2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Ben de duş aldım, üstüne bir de karbonatlı suyla sildim göğüslerimi :) öyle emzirdim. Ama sahilde bebeğiyle gelip bebeğini şezlonglarda uyutan anaları görünce keşke yanımda getirseydim evde bırakmasaydım dedim. Aslında biz didimdeyiz buranın denizi çok temiz ama insan acaba diyor işte. Bizim duş suyu sıkıntı ya, yazlık olduğu için çeşmelerden tuzlu su akıyor asıl ben duş aldığım suya güvenmiyorum o yüzden her emzirmeden önce karbonatlı suyla göğüslerimi siliyorum. Boyun simidi ben de alacağım ama bu sene denize sokmam sanırım seneye artık :) siz sokucak mısınız denize

Laxtamax gerçekten işe yaradımı bi onu denemedim ben zaten denediklerim yüzünden hamileyken aldığım kilonun üstüne 3 kilo daha aldım daha fazla almayım işe yarıyorsa alayım onu ilaçmı yan etkisi varmı bu arada geçmiş olsun sütün ekşimiş olabilir sıcaktan bekleyince ondan kuskus olabilir

İlk günden beri kullanıyorum, burdan bir iki arkadaş daha aldı, memnunlar benim bildiğim.
Sütüm mastit yüzünden kanalda kalmıştı, ondan kysturdu sanırum ama sağol, düzeldi şimdi:)

Benim de hem kulak ölçer var (braun) hem de alından var (medicare) ikisi arasında 1 derece fark var kulaktan ölçer hep az çıkıyo bende kulağına zarar veririm diye bastırmadığım yüzeysel mi baktığım için diyordum güvenilir bulmadım alından ölçüyorum sadece

benim doktorum 5 aya kadar koltukaltindan,sonrasinda alindan olcecegiz atesi demisti.fark hakkinsa bilgim yok,chicconunkini tavsiye etmisti guzel hizli olcuyor

Ben bugün delirmezsem daha da delirmem. Bütün gün nereye koysam kucağıma da alsam ağladı mıkırdandı durdu. Bütün gün toplasan 1 buçuk saat uyumuştur anca. Hala uyutamadım delirmek üzereyim. Hayatımda ağlamadığım kadar ağladım bugün bağıra bağıra. En son kahvaltı ettim öğün olarak. Öğlen bişey yapamayınca meyve yedim hala onunla duruyorum.

İlk günden beri kullanıyorum, burdan bir iki arkadaş daha aldı, memnunlar benim bildiğim.
Sütüm mastit yüzünden kanalda kalmıştı, ondan kysturdu sanırum ama sağol, düzeldi şimdi:)

Benim kız süt az gelince emmiyor. Pompa da çekmiyor. Ben bu göğsümdeki sertlikleri ne yapacağım ya. Süt de azaldı sanki o göğsümde.

Alindan cikani kabul etsem nerdeyse doktora goturmem gerek. Ama nebek iyi bi sikintisi yok sadece cihazi denemek icin olcuyodum

Ayni beni anlatmissin 16 kilo almistim erken dogum yapmama ragmen 5 kilom 1 aydir resmen yapismis gibi gitmiyor diyet yapmayı sevmem ben yapamam daha cok yemek isterim. Yuruyus yapiyrm kanguruya atiyorum sipayi. Ama henuz 5 kilodan giden yok

Geçmiş olsun cnm

Benim kız da bugün çok az uyudu ve çok sık aralıklı emmek istedi. Gözlerinin altı morarır gibi oldu hatta uykusuzluktan. Bir ara çok ağladı.
Yeni huyu olan banyodan çıkar çıkmaz cırıl cırıl ağlaması da var tsbi, sanki banyodan çıkmak istemiyo gibi hareketler.
Şimdi de akşam kakasını yapmadan uyudu. Gece uyanır bikaç kere kesin. Bugün benim de pilim bitti.dün gece de uykusuzdum.
@zehrayalcin87 littlebee

İşte ben de bu yüzden ücretsiz izine çıkacağım, doktoralı bakıcıyım, 3 dil biliyorum şakır şakır var mı üstüne

Senin üstüne olamaz sen zaten ikiz annesisin
sen ücretsiz izne çıkarak baya kardasın
bu fiyatlarla ikizlere bakmak için maaş üstüne kredi bile çekmen gerekebilirdi

Ben de domatesten şüpheleniyorum. Tavuk yasak mı?

bana domatesi de yasaklamadı ki
tavuk da yasak demedi
sadece süt ürünleri ve yumurta beyazı yasak

Bu carsamba 2. Ay aşılarını yaptıracagım. Benim bulundugum yerde deniz çok temiz ama bazen kirleniyor gemiler birşeyler bırakıyor sanırım bir de yazlıklar fazla arıtmalara ne kadar güvenilir bilemiyorum ama Agustosun son haftası el degmemiş bir deniz bölgesine tatil planlıyoruz. Eger gidebilirsek orada sokarım denize burada da bilmiyorum ya duruma göre belki ayaklarını sokarım.
Bu boyun simidi de güvenilir mi bikemiyorum çocugun boynunu mu sıkar mı acaba videoları çok güzel gelsin bir deneyeyim ama ben cocukların yüzmeyi kendiliğinden öğrenmesi taraftarıyım kolluk simit gibi şeyler yavaşlatıyor süreci gibi ama kontrol güvenlik açısından iyi tabi ayyy ne yapacagımı bilemediğimden bu kadar saçmaladım neyse akışına bırakıyorum yaptıklarımı paylaşırım zencefil sen de paylaş

Açtır emmek istiyordur belki annesi?

Kızlar kızım bugün 7-8 kere kaka yaptı. Alerjisi yüzünden sanırım. Hiç uyuyamıyor. Sürekli emmek istiyor, susuz kalıyor sanırım. Sizce su versem mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…