2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Ankarada oturan arkadaslar acil yardim edin. Dis gebelik yasiyorum ve burda onericeginiz iyi bir kadin dogum dr var mi tesekkur ederim

Ankarada oturan arkadaslar acil yardim edin. Dis gebelik yasiyorum ve burda onericeginiz iyi bir kadin dogum dr var mi tesekkur ederim
Canim benim bilmiyorsan internetten falan bak. Benim dis gebeligim kapali ameliyatla oldu. Cok rahatti. Tupe zarar vermediyse tupunu aldirma. Benim tupum harap olmustu almislardi..

Ozel doktora yaptir. Istedigin hastanede yapiyolar. Cok cok gecmis Olsun. Rabbim sifa versin. Habersiz birakma canim.

Bu arada birsey soyluyecegim canim. Benim dis gebelikte gebe oldugumdan haberim yoktu uzerine gormustum. Mudahale icin gec kalmisiz. Doktor oyle soyledi. Erken donemde gebelikten haberimiz olsaydi Allahin izniyle rahime indirirdik demisti.
Doktorumu arayimmi canim?

hamişler merhaba,
ne güzel yapabiliyorsunuz, aslında bende az çok biliyorum ama cesaret edemiyorum, işten çıkıp eve gidince uzanıyorum, bende nette gördüm puset yapmışlar çok hoşuma gitti, penye ipten yapılıyor
Penye ipten ben sepet ordum canim banyoda havlulari filan koyabilcegim.ama ormesi cok zor parmaklari cok acitiyi ip kalin oldugu.icin:p ama deneyebilirsin:KK66:

Canim cok gecmis olsun.ben ankara dayim kurtaj imi zubeyde hanim da olmustum.oncesinde 4 prof. Muyanede de kurtaj gereklimi filan diye ilgilenmislerdi.tecrubeli doktorlar var.ama tabi devlet hastanesi orasi.simdi de yenimahalle de lina ya gidiyorum.mine hanim cok iyi bir doktor. Hrs hastanesi ile anlasmalilar..arayip bilgi alabilirsin canim..Allah sifa versin

merhaba kızlar bugün doktora gittim keseyi gördük çok şükür ama son adet tarihiyle uyumlu değilmiş son adet tarihim 12 eylül ama hemşiresi dediki 20 eylülle uyumlu haliyle kalp atışı alamadık ...elevit vitamin vermişti geçen gitmemde onu kullanmaya devam et dedi ...neyse ben takvimimi bi hafta sonrasından güncelliyeyim :)
Ay gördünüz mü şükür :)) çok çok sevindim darısı yarın benim başıma inşallah. Beta hcg baktırdın mı canım yine ?

Ay gördünüz mü şükür :)) çok çok sevindim darısı yarın benim başıma inşallah. Beta hcg baktırdın mı canım yine ?
keseyi görünce sanırım gerek duymadı beta hcg ye canım eğer seninki normalse kalp atışınıda duyarsın

Doktor konusunda bi bilgim yok istanbuldayim ama cok cok gecmis olsun. Insallah tuplere herhangi bi zarar vermemistir ve en az hasarla atlatirsin. Kisa zamanda iyilesmen ve saglikla bebegine kavusman dilegiyle

Canım erken müdahaleyse sakınm korkmsabenimkiside gec kalındıgı için tüp alındı bebek 7 haftalık olmus :KK43: bide şu var tek tüple bile hamile kalınabiliyor bak ben dahil birkac arkadasımız kaldı öyle

merhaba kızlar bugün doktora gittim keseyi gördük çok şükür ama son adet tarihiyle uyumlu değilmiş son adet tarihim 12 eylül ama hemşiresi dediki 20 eylülle uyumlu haliyle kalp atışı alamadık ...elevit vitamin vermişti geçen gitmemde onu kullanmaya devam et dedi ...neyse ben takvimimi bi hafta sonrasından güncelliyeyim :)

Ne güzel canım benim daha kalp atışı için erken 7.haftada falan randevu veriyor doktorlar genelde inşallah kalp atışını da duyarsın ilerleyen günlerde :KK200:

kızlar ben de aranızdayım artık.. bu ekim ayında tüp bebeğe başlayacaktık, geçtiğimiz pazar tüp bebek için iğneye başlıyordum ki doktorum cumartesi sabah kan ver ne olur ne olmaz dedi. cumartesi gidip kan verdim ki pozitif.. hamileyimmmm :) inanamıyorum hala, her şeyi tüp bebeğe göre ayarlamıştık ama ben PKO hastası olarak yumurtlamışım ve döllenmiş bebiş olmuş... çok şükür allahıma.. herkese nasip etsin rabbim.. SAT 24 Eylül, daha bebiş minicik yani :)
çok mutlu oldum, inş sorunsuz bı hamılelık yasarsın .:anneadayı:

Ne güzel canım benim daha kalp atışı için erken 7.haftada falan randevu veriyor doktorlar genelde inşallah kalp atışını da duyarsın ilerleyen günlerde :KK200:
inşallah canım ya ama bi ay sonra gideceğim doktora bi sıkıntı olmaz inşallah ...ya kafam karıştı biraaz son adet tarihime göre 6 haftalık hemşire 5 haftalık dedi ultrason kağıdından 3 haftalık yazıyor ben şimdi ne kadarlık hamileyim:anneadayı::anneadayı::KK51::KK51:

hayırlı sabahlar kızlar.
ilk sayfaya eklenmek için rica etmiştim ama farkedilmedi sanırım ,ilgilenen arkadaş yardımcı olursa sevinirim.

Bende çok şükür hala rahatsızlık yok,sadece çok susuyorum ve dudaklarım kuruyor. İlerleyen haftalarda da olmaz inşallah.Yarın öğleden sonra gideceğim inşallah ilk doktor kontrolüme
Lütfen bilgilerini ozelden yollar mısın? Görmedim ben bilgilerini. Listeyi yarın guncelleyecegim

Merhaba bende aranıza yeni katıldım. Listenize beni de eklerseniz sevinirim :) Son adet başlangıcı 06 Eylül 2016 7 haftalık hamileyim. 63 kilo ile başladım. 13 Haziran muhtemel doğum tarihi. İlk çocuğum. Çok istedik Rabbim verdi elhamdulillah 2 eylül evlilik tarihim :) Allah olmayanlara da nasip etsin.
Lütfen bilgilerini ozelden yollar mısın?

hamişler merhaba,
ne güzel yapabiliyorsunuz, aslında bende az çok biliyorum ama cesaret edemiyorum, işten çıkıp eve gidince uzanıyorum, bende nette gördüm puset yapmışlar çok hoşuma gitti, penye ipten yapılıyor
Puset mi? Vay be. Yapabilsem ne güzel Olurdu

Bu arada birsey soyluyecegim canim. Benim dis gebelikte gebe oldugumdan haberim yoktu uzerine gormustum. Mudahale icin gec kalmisiz. Doktor oyle soyledi. Erken donemde gebelikten haberimiz olsaydi Allahin izniyle rahime indirirdik demisti.
Doktorumu arayimmi canim?
Rahme iniyormuymus benim 6 haftalik bhcg cuma 1300 dun 1600 du acaba gec mi kalindi dr ankarada mi

Canim cok gecmis olsun.ben ankara dayim kurtaj imi zubeyde hanim da olmustum.oncesinde 4 prof. Muyanede de kurtaj gereklimi filan diye ilgilenmislerdi.tecrubeli doktorlar var.ama tabi devlet hastanesi orasi.simdi de yenimahalle de lina ya gidiyorum.mine hanim cok iyi bir doktor. Hrs hastanesi ile anlasmalilar..arayip bilgi alabilirsin canim..Allah sifa versin
Amin tesekkur ederim

X