2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331

benim doktor süt verdikçe olmayabilirsin dedi.. ben de daha olmadım 23 mayısta doğum yaptım..
en son gittiğimde rahimde kanama alanı vardı hala
55 gün sürdü kanamam bakalım ne zaman adet olacağım

ahh sorma resmen metamorfoza uğradık...
eski halime dönmek istiyorum

Eşin bunu dediyse hay ağzına sağlık :)
Eşim takılıyor bana roberto carlosun bacakları gibi bacakların hay maşallah diyo gülüp geçiyorum.
Zoruma gidiyo ama yine de gülüyorum halime :))
A aydogdu06 eşinin ağzına sağlık, verirsin kısa sürede :)
Valla kimse yoksa benimkide der etli butlu benim hatun diye. Hatta benim eşim 1,80boy suan 61-62 kilo arası. En kilolu hali 68falan... Yanyana çirkin oluyoruz

Çok bombası vardır Zehra. Bir gün yeni evliyiz Kv avm ye gitmiş alışverişe. Aldıklarını üzerine deniyor gösteriyor neyse banada bir hediye paketi uzattı açtım tişört, tesekkur ettim...
Benim koca patlattı bombayı. Kız Zeynep kendine gelince Maviden pantolon alıyorsun benim karıya ala ala defactodan tişört mü aldın dedi. Allahım m içimin yağları eridi. :)))

Ben hiç duymadım canım öyle birşey. Benim mi de sadece devam sütü ile besleniyor. Bazen hergun kusuyor bazen gün aşırı falan. Ama aklıma gelmedi alerji falan. Başka sıkıntımız da yok. Sizin var mıydı ki. Normal aslında kusmasi. Belki reflu falan vardır. Arkadaşımın bebeği çok kuşatmış ömrümde boyle bisey görmedim diyordu fiskira fiskira kuşarmis. Doktor reflu demiş. İlaç ver miyim boşuna ssin geçer demiş. Kendi doktorunu bekle istersen kararsizsan.

kıymetini biliyor ezdirmiyor seni demek ki... bravo..

benim kızımın kusmadığı gün yok.. hatta öğün yok.. her emzirmeden sonra mutlaka kusuyor
bazen süt gibi bazen kesik süt gibi
her tahlili temizmiş döküntüsü de yokmuş hemen nasıl alerjik mama oldu anlamadım ben..

bu arada ne zamandır merak ediyorum kızınız teog sınavında istediği okula yerleşebildi mi?

Kızlar bebeğinizin ateşi kac benim hep 37 bazenb37.2 yüksek geliyor bana böyle olan varmı

Döküntü ne demek oluyor. Nasıl.bisey.

Helal olsun enişteye valla, benimki gıkını çıkarmaz, onlar gidince teselli eder beni :))

Kızlar bu erkeklerin hepsinin huyu farklı farklı. Ben zaten sessiz hayır diyemeyen aman kimse kırılmasın modunda bir tipim ondan öyle davranıyor galiba. Oda tam tersi... Çat çat direk soyler.

Anlaşamadığımız bir konu var mesela. Çamaşır suyu.....
Ne kadar nefret ediyorsam oda o kadar seviyor... Gecen marketten sırıtarak geliyor noldu dedim. Aşkım sevdiğim marka çamaşır suyunun büyük boyunu yapmışlar diyo:)))
D Degemen nasıl oldun eşinle...
Emire27xxx merak etmeye başladım seni...
KIRMIZILIKUCUKKIZ ?????

Yalan dünya dizisinde kadın çamaşır suyuyla temizleyip mutlu oluyordu onun gibi desene. Bende de var o durum biraz. Tuvalete falan şöyle bir çamaşır suyuyla dalınca nasıl mutlu oluyorum anlatamam. Zararlı olduğunu kesin tabi

Kizlar hep bebeklerin vucutlarindaki dokuntuleri alerjileri konuşuyoruz ama bende durum tam tersi. Dokuntuler bende var. Tum vucudum isilik dolu. Hamilelikten once dokuntum oluyodu sedef demisti doktor hamileylen hepsi gecti ama simdi fazlasiyla geri geldi. O alerjik bebeklerin vucut tepkilerinin kat kat fazlasi bende mevcut. Kendi sutum de bebek emerken degdikce arttiriyo. Ilac da kullanamiyorum tum kremlerim kortizonluydu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…