2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Sana tavsiyem youtube dan videolar izle Damlacim. Ben ilmek atmayi bilmezdim oyle ogrendim :) cok keyifli oluyo. Simdi popcorn battaniye basladim. Cicek bahcesi gibi :)
Bende öyle bir kaç tane video buldum ama benim sorunum ya yalnış orersem de işte yalnış olursa yalnış gitcek nasıl duzeltirim ben onu . Bir kaç kere başıma geldi ip kaçtı falan tüm uğrasim çöpe gitti duzeltemedim çünkü bir daha.

Gunaydin kizlaarr mavi olan bitirdigim digeri yeni basladigum battaniye :)

Eklentiler

• 20161025_110647.jpg
    20161025_110647.jpg
    81,6 KB · Görüntüleme: 59
  • 20161025_110557.jpg
    20161025_110557.jpg
    86 KB · Görüntüleme: 53
Aramıza hoşgeldin,safa getirdin :anneadayı:

Ay çok güzell, imrendim valla. Artık teyzelerim falan yapar herhalde bir kaç birşey bana..

Hımm ben uygulamayı indirmiştim.normal netten girmeliyim demek. teşekkürler cnm:dua:

Benim annem de bir suru orgu yapmisti.
Yelek ve hirkalar hayat kurtariyor valla.

Bu patikleri de kizima yapmistim. Baya giydi. Sonra ikisinin de tekleri kayboldu ne hikmetse :KK53:

Eklentiler

• 10348596_1584101451801610_5907967443052695324_n.jpg
    10348596_1584101451801610_5907967443052695324_n.jpg
    72,2 KB · Görüntüleme: 52
Bana Olmadi Alakasi varmidir Bilmiyorum ama ben vajinal kullaniyorum,,Hap olarak Yutunca Bu belirtiler gözükebiliyormus,,Sen nasil kullaniyorsun??
Ağızdan al dedi doktor bir tane aldım çarpınca başka içmedim lekelenmem yok bugün şükür tekrar olursa vajinal kullanırım

Bende bir pkolu olarak mucizevi hamileliğimi yaşıyorum. Rabbim hayırlısı ile kucağımıza almayı nasip etsin benimki de geç döllenme sanırım yarın kesemiz için dr e gideceğiz
Hayırlı olsun Rabbim kavuştursun güzel güzel haberler alın inşAllah

Yabanadogru Yabanadogru canim sisle orme tig isi yap biliyosun bende bebegimi kaybedince başladım video izleyerek ogrendim siste kurtarmak zor ama tig kolay ilerliyo bir gun boyunca ayni seyi orup soktugumu biliyorum :)

Merhaba bende aranıza yeni katıldım. Listenize beni de eklerseniz sevinirim :) Son adet başlangıcı 06 Eylül 2016 7 haftalık hamileyim. 63 kilo ile başladım. 13 Haziran muhtemel doğum tarihi. İlk çocuğum. Çok istedik Rabbim verdi elhamdulillah 2 eylül evlilik tarihim :) Allah olmayanlara da nasip etsin.

hamişler merhaba,
ne güzel yapabiliyorsunuz, aslında bende az çok biliyorum ama cesaret edemiyorum, işten çıkıp eve gidince uzanıyorum, bende nette gördüm puset yapmışlar çok hoşuma gitti, penye ipten yapılıyor

Merhaba bende aranıza yeni katıldım. Listenize beni de eklerseniz sevinirim :) Son adet başlangıcı 06 Eylül 2016 7 haftalık hamileyim. 63 kilo ile başladım. 13 Haziran muhtemel doğum tarihi. İlk çocuğum. Çok istedik Rabbim verdi elhamdulillah 2 eylül evlilik tarihim :) Allah olmayanlara da nasip etsin.
Hayirli olsun canim.hosgeldin :)

hamişler merhaba,
ne güzel yapabiliyorsunuz, aslında bende az çok biliyorum ama cesaret edemiyorum, işten çıkıp eve gidince uzanıyorum, bende nette gördüm puset yapmışlar çok hoşuma gitti, penye ipten yapılıyor
Ona bende baslayacagim cinsiyeti bekliyorum. Penye ipten sepet paspas falan cok yaptim pusete de baslamak istiyorum sus olarak bi tane minicik yaptim :)

hayırlı sabahlar kızlar.
ilk sayfaya eklenmek için rica etmiştim ama farkedilmedi sanırım ,ilgilenen arkadaş yardımcı olursa sevinirim.

Bende çok şükür hala rahatsızlık yok,sadece çok susuyorum ve dudaklarım kuruyor. İlerleyen haftalarda da olmaz inşallah.Yarın öğleden sonra gideceğim inşallah ilk doktor kontrolüme

merhaba kızlar bugün doktora gittim keseyi gördük çok şükür ama son adet tarihiyle uyumlu değilmiş son adet tarihim 12 eylül ama hemşiresi dediki 20 eylülle uyumlu haliyle kalp atışı alamadık ...elevit vitamin vermişti geçen gitmemde onu kullanmaya devam et dedi ...neyse ben takvimimi bi hafta sonrasından güncelliyeyim :)

Guzel annele4 merhaba. Bende araniza yeni katildim gecmisi pek okuyamadim temmuz 2014 annelerindenim. Ikinci hamileligim yeni ogrendim ve cok mutluyum oglum 27 aylik oglum var adi ruzgar baska ikinci hamileligi olab varmi
benimde ikinci hamileliğim

X