2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
kizlar 2.ay asisi uykusuzluk yapar mi cocuk perisan oldu gozleri kizardi uyuyamiyo
Bizimki zaten gündüzleri pek uyumazdı ama dün aşı olduktan sonra hiç uyumadı gündüz. Gözler kıpkırmızıydı.. gece hiç uyanmadı allahtan rahatça uyuduk bizde, arada kalkıp emzirdim ve ateşini ölçtüm o kadar. İnş gece rahatça uyursunuz sizde :)

Eşin bunu dediyse hay ağzına sağlık :)
Eşim takılıyor bana roberto carlosun bacakları gibi bacakların hay maşallah diyo gülüp geçiyorum.
Zoruma gidiyo ama yine de gülüyorum halime :))

Aynen de öyle :)

Bende avent ile veriyorum doğduğından beri ona alıştı..comformil için bir ay dedi dpktorumuz oda bir aya kadar zaten gaz problemi azalıcak diye sanırım..comformili deniyelim o halde..bil gaia bende arada veriyordum ama gazdan başka faydalarıda varmış kabızlığa faln iyi geliyormuş hatta alerjiye bile..düzenli kullan dedi doktorumuz

Bende çok pimpirikliyim gerçekten çok takarım..ama emfeksiyon veya reflü kaynaklı olabiliceğini ve önemli bir boyutta olmadığını duyunca rahatladım biraz..sizinde baya sorunlar geçmiş başınızdan şükür ki boş çıkmış hepsi..evet takmamak lazım çok fazla ama anne olmak böyle birşey demekki

insallah ya yazik inliyo cocuk acidan atesi de çıkmaya başladı sizin ateşi çıkmış miydi

Rota aşısını bugün yaptık. 3. ayımızın son günü. Doktor 3 ve 5. aylarda olsun dedi.

Çalisan anneler,evt en canlarinizdan ayriliyorsunuz ama kendi kazancinizla o canlariniza herseyin en iyisini alabiliyorsunuz.
Calismak isteyip te nasibinde olmayanlar tuketici olmak bir yana hep hesapla iş yapmak zorunda.yeri geliyor biberonun bile ekonomik olanini almak zorunda kaliyor insan.
O yuzden icinizi ferah tutun.hersey yazgiyla,rizikla.

Kızlar biz 4 numara bez kullanıyoruz. Kakasi taşmiyor ama çok iz oluyor.5 numaraya geçmeli miyim sizce.

Kızlar biz 4 numara bez kullanıyoruz. Kakasi taşmiyor ama çok iz oluyor.5 numaraya geçmeli miyim sizce.
benim 27 aylik kizim 4+ kullanıyordu bezi biraktik şükür 5 numara cok buyuk olmaz mi su an bizimki 6200 62 cm 3 numara kullanıyoruz 4 de denedim ama gene iz oldu sleepy kullaniyoruz paket bitince baska marka alicaz

benim 27 aylik kizim 4+ kullanıyordu bezi biraktik şükür 5 numara cok buyuk olmaz mi su an bizimki 6200 62 cm 3 numara kullanıyoruz 4 de denedim ama gene iz oldu sleepy kullaniyoruz paket bitince baska marka alicaz
Hmm her şekilde iz oluyor yani. Değiştirmiş o.zaman

Anlamadim
Son gunlerde,kizim kusmaya basladi.sicaklardan oldugundan emindim.yinede dr.a goturdum.kendi dr.u izinde.baskasi bakti.onceki tahlillerini gordu,kan idrar,kultur falan hepsi temizdi.
Sut alerjisi olabilir dedi ve alerjiye sevketti.gittik.o da alerjik mamayi rapor etti iki hafta kullan bakalim iyilesirse devam ederiz dedi.ya usutmektense,yine iyilesecek.bunu anlamadim gitti.
Onceden alacaktik bu mamayi,eczaci vermek istememisti.fiatinida acikcasi sormamistik.
Dr.a anlattim durumu,kullansaydik zarar vermis olurmuyduk diye.ecz.niye oyle davrandi dedim.
Dr,da bu mamalar ozel ve cok pahali.250 gr.mi 250 tl.dedi.ama raporla ucret odenmiyor.
Simdi iyi yani mamaya para vermeyecegim.
Ama yaa zarari olursa.ne bileyim icinde eksik yada gereginden fazla birsey varsa.
Aslinda boyu,kilosu iyi.kilo aliyor.dokuntusu yok.kakada mukusta benim sutum bitince kesildi.
Sadece bogum yerlerinde bazen beyaz,kokulu topaklar oluyor.
Bu mamalardan kullanan var mi.yada bilgisi olan?

Bence siz harika bir kadınsınız.

Son sin kovulucam burdan .... Bebek huzursuz değilse hiçbir değişiklik yapma ben daha dr.a gitmedim 3 hafta sarıydı bebek benimki de eğer çok sıcaksa o gün akşama kadar kusuyor .... hiç bir şey olmaz ... kovulma nedenim de rahatlığım olabilir ... neden mi .. bnm ablam bebekken ishal olmuş kusuyormuş bi taraftan da kış günü köyden dr.a gidememişler annem ölecek sanmış hatta kabullenmiş ölürse de olsun artik elimden bişey gelmiyor demiş... 5 gün sararmış solmuş yemiş kusmus bi yememiş yine kusmus derken düzelmiş.. anne olunca imkanlarımızı seferber ediyoruz ama fazlaca düşünüyoruz sanırım... ayrıca sizin kendi dr değilmiş bence bekleyin mama için de bence hiçç gerek yok ... düzeni bozmayın... eğer içiniz rahat etmezse gidersiniz kendi dr. A .... gozbebeklerimiz ıyi olurlar insallah

benim doktor süt verdikçe olmayabilirsin dedi.. ben de daha olmadım 23 mayısta doğum yaptım..
en son gittiğimde rahimde kanama alanı vardı hala
55 gün sürdü kanamam bakalım ne zaman adet olacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…