2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Ben bu düşünce yüzünden gaz ilacını vermeyide bıraktım. İyi mi ettim kötümü ettim Allah bilir. Dogal bi sürec dedim gaz varsa hareketle masajla yapmayı ögrensin dedim

Lisede biyolojide vardı. Mutualist ilişki. Alan razı veren razı Geçen kızım çok uyudu az emdi perişan oldum ağrıdan. Sağdım rahatladım taş gibi olmuştu çünkü.

Ben bu düşünce yüzünden gaz ilacını vermeyide bıraktım. İyi mi ettim kötümü ettim Allah bilir. Dogal bi sürec dedim gaz varsa hareketle masajla yapmayı ögrensin dedim

Ben de hiç kullanmadım gaz ilacı. Ikınıyor sıkınıyor bir şekilde çıkarıyor. İnşallah çabuk geçer şu gazlı dönem

Ay onun sari kafasini yesinlermasallah size

Uc aylik baslaniyor cnm

Galactago süt artiricı damla kullanan varmı Bn kullanmaya başladım ama faydası oldu mu pek bilemedim

gokyuzututkusu oğlun arkadan aynı benim kıza benziyor.ben sarı baba sarı bizumkide sarı.

Kızlar aranızda bebekle tatile çıkan var mı ? Denize ya da havuza girdikten sonra emzirme olayını nasıl yaptınız ? Biz şimdi tatile çıktık, denizden çıkıp bebeği emzirmem gerekiyor ama gir çık eve git duş al derken bebek çatlayana kadar ağlıyor, ama denizden veya havuzdan çıkar çıkmaz duş almadan sadece silerek emzirilmez değil mi ? Zaten havuz değil de denize girdim gayet temiz bir deniz ama yine de sıkıntı olur mu bilemedim. Bir de bebeği kaç aydan sonra denize sokabiliyoru.?

Bu soruların cevapları bana da gerekli, ben de 10 gün sonra çıkacağım kısmetse.

Oğlanın doktoru rotayı beraber yapmıyor ve 38,5 ateşten sonra ilaç verdiriyor aşı döneminde.
Bilemedim.
Kontrolün güzel geçmesine sevindim:)
Ya bende dedim sen dogme yaptrcak olsan bi seferde bitsn mi istersin yoksa tekrar ayni aciyi yasamak mi istersn dedi seninkide doktor bende oyle yapacagim yaa

Evet öyle piyasa. İkiz olunca bu katlanarak geliyor, zaten kolay kolay ikizi kabul etmiyor kimse.

Şehire göre değişiyor İstanbulda o fiyata biraz zor sanki.

İşte ben de bu yüzden ücretsiz izine çıkacağım, doktoralı bakıcıyım, 3 dil biliyorum şakır şakır var mı üstüne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…