2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar herkese merhabalar hayırlı geceler... kaç gündür mesajları okuyorum ama cevap yazamıyorum telefonumdaki arızadan dolayı.. yeni gelenlere hoşgeldiniz hayırlı olsun diyorum. hepimuz sağlıcakla bebislerimizi kucagimiza alalım inşallah.. ben bugün 5+5 im. Bu hafta içi doktora gideceğim inşallah.. ama çok fazla kramp girmeye başladı hem kasık hemde tam rahmin olduğu bölgeye.. en fazla yarım saat yutuyebiliyorum sonra ağrı kramp başlıyor. Yatınca geçiyor iyiyim deyip kalıyorum yine başlıyor. Çok şükür kanama lekelenme yok. Benim gibi olanını var mı? Korkmaya başladım :KK1:

Coklu alintiyi bende beceremiyorum telden :)
Hepinize ayri ayri tesekkur ediyorum. Allahin izniyle yarinda guzel haberler alacaz :))

Telefondan nasıl girebiliyorsunuz foruma? ben açınca reklam çıkıyor ve ne yaparsam yapayım kapanmıyor :KK43:

10847784_1575036462708109_709867489664984242_n.jpg

Bu kizima yaptigim battaniye.

Mine1907 Mine1907 progestana basladiktan 2-3 gun sonra ancak kesiliyor o akintilar o yuzden sakin olmaya calisin. Benim 6+2 de ciddi bi kanamam olmustu ama cok sukur bebegim iyiydi ve 7+2deki kontrolde doktorum gayet normal ilerliyo ilaca devam 4-5 hafta sonra goruselim demisti. O yuzden icinizi ferah tutmaya calisin. Kaldi ki gec dollenme olmus ve gorulmuyo da olabilir daha cok minnak o annesi birak buyusun 1 hafta daha :) bol bol su ve dinlenme en iyi gelecek sey.

Moralim çok kötü cidden, kimse de bakmayınca çok üzüldüm. ÇAresizlik bir nevi. Çünkü gurbet elde, 1 senedir olmuyor, ilk bebek falan derken baya bunalımdayım. O yüzden takıldım kısaca
Yaaa ama annesi iyi olcak kiii bebegi de buyucek sagliklaa. Stres en buyuk dusmanimiz uzak durmak icin biseyler yapalim oyalanalim diyoruz inan. Ve burda bicok kisi bu lekeleri kanamalari yasadi hala da endiseli benin gibi senin gibi... Bazen dusuk tehdidi oluyor ama eger bebegin saglikliysa kalbi gumbur gumbur atacak emin ol.

Onurum benim
Esmer canım
Ve diğer kalp atıslarını duyan arkadaslarım inanın bende cok sevindim.:KK200: kucagımızada aldıgımız günleri görürüz inşallah:dua:
Dünnn ilkk kezzz bennnn ekmekle kendi yağtıgım salatayı yedim söylemesi ayıp deli gibi iştahılıydım. Sonra mı uyku bastırdı hop yataga saat aksam 9 da eşim artık isyanlarda :KK11: 2 kelime zor edip ben yatıyorum deyince eşimi görmeniz lazımdı:skandal:
Neyseki atlattık :KK70: iyi günler herkese
Ayy super vallaha bak seninde istah geliyo yavas yavasta olsa. Benimde dun aksam biraz bulandi ama cok sukur su anda o kadar degil. Geciyo yavas yavas bu zor gunler... son 3-4 hafta kismetse.

Mine1907 Mine1907 lekelerin azalmış demişsin zaten. Umarım çabucak biter. İçini ferah tut.
Ben de iki sene üç ay sonra ilk defa hamile kalabildim :). Her gün buralardayım . Başka şey düşünemez oldum neredeyse de çaktırmıyorum :KK70:
Çalışmıyosan yat dinlen. Hiç bişey senden kıymetli değil :))

Günaydın haziran anneleri bende katıldı aranıza sat 20 eylül henüz doktora gtmedim ikinci bebek istanbul anadolu yakasında oturuyorum doktor arastiriyorum

Canım hayırlı uğurlu olsun bebeğin sağlıcakla al kucağına..ne güzel sen tecrübelisin bizlere de aktarırsın tecrübelerini :KK200:

kızlar bende aranıza yeni katıldmm son adet tarihm 18.09.2016 yaşım 26 istanbul beklenen tahmii doğum zamanım 26.06.2017 kilom 52 ilk gebeliğim oyuzden çook heycanlıyım :KK68:

Aramıza hoşgeldin,safa getirdin :anneadayı:

Ay çok güzell, imrendim valla. Artık teyzelerim falan yapar herhalde bir kaç birşey bana..

Google Chrome dan giriyorum ben. Bi sıkıntı olmuyor.

Hımm ben uygulamayı indirmiştim.normal netten girmeliyim demek. teşekkürler cnm:dua:

kızlar ben de aranızdayım artık.. bu ekim ayında tüp bebeğe başlayacaktık, geçtiğimiz pazar tüp bebek için iğneye başlıyordum ki doktorum cumartesi sabah kan ver ne olur ne olmaz dedi. cumartesi gidip kan verdim ki pozitif.. hamileyimmmm :) inanamıyorum hala, her şeyi tüp bebeğe göre ayarlamıştık ama ben PKO hastası olarak yumurtlamışım ve döllenmiş bebiş olmuş... çok şükür allahıma.. herkese nasip etsin rabbim.. SAT 24 Eylül, daha bebiş minicik yani :)

Telefondan nasıl girebiliyorsunuz foruma? ben açınca reklam çıkıyor ve ne yaparsam yapayım kapanmıyor :KK43:
Normal kadınlar kulübü yazıp girebilirsin canım. senin telefonunda virüs olabilir. bende de bir ara öyle olutordu. virüs temizleme programi yukleyip bi telefonunu tarat istersen

kızlar ben de aranızdayım artık.. bu ekim ayında tüp bebeğe başlayacaktık, geçtiğimiz pazar tüp bebek için iğneye başlıyordum ki doktorum cumartesi sabah kan ver ne olur ne olmaz dedi. cumartesi gidip kan verdim ki pozitif.. hamileyimmmm :) inanamıyorum hala, her şeyi tüp bebeğe göre ayarlamıştık ama ben PKO hastası olarak yumurtlamışım ve döllenmiş bebiş olmuş... çok şükür allahıma.. herkese nasip etsin rabbim.. SAT 24 Eylül, daha bebiş minicik yani :)

Ay ne güzel bir haber canım mucize gibi resmen Allahım sağlıcakla kucağına aldığın günleri de gösterir inşallah :KK200:

Merhaba. Bişe sorucaktım. Dün akşamdan beri üşüme sonra ateş var. Bir bardak ııhlamur içsem bi zararı olur mu acaba?
Bende hasta oldum sinuzit mi usuttum mu bilmiyorum :KK43: bana da gunde bi bardak ihlamur icebilirsin limonlu dediler gebelikte bi zarari yokmus ama gunde bi tane iyiymis taze demleme.

Bende bir pkolu olarak mucizevi hamileliğimi yaşıyorum. Rabbim hayırlısı ile kucağımıza almayı nasip etsin benimki de geç döllenme sanırım yarın kesemiz için dr e gideceğiz

X