2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Sanmam cnm
Cunku buyuk oglumda uc saat uyusam ne cok uyumusum derdim
Emzir yatir emzir yatir mahvederdi beni
Bes dk emer uyurdu
Yarim saat sonra kalkar yine oyleydi
Sutten kestim 20 aylik
Bu sefer su istemeye basladi
Simdide durmadan cisimiz var
Bebekten cok onunla ugrasiyrm
Huy iste

Cnm gecen ikide uyandirdim almio memeyi geri uyuyor
Napcaz bole bilmiyrm ki
Cok uyumayi kilolu bebeklerde daha cok sorun yapiyolar sanirim
Sekeri dusunuyormhs

Cumartesi randevuda bu işi de sorayım ilk bebeğim hiç 2-3 saatten fazla uyumazdı böyle bir kaygım olmamıştı ama iste her bebek farklı onda kolik ve refluyle mücadele ettim bu bidikta da alerji olacak sanırım gündemim

Cok iyi cnm masallah
Bnm buyuk oglumda 2,5 yasinda 23 kilo
Bes yasinda goruntusu var
İnsan azmani bnmkiler ondan

masallah yavrularına o zaman

Benim büyük üç yaşını doldurdu 17 kilo o haline bile anaokulunda tosun diyorlar senin oğlanı görmesinler o zaman

Cnm hem saglik ocagi hem dr olcunce dogru olduunu dusunmustur
Yanlistir bencede cunku tosbik buyudu masallah :)
Reflu yastigim var cnm ama onda cok tutmuyrm sunger sonucta ne bileyim
Onu biz yikadik bi gun havalandirdik ben hamileyken

Oyy onada masallah
Selulitleri var mi
Onlarin hastasiyim
Poposu portakal kabugu gibi

Kuzum sağol, toparladı antibiyotik, kıyamam size İpek kızla bir de siz hasta olmayın^^ cansın...

beatrices geçmiş olsun dünden beri bakamadım hiç topiğe bugün ve yarın da misafirim var. İki gün de yoğun geçecek. Bu arada sana yine bir şey danışacağım

Ben kamuda öğretmenim ücretsiz izne ayrıldığımda eşim belli bir.miktar para alır mı? var mı bilgin?

su_dee canim nerde oturuyorsun dalından incir kopardim dedin ay oldu mu incirler. Burda daha hiç yok küçük ağaçlarda
Ben İstanbul dayım, tatile çeşmeye geldik yazlığın bahçesinde tamamen ilaçsız incirler var olmuş hepsi burada. Ben de zaten fazla süt üretiminden Mastit olmuştu. İnciri yiyince aşırı üretim oldu yine.

Canım süpersin . 80 göstermiyosun gerçekten ama bırakma diyeti sakın.
Bir de bırak uyusun bebeğin ya. 6 saate kadar uyuyosa uyusun. Açıkınca uyanıyolar zaten. Olmadı 6 saati geçmeyecek şekilde kur saatini. Ben öyle yapıyorum. Uykuya da ihritaçları var. Kafana takma bence. Söylemiştim zaten doktor artık yenidoğan değiller büyüdüler, uyuyosa bırak uyusun demişti.

:))aynısını bugün yaşadım. Baktım pırt pırt çalışıyo :) bir de başlarda 5 dakkada sıkılıyodu. Artık 10 dakka duruyo. Biraz da ben konuşup süreyi uzatıyorum.iyi ki almışız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…