateşi yok halsiz de değil ama nerdeyse 5 gündür ishal. Gaz çıkarırken ve Çiş yaparken ıkındıkça az az sürekli bezi batıyor.
İştahı da iyi. Bol bol emiyor. Hatta artık sadece emiyor.
Sizce ateş yokken halsizlik yokken yine de Dr a gitmeli miyim ? Ablam Teyzem ve anneler de gerek yok sık sık emzir diyor.

Bir akıl verin kızlar

Cnm gecen ikide uyandirdim almio memeyi geri uyuyor
Napcaz bole bilmiyrm ki
Cok uyumayi kilolu bebeklerde daha cok sorun yapiyolar sanirim
Sekeri dusunuyormhs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…