2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Lilipit
yok cnm sikismiyor
Ama sen diyetle destekle
Kizatrma, ekmek, sekerli seyler cok tuketme
Kaliteli beslen
Sebze kuruyemis et meyve salata

Ornek ve yorumlar isik tuttu.tesekkur ederim.
İnsallah

Hayırlı geceler kızlar.. son haziran annesi olarak bu hafta bizde kırkımızı uçurduk çok şükür,yarın da Mevlüt yapacağız.. yalnız iki gündür acayip derece kucak istiyor küçük hanım,bıraktığım an ağlıyor acaba huy mu değiştirdi ,yoksa büyüme atağı Mı?

Bir de geçmeyen bir sarılığımız var . anne sütü sarılığıymış ,4.aya kadar uzayabilirmiş.tahlilleri temiz çıktığı ve kilo alımı iyi olduğu için hiçbirşey yapmanıza gerek yok dedi doktoru ama yavrumu sarı görünce ister istemez üzülüyorum..

Sen en sondan ben de en önden gidiyorum galiba. Bizimde üç ayımız bitti bugün 4. aya girdik. :) Benimkilerden biri tam kucakçı oldu. Ben de dün kanguru ısmarladım bakalım. Bana doğru değil de etrafa dönük kucakta durmayı seviyor. Kanguruya koyacağım etrafı izlesin bakalım; artık diğerini de eşim taşıyacak mecburen :)) ona da aldık bir kanguru tabi. Herşey çifter çifter :))

Son düzenleme:

Mide gazi cikmamissa sutu kusuyor,normal diyordum.bazen sutkesigi kusuyordu dr.una soylemistim.dedigi tek sey "guzell" olmustu.
Son zamanlarda su gibi kusuyordu.cereyanda falan kaldi,yada cok sicaklarda soguk(oda sicakligunda) suyla ellerini,yuzunu,yikiyordum.usuttum heralde dedim.dr.unun izinde oldugunu biliyordum.olanlardan en tecrubelisi olsun istedim.33 yillik dr. Yazinca rand. Aldim.
İyi dr.o da. Aslinda emin olmak icin gonderdi alerji ye.
Simdi alerji dr.u da iyi.
1 yasina kadar bilemeyiz.testler negatif cikiyor dedi.tedbir amacli mama verdi.emziren annede anneye diyet veriyorum dedi.
Verdigi mama ingiltere menşei.
Nutricianin.
Amailginc olani,pekmezle veya vanilya surubuyla tatlandir,bebekler sevmiyor demisti.
Pekmez?
Aslinda ilk etapta mama guven uyandirdi bende.okuduklarim falan
Teog a gelince 479 kusur aldi kizim.ilk donem matematikten 5 yanlisi vardi.gecerli mazeretiyle.
Toplamda 8 yanlis
%5 lik dilime girebildi ancak.
İstedigi okul olmadi.eskisehirin.3. Siradaki anadolulisesi cikti.herkesin hakkinda hayirlisi olsun.
Yazgisinda varsa hedefine ulasir.

:)
Ay Allah sana kolaylık versin.. ben daha yeni Yen'i yalnız kalabiliyorum,2 gündür doğru düzgün kahvaltı yapamadım o kucağımdayken ne hazırlayabilirsem onu yiyorum işte.biraz daha beklicem bi değişiklik olmazss bende alırım kanguru

Bizimde 1. Aya kadar uzamıştı sarılıkkan tahlili yaptırdı dr b12 eksik çıktı ve b12 verildi çocuga. Tedavi bitti ve cocugun rengi kendine geldi gercekten. Aklınızda bulunsun bu hafta dr u gerekli görürse yine tahlili var bakalım bir de 2. Ay aşıları

Bence güzel bir puan aferin kızına darısı üniversite sınavına :) tebrikler

Tüm tahlilleri temiz çıkıyor,yapılacak birşey yok kendiliğinden geçmesini bekleyeceğiz dedi dru. Aşılarını en hafif şekilde atlatır yavrun inşallah,bizimki de bayram sonrası.ben baya bi geriden takip ediyorum sizi ya az çok başıma Neler geleceğini bildğim için ister istemez şimdiden beni de korku sardı

Cnm sende bi bak pilatesannesi instagramda
Dogum sonrasi oldugu icin uygun hareketler gosterio
Normal spor icin dedigin dogru olabilir
Aman bi dk ya
Senin ihtiyacin mi var sanki

Ah canım beniiim :)) keşke öyle olsa . Zayıfladım tamam ama yumoş oldu karnım kalçam iyice. Sıkılaşmam lazım.
Bi kaç ay geçsin zumbaya geri döncem inşallah

Atlaacağız eminim :)

Maşallah canım çok güzel puan almış, başarılarının devamını dileriz

Kızlar simdi bezini degistirirken baktım pembemsi bi akıntı gelmiş bu nedir şimdi ya

Biz ne zaman banyo yaptircaz artık ya resmen kizim koktu carsamba iğnesi yapıldı bugün banyo yaptırsak mi artık çok kötü terliyor bizim ki hep yattığı yere başının izi çıkıyor sıcaktan heryeri kızarmaya başladı banyo yapması lazım birde kızlar günde kaç çay kaşığı su veriyorsunuz benimkinde aşırı terleme var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…